Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi;//

Mam 12 lat ile powinnam dosawać alimentów ?

Polecane posty

Gość Gabi;//

mam 12 lat i moja mama chce wystąpić do sądu o alimenty .Mój ojciec którego nienawidze ! ma własną firmę transportową i kilka pól uprawnych .Ale mojej mamy teraz niema i chce sie dowiedzieć ile bym dostała tych alimentów ps; mam brata który ma 17 lat . moja mama narazie niepracuje ale szuka pracy więc ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko powyżej
nie prowokuj!!! ale jesli jesteś 12 letnim dzieckiem to zajmij się skakaniem w gumę albo przeczytaj zaległe lektury szkolne (możesz zacząć czytać już te z klasy następnej) sprawy dorosłych zostaw dorosłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 500-600
ok 500-600 spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani grosza.
W twoim wieku alimenty na dzieci dostają ich rodzice (matka). Sąd przysądzi tyle, ile będzie uważał za stosowne. Weźmie oczywiście możliwości zarobkowania mamusi pod uwagę. Nie ważne, że nie ma pracy, do jakiejś pracy mogłaby pójść, może podjąć jakąkolwiek pracę. I nie pisz, że ojca nienawidzisz. Nie wiesz, czemu się rodzice rozeszli, a to jednak ojciec. Kiedyś tych słów możesz żałować. Pewnie jesteś za młoda, ale ci mimo to napiszę, że przyczyną rozwodu często bywają zdrady kobiet. Jesteś pewna, że jesteś córeczką tego, kogo za tatusia uważasz? Skoro do tej pory mamusia o alimenty nie występowała, to coś w tym wszystkim, o czym nie wiesz, musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
ty powyżej "ani grosza" jesteś chory/chora!!! o czym ty piszesz z dzieckiem?!! prymityw pisze takie rzeczy dziecku!! porąbało ciebie dokumentnie!!! co chcesz tym debilnym wpisem uzyskać? zasiać wątpliwości i wzbudzić pogardę?!! nie dziwię się że dzieci nienawidzą dorosłych-swoich kretyńskich ojców i biernych matek! poza tym co to że dziecko to nie ma prawa nienawidzić-ma takie odczucia i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani grosza
dziecko nie może uczyć się nienawiści. A że leki są najczęściej gorzkie, to najlepiej w dziecku zasiać wątpliwość. Dwunastoletnia panna, która umie trafić na babskie forum, zna też życie na tyle, że wie, że dzieci nie biorą się z wiatru. I brzydzę się babskami, które w walce z chłopem posługują się dzieckiem. Nawet najgorszy ojciec jest jednak ojcem, a jak praktyka wskazuje ojciec czasem może się przydać. Czytałaś o tym, ilu ojców oddaje np. swoim dzieciom szpik, czy nerki? O Salecie słyszałaś? Oddał nerkę Nicole. Choćby dlatego, że ojciec może czasem uratować życie dziecka, nie wolno dziecka do ojca uprzedzać. Dziecko ma dójkę rodziców babole powinny o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
a czytałeś ilu ojców zabija swoje dzieci katując je?!! a czytałeś ilu ojców wykorzystuje swoje córki gwałcąc je?!! a czytałeś ilu ojców bije i znęca się nad swoimi dziećmi ich matkami?! a czytałeś ilu ojców jest alkoholikami nie pracującymi wystającymi pod sklepem w którym można kupić piwsko?!! zobacz sobie statystyki: ilu ojców zostawia swoje dzieci a ile matek!! ilu ojców znęca się nad rodzinami a jaki jest odsetek takich kobiet!! dureń z ciebie i śmieć aby dzieciakowi mówić o takich rzeczach!! skoro widziałeś błąd tego dzieciaka który wszedł tu na forum należy go za to zganić i naprowadzić a nie pisać mu o matce której w ogóle nie znasz a która tu oczerniasz prostaku!!! nie wiesz dlaczego to dziecko nienawidzi swojego ojca-może ja bardzo skrzywdził a ty tu farmazony wypisujesz!! nienawiść jest również uczuciem tyle że tym negatywnym wiec bez względu na wiek ono sie pojawia-nawet częściej u dzieci niż u dorosłych gdyż dla dzieciaka jest albo białe albo czarne natomiast dorosły ma większą skalę uczuć!! nie wiem które z was ma więcej oleju w głowie-ten dzieciak który martwi sie wysokość alimentów czy ty wpajający niepotwierdzone łajdactwo matki trzeba być pozbawionym wszelkich zasad i norm aby takie rzeczy pisać do dziecka!! ot mądrości facetów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
ani grosza dokładnie-dziecko ma dwoje rodziców -matka jest z dzieckiem więc dzieciak ma dach nad głową a ojciec ma obowiązek na jego utrzymanie płacić co t za ojciec który sam ,dobrowolnie nie poczuwa się do łożenia na swoje dziecko!! pewnie jakiś alkoholik alb nierób skoro trzeba go ciągać po sadach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani grosza
czemu myślisz, że jestem mężczyzną? Czemu nie dopuszczasz faktu, że jako jedna z was różne rzeczy w babskim gronie udaje mi się słyszeć? A ja wiem, że bardzo często winę za rozkład małżeństwa ponosi właśnie kobieta. Nie można się kierować solidarnością płci, często trzeba to powiedzieć. Tu nie mamy ani gwałciciela, ani pijaka. Ojciec dziecka ma firmę (chyba nie prowadzi jej na kacu), ma jakieś pola, których nie przepił. Nic nie wiemy na temat przyczyn, dlaczego odszedł. Jeśli jego żona do tej pory o pomoc nie prosiła, to trzeba to jakoś wyjaśnić czemu. Naprawdę nie znasz sytuacji, że chłop tyra jak głupi, a w tym czasie baba się puszcza z różnymi? I uwierz, mam starszą córkę, która kiedyś miała 12 lat. Mieliśmy i mamy nadal doskonały kontakt. Od niej wiem, jak myślą obecne dwunastolatki. To nie są głupiutkie dzieci, marzące o lalce Barbie. Jeśli jesteś starą panną, której nikt nie chciał, to pewnie tego nie rozumiesz. Jeszcze raz powtarzam. Solidarność płci nie obowiązuje, nierzadko trzeba przyznać, że i wśród kobiet znajduje się winne rozpadu związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljfsljflk
oj kawka kawka twoje ataki wściekłości są groteskowe ogarnij się kobieto rozpieprzałaś kasę na lewo i prawo, aby mieć podkładki pod rozdmuchane alimenty i co ci to dało? gówno facet się ulotnił ani widu ani słychu i gdzie twoja kasa ostałaś się z długami jak się miewają wydrwigrosze z UK, którzy za sporą kasę mieli wyegzekwować twoje alimenta? w życiu narobiłaś głupot, a innym doradzasz? żałosne jesteś chora z nienawiści lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
d tej anonimowej paniusi (czytaj suki) która wie więcej niż ja sama do kljfsljflk piszesz: oj kawka kawka - ISTOTNIE TO JA twoje ataki wściekłości są groteskowe-GDZIE WIDZISZ ATAKI I TO GROTESKOWE? CHYBA NIE ZA BARDZO ZNASZ ZNACZENIE TEGO SŁOWA-W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE W TYM TEMACIE ONO NIE PASUJE ogarnij się kobieto - OGARANĘŁAM rozpieprzałaś kasę na lewo i prawo, aby mieć podkładki pod rozdmuchane alimenty-SKĄD TA WIEDZA? I JAKIE PIENIĄDZE? JA OD ZAWSZE NARZEKAŁAM NA ICH BRAK i co ci to dało? - NIE WIEM CO MIAŁO MI COŚ DAĆ? NIKT MI NICZEGO NIE DAŁ-ŻYJĘ ZA SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE (CZASAMI PRZYCHODZĄ ONE ŁATWO ALE TO ZAWSZE MOJE PIENIĄDZE-UCZCIWE) gówno - PRAWDA!!Z CIEBIE I TO WIELKIE BO ANONIMOWE-TCHÓRZ DO POTĘGI facet się ulotnił ani widu ani słychu i gdzie twoja kasa-NIE TYLKO FACET-KOLEŻANKA (?)KTÓREJ WZIĘŁAM POŻYCZKĘ ( Z DOBREGO SERCA BY MOGŁA SPŁACIĆ SWOJE ZADŁUŻENIE W WYNAJMOWANYM MIESZKANIU ) NIEJAKA MAGDA RÓWNIEŻ SIĘ ULOTNIŁA-SPŁACAM TERAZ KREDYT ZA NIĄ A ONA WYPROWADZIŁA SIĘ DO WARSZAWY GDZIE STARYM ZWYCZAJEM WZBUDZA LITOŚĆ BY WYŁUDZIĆ KOLEJNE PIENIĄDZE OD ZNAJOMYCH -TO TY MADZIU? ostałaś się z długami -PRAWDA-ALE DAM RADĘ NIGDY GAPĄ NIE BYŁAM jak się miewają wydrwigrosze z UK, którzy za sporą kasę mieli wyegzekwować twoje alimenta? -"ALIMENTA "? HM WIEŚNIARA Z CIEBIE!!! ALIMENTY SA MOJEGO SYNA NIE MOJE. A FIRMA EGZEKUCYJNA JAKIŚ CZAS TEMU DZWONIŁA Z NOWYMI WIADOMOŚCIAMI-PÓKI CO NIE DOSTALI ANI GROSZA-NIE ZNASZ UMOWY WIĘC PO CO SIĘ WYCHYLASZ w życiu narobiłaś głupot, a innym doradzasz?-ISTOTNIE KAŻDY Z NAS POPEŁNIA BŁĘDY I NA NICH SIĘ UCZY. NIKOMU NIE DORADZAM-PRZECZYTAJ MÓJ WPIS Z UWAGĄ - żałosne - JASNE-CZYTAJĄC TCHÓRZY KTÓRZY MNIE ZNAJĄ A NIE PODPISUJĄ SIĘ jesteś chora z nienawiści-NIE NIE JESTEM CHORA.NIE PIELĘGNUJĘ NIENAWIŚCI TO SZKODZI URODZIE A CHYBA WIESZ ŻE NA JEJ BRAK NIE NARZEKAM-WIELKIEJ DUPY MIMO WIEKU NIE MAM-ZMARSZCZKI RÓWNIEŻ MI NIE GROŻĄ PÓKI CO lecz się - LECZĘ NA STAWY I KRĘGOSŁUP-DZIĘKI ZA RADĘ jest to moja ostatnia wypowiedź do ciebie tchórzu-pisz sobie co chcesz-nie jesteś na bieżąco i do końca poinformowana,nie znasz szczegółów więc twoje ataki mojej na osobę są zupełnie chybione i nie trafione życzę powodzenia w tworzeniu bajek i waśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljfsljflk
oj kawka kawka myślisz , że jak na kogoś nawrzeszczysz to przybędzie Ci racji? wszyscy naokoło są winni twoim problemom tylko nie ty zamiast je rozwiązywać, miotasz się w atakach wściekłości a problemy pozostają chcesz zmian zacznij od siebie nie jesteś idealna jak Ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjątkowa patologia
Co za patologia smarkacze opanowują forum:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×