Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamkamama

pościel do łóżeczka

Polecane posty

Gość mamkamama

hej czy mogłybyście polecić mi jakieś firmy z pościelą do łóżeczka? łóżeczko mam 140 x 70 pościel potrzebowałabym 130 x 100 chciałabym kompletną pościel (z baldachimem, rożkiem, prześcieradłem, przybornikiem na łóżeczko itp) wybór jest oczywiście ogromny (choćby na allegro), ale nie wiem ile to jest warte... może ktoś polecić jakąś firmę, albo sprzedającego na allegro? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkamama
a możesz jakąś polecić? bawełnianą rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam z MY SWEET BABY,posciel dobra jakosciowo,kolorki super,nie blakna. Teraz wlasnie planuje zakupic dwa kolejne komplety u nich juz do wiekszego lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez ze mamy z kafe chwala posciel z MILPOLU,kupowła u nich tez moja siostra-nie ma zastrzeżen do jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfskjdfkjdfkjdfgjkdgjk
nie polecam posicieli z allegro tych co maja w zestawie baldachim rozek itp kupilam synkowi sliczne kolory normalnie super na fotkach a gdy do mnie przyszla to sie wkurwilam posciel ok bardzo ładna ale co z tego miala byc 100% bawelna a przyszlo jakies twarde gówno wydalam ponad 100 zł i teraz zaluje ze nie kupilam w sklepie na miejscu gdzie moglabym dotknąc materiału. Wybierz sie do sklepu i kup na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkamama
dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onananananan19999999
posciel fajna ale trzeba miec najebane we łbie zeby kupic za 400 zł posciel chyba nie masz co z kasa robic ja kupilam u ,,Pani krysi" czyli w zwyklym sklepie 100% bawelna posciel super a allegro to fajne zdjecia ale dupa gdy sie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonnaaaa
kupiłam pościel z my sweet baby razem z łóżeczkiem.łóżeczko reklamowałam bo przyszło uszkodzone.Pościel bardzo słabej jakości, mechaci się po praniu, ciężko jest ją doprasować. na materiale są skazy.za takie pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego. mam jeszcze pościel feretti i tą mogę polecić...jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjhhjgvffg
Autorko a skąd jesteś? Bo jeśli z mazowieckiego to polecam hurtownie gdzie jest wszystko dla dzieci po cenach hurtowych w Płocku, ul. Królewiecka 14 chyba? Jak wpiszesz w google to powinno coś wyskoczyć, sama tam się obkupiłam, chciałam najpierw na allegro ale pojechałam tam i np łóżeczko, które miałam upatrzone było ciut tańsze niż na allegro, a mogłam je dokładnie obejrzeć i "obmacać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na stronie sklepu Glck maja teraz nowe śliczne i nie drogie :) ja mam po synku teraz chce kupić . Kolekcje 602 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khalinkamalinka
a ja mam wypelnienie do pościeli od my sweet baby i nie polecam go,gdyż jest ono bardzo cienkie i prześwitujące a jak je wypralam to cala zawartośc koldry zkulkowala sie w jednym miejscu!,uszyte tak chyba na odwal się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia***
witam mam do sprzedania kolderke i poduszke do wozika oraz do lozeczka,do tego poszewki dwa komplety firmy gluck sa w bardzo dobrym stanie,oraz rozek i mnostwo rzeczy,kurtek na rozne pory roku,w rozm.od 56 do 110-116 dla chlopca,zainteresowane osoby moga pisac na email moge podeslac zdjecia,acha i posiadam tez buciki najrozniejsze adidaski,polbuty oraz kozaczki wszystko dla chlopaczka chcoaiz posciel jest uniwersalna,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia***
email basiajankowiak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam to samo
tzn. pierwszą pościel też kupiłam przez allegro, taką w zestawie z łóżeczkiem i dobrze że zrobiłam to zanim się mała urodziła, bo jak pomyśle że moje dziecko miało by w tym spać to masakra. Potem stwierdziłam że kupie już tylko to co najpierw obejrzę i akurat kupiłam w sklepie z którego mam wózek. Teraz mam taki zestawik 5 elementów za niecałe 200 zł http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-257-Posciel-Paseo-Violet-K5-5-elementow.html Mięciutki, kolory nie blakną i przed wszystkim nasza mała alergii nie ma, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz poszukać w internecie ciekawych ofert, koleżanka mi podesłała ostatnio ciekawą ofertę pościeli http://www.posciel3d.com/9-posciele-200x220 dla mnie bomba, po kupnie mogę stwierdzić że to oferta dla inwestycji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pościele z tego sklepu http://papillon-shop.pl/, mam zarówno pościel z lnu jak i kocyk, obie rzeczy bardzo porządne i śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko feretti. przerobiłam już pościel z mothercare, polskiej produkcji, disneya, ikeową, drewex... Feretti pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam ikea. Fakt maja swoje wymiary ale jakość jest pierwszej klasy nic nie traci koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×