Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość Ananika

Witam.niezależna finansowo,wykształcona,atrakcyjna,pogodna,towarzyska-ale z zasadami-szuka pana który również ma to samo,i potrafi być wierny,lojalny.mam wszystko-brakuje mi tylko kogoś uczciwego...jeśli też masz wszystko i jesteś niezależny,a brakuje ci wiernej kochającej partnerki-odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Przepraszam za błąd w temacie-miało być partnerskiego...mam net w komórce,leże już w łóżku i pisze moją odezwę:-) dodam że bardzo podobam się mężczyzną,sami zaczepiają mnie..ale mnie przygoda nie bawi..szukam stabilizacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie misio
Chętnie bym Cię poznał :). Ale rozmowy tutaj nie prowadzę, zbyt dużo młodzieży i podszywaczy :). Jeżeli będziesz chciała to napisz mail'a: afe@10g.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
to powiadasz że podobasz sie mężczyzną.... Już nie chce wiedzieć skąd jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Śląskie województwo .to że się podobam to nie znaczy że trzeba się mnie bać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Offerma-kobietą czy kobietom?:-) mam wakacje...:-) i w końcu chwila dla siebie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wolny
Nie no...Ja Ty twierdzisz że jesteś wykształcona to i ja popuszczę wodze fantazji i napisze że jestem arabskim szejkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefty
mężczyznom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi się cieplej na duszy zrobiło, odkąd odkryłam, że mężczyznOM niegramotność kobiet jednak przeszkadza. Wraca mi wiara w mężczyzn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Powiem tak-często wykształcenie o niczym nie świadczy... Ważne co mamy do powiedzenia w danej kwestii,nasze spojrzenie na życie,na wartości,jaki kręgosłup moralny,jakie oczekiwania i plany na przyszłość..i to łączy ludzi..albo ich dzieli.a wykształcenie?to sprawa względna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Ale numer:-)szukałam i znalazłam:-)tak-miało być w liczbie mnogiej czyli mężczyznom:-) przepraszam.łatwiej pisać na klawiaturze laptopa,niż na komórce co obecnie robię,ale wybaczcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Z mojego nieumyślnego błędu-ja sama się śmieję:-) bo nie wiem sama jak to wyszło:-) no cóż przynajmniej odezwały się inne osoby co prawda nie na temat,ale zawsze to miło jak więcej osób pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefty
Widzę, że nie jesteś obrażalska. To fajnie. W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
No nie jestem obrażalska,mam dystans do pewnych spraw:-) powiem ile mi dają Ci którzy mnie nie znają,bo niestety mam więcej..:-) a dają mi 37-38;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
No nie jestem obrażalska,mam dystans do pewnych spraw:-) powiem ile mi dają Ci którzy mnie nie znają,bo niestety mam więcej..:-) a dają mi 37-38;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
a ile masz lat ofermo? wiecie ja jestem naprawde wykrztałcona a co do tego błędu to pszecież pisalam w liczbie pojedynczej tak się pisze mezczyzną a teraz poprawiłam na liczbe mnogom. widzicie jak dobrze znam gramatyke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Wracam do meritum ogłoszenia:-)osoby zainteresowane proszę o dane kontaktowe..:-)pozdrawiam serdecznie..zamykam oczy..rano odezwę się:-)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nie tylko sam ale też jestem prawiczkiem:classic_cool:.Ale jestem wybredny:O.Za to podobno jestem ideałem:D.Słucvham znakomitej muzyczki i interesuję się tym czym powinienem:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Widzę że ktoś się podszywa pode mnie:-)mój post prawdziwy ostatni to ten że wyglądam na 37-38,oraz gdy pisze dobranoc:-) pozdrawiam cieplutko i zamykam oczka..:-)rano się odezwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
Widzę że ktoś się podszywa pode mnie:-)mój post prawdziwy ostatni to ten że wyglądam na 37-38,oraz gdy pisze dobranoc:-) pozdrawiam cieplutko i zamykam oczka..:-)rano się odezwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika
prawiczków nie chcem. no dallej dawajcie panowie swoje fotki i numery telefonuw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie licz na lepszych ode mnie:P.Ja i tak mam więcej zalet niż większość starych kawalerów:classic_cool:.Znam nie tylko lekarstwo na raka:classic_cool:.No i podejrzewam że jesteś truta:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bzdury ktoś wypisuje w moim imieniu:-) no to muszę zrobić się czarna:-)buziaki-dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani od polskiego
telefonów jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deefty
Hej Ananika:) Jak się spało? Już wstałaś? Klaun puścił wczoraj taką muzyczkę, że aż mnie pogieło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×