Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

etam...."śkreslam" to taka pozostałość po pracy w szkole....;) przepraszam,mam wakacje,już koniec z naleciałościami z pracy...;) Taka mała Kasia z klasy 1-nie potrafi czytać,słabiutka dydaktycznie strasznie,ale jak się wkurzyła-to z odpowiednią intonacją "kuwa mać!":) Jakie to słodkie było...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ja się niczego nie boję a już na pewno fajnych kobiet, szkoda tylko, że jest ich tak mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba pojadę sobie gdzieś na przejażdżkę...Ostatnio zasmakowałam w szybkiej jeździe samochodem i do tego super muza...:) bajka....:) Dodam,że prawko mam długo,ale jeżdżę dopiero od około półtora roku...więc mam świadomość że troszkę przesadzam...nie mam doświadczenia na taką prędkość jako kierowca...ale-to jest bajka...:) szybka jazda...panowie ustępuja mi na lewym pasie...a ja-wiatr we włosach...;):) lubię szybką jazdę,odreagowuję stresy,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
wjeżdżasz na A4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajna kobieta","mądry facet"-są to pojęcia względne....dla każdego niestety oznaczają coś innego....Ja chciałam poznać niezależnego finansowo faceta ...dla niektórych panów znaczy to-że on ma pracę to jest przecież niezależny....A dla mnie to znaczy-nie żałować sobie przyjemności,zwiedzać świat i cieszyć się życiem we dwoje..... oczywiście ja za siebie zawsze wszystko płacę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.....:) Ale ..... wiem,że są ograniczenia prędkości....które przekraczam....ale tylko tak na chwilkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz że portale randkowe to porażka...Nie do konca sie z Tobą zgodzę...Owszem, tak jak piszesz pełno tam facetów w związkach szukających na boku rozrywki, ale wydaje mi sie że mądra, ostrożna kobieta zawsze takiego wyczuje. Takie portale mają jednak tę przewagę nad szukaniem jak tu na "chybił-trafił" że od początku widzisz z kim masz do czynienia. mam tu na mysli zdjęcie, bo nie zaprzeczysz, że choćby facet nie wiem jak bardzo oczarował Cię przelawając mysli na papier, to bez tego czegoś co pociągałoby Cie w jego wygladzie i tak nic z tego nie będzie...Więc może nie warto tracic czasu na coś co po czasie moze tylko rozczarować tylko właśnie zaczynać znajomość od tej drugiej strony...Nie odbierz tego jako próbę wyciągniecia Twojej fotki:) Ot , takie luźne przemyślenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie dzisiaj leń......masakra:) Nadal tkwię w łóżku.....porażka:)To był chyba zrobiłam antyreklamę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
to daj ananka jakis namiar na siebie, to poznajem się bliżej i mejbi coś z tego bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za luźne przemyslenia...;) Fajnie,że chcesz mi pomóc:) dziękuję:) Hm....otóż,ja wyznaję zasadę,nie ma co mailować,smsować,trzeba jak dorośli-spotkać się,zobaczyć realnie a nie tylko na wybranych fotkach,porozmawiać,spojrzeć w oczy,i już wiemy więcej niz cały bardzo subiektywny opis na portalach randkowych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
hmm:) robi się wesoło :) loda komuś :P do kawy :)))) tylko bez podtekstów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje namiarów:) wstydzę się.....;) Jest tu jaki odważny pan?!:) Hallo?!:) Jeśli znajdzie się taki śmiałek urzeczony moja osobą-niech poda swe namiary!:) napiszę,a później zadzwonię;) na mój koszt..;);) ha ha ha.....;) Miło się z wami rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,po to właśnie bym sie spotkała-aby nie jakies nawijanie w bambus;) -tylko aby zobaczyć jak wyglądacie,i co macie do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) Teatr Narodowy i Teatr Kwadrat-pamiętają mnie;) Ostatnio byłam w Warszawie pod koniec kwietnia,na weselu kuzyna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha.....:) Super!:) Ty też-Nie wystraszysz mnie;) To idziemy na mecz-tym bardziej,że nigdy nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...dziwne,mam podobne przemyślenia...że pewnie drugie tyle już nie pożyję.....Trzeba poznać świat i cieszyć się życiem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
tylko nie na Legie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
no i mamy parkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna desperatkaa
ale cię cipa swędzi.. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Kurcze blade....ja się na tym nie znam.....:) To teraz obowiązkowo idąc na mecz zasłania się twarze?;) Tak w tv widziałam...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) Ciekawe czy uda zgrać sie terminy? Meczy w W-wie jest mnóstwo, więc na pewno coś wybierzemy, gorzej z teatrami...Oby nie okazało sie że w oczekiwaniu na sztukę przyjdzie nam w tej stolicy spędzić cały tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma parki....bo środek trasy między Wa-wą a Katowicami to ja widzę gdzieś.....w okolicach Chorzowa;);) Spoko......życie toczy się dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
do tego wypadało zabrać z sobą jakieś dodatkowe wyposażenie typu: tassak może być kuchenny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×