Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

f3ti5h

Uwielbiem plaskie jak deska

Polecane posty

Uwielbiam plaskie jak deska, najpeliej niskie i o niskiej wadze, 46 kilogramy. Dlaczego takie dziewczyny wstydza sie swojej urody, nie rozumiem tych kompleksow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze dla Ciebie że się wstydzą i mają kompleksy :) przynajmniej masz łatwiej :P a 'desek' w polsce niestety nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nie nauczyli dziecka deklinacji i tego, że liczebnik 46 rządzi dopełniaczem l.mn., a nie mianownikiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (^.^)
Nie patrzcie na błędy.I tak wiecie o co chodzi wiec się nie czepiajcie błędów.Każdy robi jakieś błędy przy pisaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie wlasnie. Przepraszam za ten tragiczny w sumie blad ortograficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfdh
pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam dziś
widzisz chłopie, niby na czarno piszesz - tzn że niby bywasz tutaj. więc chyba wiesz że jeden najmniejszy błąd przekreśla szansę na merytoryczną dyskusję. Tak w ogóle to taka mała prowokacja -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_co_po_prostu_jest
Ja jestem niska mam tylko 158 cm drobna i waze 47 kg i prawie w ogole piersi... i jest mi z tym bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam pewnie ledwo od ziemi odstaje. :O Ręce popuchnięte od chronicznej wręcz potrzeby onanizowania się. Do tego zapadła klata. Nic dziwnego, że jego wyobrażenia o kobiecie, skupiają się do jakiejś suchej szkapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam nadworni psycholodzy, odkryłem swoje ukryte, zakamuflowane gejowstwo. Wiedziałem, ze na kafeterii zawsze mozna liczyć profesjonalna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@taka_co_po_prostu_jest: nie prejmuj się, dla mnie jesteś PIĘKNA, marze o takiej dziewczynie, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja rowniez
bylam plaska jak deska i wazylam 48kg, tylko za wysoka bym byla dla Ciebie autorze. Mialam dosc swojej figury i powiekszylam sobie biust oraz urodzilam dziecko wiec udalo mi sie przytyc jakies 10 kg i teraz w koncu wygladam jak czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczyciel J.polskiego
Ale wy jesteście mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F3t5h
Szkoda, aczkolwiek piecdziesiatpare to tez w moim guscie. A po urodzendniu piersi tez Ci urosly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×