Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna gwiazda

znajomosc a samotnosc w sieci

Polecane posty

gwiazdo ja też nie wysiadłam na mojej stacji... może jeszcze nie dotarłam do niej, a może ten pociag po prostu zbyt szybko jedzie?? Boję się skoczyć??? Nie wiem tego jeszcze. Na razie znalazłam sobie pusty przedział, gdzie wymykam się sama. Gzie nikomu nie wolno wejść na chwilke nawet bez zaproszenia.... Osiągnelam tyle, że mój ktoś wie, że nie może wejśc do mojego przedziału, że jeśli zrobi choćby mały krok - to ja wysiadam.... Bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez ogladania sie za siebie, bez zalu, bez placzu... taka swiadoma decyzja - moja stacja - tu stane na nogi, ja i tylko ja :) i nikomu nic do tego.. kiedys bede sama, wiem o tym :) takie marzenie z wyzszej polki smutki smutki a dzien taki ladny, u mnie pogoda taka ktora lubie najbardziej, slonce ale i wiatr chlodzi spocone ciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdo ależ żadnych żali... ;) Dzień sprzyja i owszem spacerom, leniuchowaniu... Będzie dobrze i ciągle chwytam każdy promyk szczęścia :) Bo czy może być gorzej?? - nie gorzej już było, teraz może być tylko lepiej :D gwiazdo dziś duzy usmiech :D i byle do wieczora, wtedy zdejmę maskę arlekina, zasiadę do komputera z lampką wina.... a w ogóle jak planujesz spędzić dzień??? aktywnie z dziećmi czy blogi spokój w domowym zaciszu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylalam w zyciu morze lez, zalu nie mialam do nikogo tylko kosmiczny do zycia, bylam na dnie, nikt reki nie podal, wstawalam sama, dzis jestem silniejsza bez pseudo - przyjaciol, znajomych... czy moze byc gorzej, mysle ze tak jesli zdecyduje sie zeby wyskoczyc z pociagu zycia bo i takie mysli krazyly po glowie jak sep.. ale dzis jestem, jeszcze jestem dla dzieci :) dzien zapowiada sie troche aktywnie spacerek moze rowery ale wieczorem blogie leniuchowanie tutaj z malymi % wiec zycze milusiego popoludnia i do klikniecia wieczorem bede czekac pozdrawiam serdecznie i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomym, że w potrzebie przyjaciól poznajemy i bywa że ich wcale nie było i nie ma.... i bywa, że obca osoba więcej pomoże, nawet nieświadomie czasem.... ok. gwiazdo więc poki co smutki na bok :) po cóz więcej zmarszczek :P proszę schłodzić % i do wieczorka!!! pseudona@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nie ale nie będziemy z tego powodu płakać :) trzeba szukać radości i przyjemności :) Mephisto nie wszystko jest tak bardzo złe jak nam się na początku wydaje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze to już jakiś pozytyw ;) ja dziś pije winko, chłodzi się wspaniale.. i bynajmniej nie mam ochoty na złe nastroje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko chlodne i wytrawne na upalne dni idealne Doskonale gasi pragnienie po czym niesie orzezwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę :) choć wydaje mi się, że im więcej go spijam tym z wysławianiem się problemów więcej :P a tak w ogóle skąd taki piekielny nick Mephisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pewnej granicy mozna pic ;) Jak juz jezyk sie placze to jest znak ze trzeba przestac :classic_cool: A nick jest... przypadkowy raczej chociaz moze niekiedy adekwatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie jeszcze mi się nie plącze język, pewnie to nastąpi ale jeszcze nie teraz ;) och i spokojnie z tym nickiem - zwykła ciekawość przemawia przeze mnie - ot masz już mój pierwszy stopień do piekła pokonany :P no a co ze znajomościami w sieci??? były, są, będą??? jakieś doświadczenia, przemyślenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomosci sa oczywiscie ;) Czasem mozna poznac naprawde kogos fajnego kogo normalnie nie moglibysmy poznac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak poznajemy, pytanie ile z tych znajomości jest na dłużej, ile na poważnie, ile w nich przyjaźni, ile zwykłych rozmów o niczym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To troche tak jak w zyciu sa znajomi blizsi i tacy dalsi oczywiscie sa tez przyjaciele i osoby bardzo bliskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanka2011
można poznać oszustów tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norman37
jestem samotny mimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×