Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna gwiazda

znajomosc a samotnosc w sieci

Polecane posty

Jeśli cechy, które są jak najbardziej pożądane nazywasz staroswieckimi, to coś jest nie tak. :O No, chyba, ze to taka kokieteria. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ A tak szeptem - zanim się już definitywnie oddalę, pragnę się pochwalić, że moja metoda pozbywania się zakłóceń w dyskusji po raz kolejny okazała się skuteczna. Nie chcę Wam przeszkadzać w nawiązywaniu znajomości więc już zamykam drzwi. A jakby ktoś był ciekawy moich cech to 1. nudny, 2. gruby, 3. kurewsko łebski. W kolejności odwrotnej. Pa! ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rozerwana :) nie mylic z rozrywana dusza moja jest w poludniowy - wschod Polski cialo centrum a umysl polnocna czesc Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseu.... czy szukam, to za duzo powiedziane, ale lubie spotykac nowe osobowosci i rozmawiac tresciwie nie koniecznie o tematach tylko tematycznych, dalsza czesc pytania po pierwszej jest bez podstawna ale odpowiem ze jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rozmowy treściwej trudno znaleźć kogoś rzeczywiście :) trzeba mieć duzo szczęścia... pytanie czy cierpliwa jestes :) ja miałam kiedyś takiego znajomego cudownego :D niestety kontakt się urwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem cierpliwa :) 100% kobieta, ale tez nie jestem zdesperowana, zobacze ktos tu wpadnie, moze ktos kto podobnie jak ja .... szuka kogos do rozmowy nie koniecznie wrazen, dlaczego kontakt sie urwal i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och na pewno kogoś znajdziesz :) pisaliśmy 3 lata a potem siadł mi komputer i pół roku nie miałam wcale, jak już miałam to loginu i hasła nie pamiętałam na gg... a później nie moglam za nic go znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdo nie wiem, moze... :) najśmieszniejsze że mieszka(ł) zaledwie kilometr ode mnie :) a nigdy się nie spotkaliśmy... Życie płata figle, wszystko możliwe jest więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz to juz naprawde szok tylko km i nie mozesz go odszukac? ja bym stanela na glowie, przeciez ktos musi znac kogos kto zna kogos brata kuzyna kolege itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gwiazdo :) to byla TYLKO internetowa znajomość.... gdybyśmy mieli się kiedyś spotkać to chyba dużo wcześniej by to nastąpiło :) ale mam miłe wspomnienia i kto wie.... może jeszcze spotkam kogoś podobnego w necie :D a tymczasem dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×