Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubuszanin

szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość Maja nie pszczolka
tak ale widaje mi sie ze jest ktos kto przyniesie ze soba super relacje i jeszcze lepszy sex, tylko czas czas czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
czyli sie to jednak bilansowało , coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
przepraszam za literki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
a ja po 2, 3 znikne :) Cyna! a jak u Ciebie ze znajomosciami po za "familijnymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
Maja jak do tej pory jestem bardzo grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
ale powody sa takie ze czujesz ze nie masz takiej potrzeby, czy poprostu te spr takie znajomosci sa dalece Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
Czasami jak przychodzą moje koleżanki i mówią'' a bo ty nie wiesz jak to jest " albo a bo ty nigdy' to tak myśle ,że za mną jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
ale slowa "jak do tej pory" brzmia jakbys byla otwarta na nowe znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
wiesz co, te kolezanki to za okno... owszem omija Cie cos, dreszcz adrenalina itd ale jesli ja masz w swoim zwiazku to po co szukac gdzies indziej mnie to wciagnelo w taki sposob ze schudlam 6 kg przez 3 miesiace, ale uwierz mi ( wcale sie nie tlumacze) ze jesli moja sytuacja w domu bylaby inna nie zrobilabym tego, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
Maja otwarta tak owszem........ale wiesz jak kraść to miliony a jak grzeszyć to z kimś kto jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
Dokladnie tak, i trzymaj sie tego, bo jest naprawde prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
a jeśli chodzi o chydnięcie to też ostatnio schudłam 10kg! o mam talie osy.......;-) ale ja Cie rozumiem i te moje koleżanki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
bo One to też naprawde nie mają lekko w życiu..........a to jest dla nich taka odskocznia i rekompensuję sobie w ten sposób inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
pochwal sie waga :) ja 170cm 55kg.. gdzies sie pogubilam w tym wszystkim gdzies zatracilam, ale ale wrocilam na ziemie i dzis wspominam ze lza w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
a to też jesteś laska...........ja 160 cm 49 kg w lutym ważyłam 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
wiesz sa i takie swietojebliwe ktore powiedza ze k.....two nam w glowie, tylko nie wiedza dlaczego pragniemy innego spojrzenia po za tym co mamy w domu, i jak ono dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
temat szukam przyjaciłóki, może ja znajde;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jestem. ja też schudlem 10kg i o malo nie popadlem w depresję. sam nie wiem jak będzie dalej, bo ktorz to wie. ale jakas bratnia dusza by się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
Dziekuje, ale i Tobie niczego sobie :) przez 5 lat chcialam schudnac 5 kg i nic waga jak zakleta stala, i wystarczylo sie zakochac, :) ostatnio byla u mnie kolezanka i powiedziala mi ze sie zmienilam od roku dwoch, troche sciemnialam ze stres ze praca, ale ona ze na lepsze ze sie usmiecham ale do siebie i oczy mi sie swieca itd po godzinie upierania sie ze nie wiem o czym mowi, zapytala czy mam kogos? ponoc to widac na kilometr... ale i ona w to "wpadla" powiedziala mi ze dawno tak sie nie czula, chyba jak byla w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
to właśnie tak wspominasz to jak moje koleżanki ,które o tym mi mówią .........no bo zawsze jak sie komuś wyżali to tak lżej sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
Cyna....ja jestem Maja i milo mi Cie poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
i też przy tym chudły i piękniały.........no coś w tym jest, podobnie mówisz jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
To prawda ale mnie zycie nauczylo ze "....Twoim najwiekszym wrogiem jest byly najlepszy przyjaciel,,," dlatego staram sie zatrzymywac wszystko w sobie, i tylko ona jedyna to wie, i nie zebym jej o tym powiedziala poprostu to wyczytala :) Witamy Cie Jarku :) tesknilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
mi też miło Majeczko , pewnie fajnie byłoby porozmawiać na priva ale wiem ,że dawanie tu kontaktów może być uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nikomu o tym nie mówiłem. w sumie nie dało się tego ukryć na dłuższą metę, ale szczegółow nik nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
Bo mialam to szczescie ze ten zakazany owoc posmakowalam w taki sposob ktory mi te wszystkie odczucia doznania umozliwil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna *
Maja ja o nic je nie pytałam , nie wiedzą o sobie nawzajem powiedziały mi o tym same bo już nie mogły sobie poradzić same ze sobą , po prostu sie zabardzo zaangażowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
Jarku, a jak u Ciebie bylo, poniosles konsekwencje takiej znajomosci, czy Twoja polowa dowiedziala sie czy nie...? Cyna nie mysle zeby adres @ byl czyms uciazliwym tylko jak bedziemy rozmawiac we troje? chyba ze o okresie to wtedy NASZEGO Mezczyzne pominiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja nie pszczolka
dokladnie, za kazdym razem mowie sobie ze serce zostawie w domu... ale nie zawsze tak sie uda :) moze nawet i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×