Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość zmartwiona-laska!!
Witajcie. Prawdopodobnie jestem w ciąży - badanie z krwii pokaże, jutro wyniki. Dwa razy test pozytywny, z tym, że 2 miesiące temu urodziłam synka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że może Ci się utrzymują hormony ciążowe bo dwa miesiące to nie wiele.Moja koleżanka po poronieniu czekała 3miesiące co miesiąc robiła bhcg i czekała aż nie będzie miała hormonów ciążowych i wtedy starała się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
hej to i ja mam nadzieje że się dołączę :) termin @ miałam na wczoraj a nadal nie przybyła.. jutro robię test i wtedy się okaże... ja ogólnie mam problemy po ostatniej ciąży(urodziłam czerwiec 2010) więc może się okazać że ten brak @ oznacza znowu problemy z owulacją itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Witam, Ja wreszcie również zobaczyłam wyczekane dwie kreseczki na teście (w sumie 5 testach - nieraz w szczęście ciężko uwierzyć), ciąża jeszcze nie potwierdzona, ale mam nadzieję, że jutro gin przekaże dobre wieści wraz z przypuszczalnym terminem (wedle suwaczków 10 marca 2012). Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe przyszłe Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coraz nas więcej więc się bardzo cieszę:) Gabis85 oczywiście daj znać jutro jak zrobisz test! Paulina a kiedy powinnaś dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
27 czerwca - czyli właśnie mija równiutki tydzień , a dokładnie 35 dzień cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
To Justynko :) teraz już tylko musimy być dobrej myśli. :) Pierwsze dziecko czy już jesteś Mamusią?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugiej ciąży jestem ale pierwsze dziecko straciłam 4miesiące temu,więc u mnie to jest więcej strachu niż radości chociaż mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. A kiedy wybierasz sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Ja z Mężem staraliśmy się już prawie dwa lata :) i tu bach :) prezent na urodziny Męża :) dwie kreseczki w teście :) pierwszy raz jestem w ciąży i mam wiele obaw - w ciąży miałam nie być,na 9 lipca miałam umówiony zabieg przepychania jajników- korzystając z urlopu nad morzem i pięknej pogody wiadomo - opalanie ( uwielbiam słońce wiec naprawdę sporo czasu na nim spędziłam) + różne trunki alkoholowe.... i teraz obawiam się czy aby to nie wpłynie na maleństwo... poza tym oprócz delikatnych bólów podbrzusza nie mam absolutnie żadnych innych objawów ( no może senność ale melodie do spania miałam zawsze więc nie wiem czy mogę to podpiąć pod objawy ciąży). Powiedz mi jak to u Ciebie wygląda? Masz jakieś charakterystyczne objawy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Jutro 9:15 mam wizytę... faktycznie, nie ciekawie po takiej traumie nie dziwie się, że się boisz.... Ale nie martw się !!! Kolegi żona poroniła pierwsze dziecko w 5 miesiącu ciąży a dziś jest w ósmym z drugim dzieckiem i chłopiec rozwija się świetnie!!!! także trzymam kciuki :) i zobaczysz musi być wszystko pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po poronieniu starałam sie 2miesiac i w tym cyklu z olejem z wiesiołka bo w ogóle nie miałam śluzu i chyba pomógł:) Z objawów to mogę zaliczyć ból podbrzusza i jednego jajnika bo drugi nie funkcjonuje wogóle i piersi mnie delikatnie pobolewają i to wszysko:) To już jutro bedziesz wiedziała czy dzidzius zamieszkał u ciebie ja nrazie czekam do piatku wtedy się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
o rany współczuje... do piątku to bym chyba jajko zniosła :) uciekam do pracy ( mam nadzieję, że to jedna z ostatnich nocnych zmian- w ciąży w nocy pracować nie wolno) :) jutro zapewne się tu ponownie pojawię :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie na wizytę bo aż do 18 lipca:( ale może to i lepiej bo trzeba dać czas maleństwu żeby się rozwinęło:) to moja druga ciąża, mam prawie 15 miesięcznego syna więc będzie prawie dwa lata różnicy, no cóż ciąża nie planowana ale widocznie natura sama tak wybrała ;) Justysia89 : na pewno będzie dobrze -grunt to poztywne nastawienie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
_Paulina, senność jest jednym z charakterystycznych objawów, zwłaszcza na początku ciąży. Ja mogłam spać wszędzie i o każdej porze, koszmar :O No ale teraz tylko gorzej w 8 tc ;) A co do picia alkoholu, to nie, nie zaszkodziłaś dziecku, bo nie masz jeszcze pępowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka 2011 :) Co do alkoholu- nie martwcie sie, mój synej został "przywitany" weselem w ostatni weekend czerwca. Urodził się 3.03 i jest idealnym dzieckiem, wspaniałym, rozbrykanym i świetnie się rozwija :) A dziecko na wiosnę to super sprawa, na lato mam "dużego faceta" który już może poleżeć na kocyku u babci w ogródku... W zimie będzie się uczył chodzić na sniegu... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika02
dziewczyny a kiedy malyscie ostatni okres? Bo ja mialam 2 czerwca z tym ze mam dlugi cykl teraz powinnam dostac okolo 1 lipca a nadal nie ma robic juz test? Napiszcie kiedy u was byl ostatni okres i test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Prawdopodobnie i ja dołączę do Waszego grona :) Ostatno cykl zaczął się 24 maja, a zwykle trwają 33-34 dni. Dziś popołudniu zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Poza tym od kilkunastu dni długo śpię. Nigdy nie byłam rannym ptaszkiem, ale zawsze o tej 8-9 się zwlekałam z łóżka, a ostatnio śpię nawet do 11-12! Jestem na diecie Dukana i od kilku dni nie dam rady patrzeć na pewne produkty, np. ma mój ulubiony chlebek... Bardzo chcieliśmy mieć dziecko, więc liczymy że badanie lekarskie to potwierdzi :) Kiedy najlepiej się wybrać do lekarza? Ja to najchętniej bym już w tym tygodniu poszła, ale ciekawi mnie czy to jeszcze nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży wybrałam się w 6tyg i już było widać serduszko jak bije więc jak nic cie bardzo nie boli to wybierz sie za tyg wtedy moze zobaczysz serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szybką odpowiedź :) Właśnie też tak myślałam, bo kalkulator porodu i ciąży pokazuje mi, że jestem w ciąży 5 tyg. i 1 dzień :P, a termin porodu na 4 marca ;) Sama też jestem z początku marca, także może będę miała super prezent na urodzinki :) Cieszę się, szukam różnych informacji na necie, powiedziałam mężowi przez telefon o wyniku testu, to też od razu zadowolony :) Radość mnie rozpiera, czuję się dobrze, więc z wizytą poczekam do przyszłego tygodnia :) A w tym chyba jeszcze z 10 testów zrobię :P albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
Wcześniej jak w 6 tyg.to nie ma po co iść do lekarza. W pierwszej ciąży chodziłam przez 2 tyg. non stop na krew i usg zanim usg pokazało fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej po 6 tygodniu wybrać się do lekarza, ja ostatni okres miałam 5 czerwca a teraz miał być 3 lipca a test robiłam 1 lipca tzn testy hehe, więc termin może być coś ok 11 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Nesia a skad wiesz kiedy doszło do zapłodnienia?bo pisałas ze testy wykazał druga kreche 7 dni po zapłodnieniu. My z mężem staralismy sie 1 cykl i test robiłam dzis i negatywny a okres powinnam dostac 30.06. tak bardzo czekam na dzidzie a tu nic chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
hej witam wszystkie dziewczyny , tez mam 2 kreseczki :) ostatnia miesiączka 1 czerwca, nastepna miała byc 27 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
My z mężem staralismy się 2 lata(na dziewczynkę),więc prowadziłam dziennik,a ostatnio zaszalelismy i przez przypadek strzeliliśmy w owulacje,więc pewnie znowu chłopak bedzie.Ostatnią miesiączkę miałam 25 maja,test zrobiłam 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×