Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość gabis85
no i u mnie test negatywny, więc chyba kolejny miesiąc zakończony niepowodzeniem:( a @ jak nie było tak i nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
teoretycznie 2 dni, ale praktycznie to nie wiem... ostatnie 2 cykle brałam clo i duphaston na wyregulowanie cykli, bo wcześniej miałam co ok 50 dni i to jeszcze bez owulacyjne i za każdym razem wywoływana @, a po tym jak zaczęłam brać te leki to poprzedni cykl trwał 26 dni więc myślałam że teraz też tak będzie... tym bardziej że w 13dc miałam owulację, bo zaczęłam obserwować śluz i z niego tak wynikało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pozostało Ci czekać jak nie dostaniesz przez tyg i testy będą wychodzić negatywne to musisz z powrotem iśc do lekarza ale bądz dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
a no trzeba czekać... ale ile można... już zaczynam tracić nadzieje:( staramy się już od grudnia, więc prawie 8 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz brałam olejek z wiesiołka i nogi w gorze trzymałam bo mam tyłozgiecie macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
no właśnie słyszałam już wiele razy o tym olejku... może i ja spróbuje:) z tym że nie wiem czy można go łączyć z clo... a Ty kiedy wybierasz sie do lekarza na potwierdzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Cześć dziewczyny... u mnie potwierdzony pęcherzyk ciążowy - widać już ładnie na usg było , za dwa tygodnie mam się zgłosić na kolejne badanie i posłuchanie serduszka Maluszka... Oby wszystko było dobrze, byle ładnie się wszystko utrzymało, dostałam duphaston 3*dziennie i całą serię witamin. Gabis nie martw się, my się staraliśmy od dnia ślubu a od kilku miesięcy już dość intensywnie włącznie z dokładną obserwacją cyklu itp. I wreszcie jest Mój Mały Prywatny Pęcherzyk :) :) Dziewczyny potrzebuję porady - w niedziele mam podawać do chrztu chłopczyka... cobyście zrobiły na moim miejscu?? Podawały czy grzecznie odmówiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o piątku ale silne bóle mnie łapią przy zdrowym jajniku ze wieczorem jak leżałam w łózku to nie mogłam wytrzymać.troche pochodze i już boli a tą ciąże odrazu będą traktować jako zagrożoną ale znowu nie chce iść tak szybko bo nic nie będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo się cieszę:) No do niedzieli to nie dużo czasu więc jak się dobrze czujesz i nie masz jakiś dolegliwości związanych z ciążą to możesz podawac ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Justysia a może warto iść szybciej żeby dostać coś na podtrzymanie plus jakieś witaminy.... ja już jestem na zwolnieniu lekarskim, kazano mi leżeć i się nie stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mieszkam na zadupiu do lekarza zapisy na tyg do przodu prywatnie to tylko mnie zbadają i nic więcej nie zrobią i jak bedę się u niego leczyć to mi cos przepisze ale musze przyjść drugi raz i tyle:( Poczekam do piątku wtedy pójdę do lekarza do lekarki której znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś cie boli?że masz L4 czy tak na wszelki wypadek ci dała? Bo duphaston jest na potrzymywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
chociaż w sumie, jak się źle nie czujesz to nie ma konieczności... ja mam PCO plus stałe zapalenia pęcherza, bakteryjne itp, to jak tylko testy zobaczyłam do niemal skakałam z radości... mam nadzieję, że jak pójdziesz to już serduszka Fasolki posłuchać będziesz mogła... a co do tych chrzcin to jakieś zabobony są podobno, że kobieta w ciąży nie może podawać - ma to ponoć przynieść pecha i dziecku chrzczonemu i nienarodzonemu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Mam L4 ze względu na stresującą, decyzyjną pracę w której nieraz trzeba w ciągu kilku sekund pokonać schody itp., a jak jest spokojnie to przy komputerze się non stop siedzi a to według doktora też nie zdrowe. Ja się cieszę, że dostałam teraz L4 -- tyle czasu walczyliśmy a jakbym krwawienia w biurze dostała albo po stresowej sytuacji albo po przebiegnięciu to bym się chyba zapłakała. Poza tym kazał mi przede wszystkim leżeć i spacerować nigdzie szybko i bez stresu. Od początku też jestem traktowana jako ciąża zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
A ja słyszałam,że będąc w ciąży nie powinno się podawać do chrztu,ale dlaczego to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
To tez słyszałam i bądź człowieku mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
_Paulina to w którym tygodniu ciąży jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
5 bardzo wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
i już widać u Ciebie pęcherzyk?? to dziwne,ja chodziłam na usg przez 2 tyg. i dopiero w 6 było widać i dlatego teraz czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciązy w 6tyg juz było widac jak serduszko bije dziecka wiec w 5tyg może być pecherzyk widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Widać - sama widziałam na monitorku :) za dwa tygodnie ma już być słychać bicie serduszka ;) wiesz, te suwaczki w necie pokazywały mi już 6 tydzień, niektóre 6 tydzień i 4 dni,5 także nie ma co się nimi sugerować - jestem dopiero na początku piątego tygodnia także wedle tych wszystkich "tajemniczych" wyliczeń w 5 tygodniu zapewne i u mnie nie było by nic widać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
Macie racje,sprawdziłam stare usg i zgadza się to co mówicie.Ja poczekam do 6 tyg. i wtedy pójdę na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Uciekam się przespać pół nocy się stresowałam wizytą ;) A teraz już mogę spokojnie odespać :) o rany Dziewczyny prawdopodobnie(żeby nie zapeszyć) niedługo będziemy Mamusiami :) wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
Justysia a ile ma Twoje pierwsze dziecko?? pracujesz czy jesteś na wychowawczym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
Oby do marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
a jeśli chodzi o podawanie do chrztu, to powiedz im że jesteś w ciąży i niech sami podejmą decyzję, bo albo są przesądni, albo nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×