Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość kolejna desperatkaa
Hehe stara czuje ,że niewiele lat na seks już zostało i chce poużywać póki może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna desperatkaa
zlosliwapomarancz - bije onanizmem na kilometr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm......osoby zainteresowane moim ogłoszeniem tak serio serio-proszę o adresy mailowe.....:)Bo...robi się dziwnie ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kuwa mać"!;) z tym tasakiem to buchnęłam śmiechem!;):) DOBRE!!!!:) współczesne wyjście na mecz.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
anfy małapa tlen peel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ja pasuję, castingi mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzacie:) Nie koniecznie mialem na mysli piłkę noźną. Jest przecież wiele innych dyscyplin, na które ludzie chodzą calymi rodzinami i świetnie się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całymi rodzinami.....;) To rozumiem,że zabieramy nasze dzieci?:) Ile ich Ty masz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belerofront-nie ma żadnego castingu....Po prostu mamy czas na miłą rozmowę.....i nikt nie zakłada,że będzie czy nie będzie coś z tego....My tylko miło rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
no tak ale rodzinnie to się chodzi na szachy :) warcaby a wszelkie inne dyscypliny sportu gdzie wzrasta adrenalina są obłożone pewnymi niestety niezależnymi od nas warunkami - chcesz być na fali musisz mieć jakąś niespodziankę pod kurtką :D:DD żartuje oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sex to podstawa udanego związku...:)" o matko!... taka stara ,a taka głupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej....:) załamka....:) dlaczego tchórzu-nie oświadczyłeś się żadnej niewieście?!:) Tyyyle fajnych lasek było wokół Ciebie-a Ty w żadnej nie zakochałeś sie na tyle-aby pragnąć ja mieć -czy tez z nia być na zawsze?!:) Oj,oj......:) Szybciutko proszę to nadrobić i się oświadczyć!:) Wiesz jakie to fajne?:) zakochać się tak serio serio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,no sex to rzecz uboczna związku.ZApomniałam dodać-że to obrzydliwy obowiązek...Tak miałam napisać?:):) Jak jest miłość to i sex musi być,i to jaki!:) Chyba że...ludzie mimo zakochania pod tym względem nie pasują do siebie.....to trzeba grubo się zastanowić......co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrr
popieram :O ma 40 lat i myśli ,ze wszystkie rozumy pozjadała :O musi być bardzo wyposzczona 🖐️ ciekawe jak długo jej związek będzie w takim razie "udany"? dopóki nie obwisną cyce :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anfiego-nie odpisuje;) A może to dobrzy przyjaciele?:) jaka tam zazdrość?....nie ma o co...każdy z każdym przecież tutaj pisać może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to mi chodziło.. seks to normalka w związku, wiadomo ,że ludzie są razem to chcą to robić, ale podstawa ? :O Czyli najważniejszy jest seks, później dopiero to czy się dogadujecie w innych sprawach.. żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
widzę zawiść wisi w powietrzu...(bez sensu ) ktoś ma tutaj kompleksy z zaakceptowaniem swojej osoby cóż :) jego problem :) a my mamy sie dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrość ? :D o co ? o to ,że ktoś jest w wieku 40 lat samo i szuka partnera na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.prostuję. Podstawą związku jest....miłość..... zaufanie...partnerstwo.......lojalność.....szacunek....itp....A sex-bardzo też ważny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
napisałaś do mnie :P ciekawe nic nie mam nawet w spamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ,że ważny, ale ,że podstawa to chyba trochę przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,są osoby które i mają 20 lat-a też szukają kogoś na forum.... Brak partnera nie oznacza że ktoś nic nie znaczy...Być może-brak czasu,być może brak odwagi,być może ..............inne powody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anfy@tlen.pl taki adres? Do każdego napiszę,kto chciałby bliżej się poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,nie potępiam przecież , ale ktoś mi zarzucił ,że tego zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfy
anfy@tlen.pl końcówka może być też o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×