Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _anonimowaaaaaa_

wkręciłam sobie że chcą mnie zwolnić z pracy...

Polecane posty

Gość _anonimowaaaaaa_

i nie mogę sobie poradzić już z tą myślą. Co prawda szefowa w pracy mi tego nie okazuje ale ja tak myślę. Pracuje w placówce franczyzowej banku, ponad 2 lata, jestem dobrym pracownikiem.. ale..... no właśnie ostatnio byłam w ciąży jednak poroniłam, o czym dowiedziała się moja szefowa, dla niej pracownica w ciąży może pożegnać się już z pracą. Do tego zatrudniła teraz dziewczynę, którą jak określiła z zachwytem " jest tania", więc dla mnie oznacza to że jak tylko przejdzie szkolenia to mnie zwolni :(, jestem ambitną osobą, jednak w mojej małej miejscowości nie ma właściwie żadnej pracy. Ta cała sytuacja, te moje myśli doprowadzają do tego że w pracy nie mogę sie skoncentrować, przez co robię głupie błędy.. powinnam przestać o tym myśleć i zadręczać się tym.. ewentualnie martwić się co będzie jak spełnią się moje przeczucia.. jednak nie potrafie :( mam teraz 4 dni wolne a myślę o pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz przeczucia poparte faktami to może zacznij szukać nowej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anonimowaaaaaa_
no właśnie przeczucia mam, poparte faktami nie.. ale i tak myślę swoje, szukam pracy ale ofert nie ma i to jest najgorsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką masz umowę, jeżeli np na czas nieokreślony to nie może Cię tak prosto zwolnić, musi mieć uzasadniony powód. Jeżeli masz umowę na czas określony to sprawdź czy masz w umowie zapis pozwalający rozwiązać tą umowę http://www.strefahr.pl/wypowiedzenie_czas_okreslony.html bo jak widzisz tu nie każdą da się rozwiązać za wypowiedzeniem. I to co najważniejsze, to że tak Ci się wydaje, wcale nie oznacza, że chce Cie zwolnić :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×