Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

gronia i marzec19 mojemu mężowi też należy się jakiś medal albo order :) teraz już jest ok ale miałam swoje różne napady ;) co do bólu piersi to mi tak bardzo nie dolega, może to przez to, że generalnie mam raczej mały biust więc nawet jak troszkę się zwiększył to nie przeszkadza mi za bardzo choć faktycznie sama podwijam poduszkę żeby mieć wyżej, może robię to intuicyjnie :D własnie wcinam arbuza...mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajadam się od wczoraj bananami i jogurtem z miodem - plus pomidory :) no naszych facetów czekają ciężkie czasy- ale narazie mój znosi dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712...spokojnie jutro na pewno usłyszysz serduszko :) trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gronia to za Ciebie też trzymam kciuki oczywiście :) ja idę w piatek :) więc liczę na rewanż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712, gronia81 - trzymam kciuki, będzie dobrze. basiolek - za Ciebie też, ale dopiero w piątek :D Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki GRONIA81 i BASIOLEK jakoś mi lepiej :)3 dziecko a ja wariuje jak by to miało być pierwsze :)Ale mi narobiłyście ochoty na arbuza:)Ale macie tak ze jecie chociaż wam nie smakuje ja jem jak nie jem to mi niedobrze.Gronia81 daj znać co ci lekarz powiedział ja idę jutro na 14.10 ale mam nerwy ,nie wiem czemu ale zawsze przed boli mnie brzuch i strasznie się denerwuje ale może tak na mnie działa ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam za was dziewczyny kciuki dobrze jest mieć z kim popisać.A tak człowiek tylko myśli i myśli i martwi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712 ja mam wizytę o 16,30, powiem wam że cudownie że takie forum jest. Mój patrzy z zazdrością bo stwierdził że dla facetów też takie powinno być. Ostatnio się juz podśmiechuje , że jak rozważam czy coś moge czy nie to mam porozmawiać dr. forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny nie mogę za Wami nadążyć :) Jesteście czadowe :) Agnieszka@@ - nie martw się facetem, najważniejsza jesteś teraz Ty i Twoje maleństwo ono potrzebuje dobrego nastawienia od mamusi przecież wszystko czuje Eudaiomonia ważne pytanie czy podpowiesz jak sobie załatwiasz cc? Bardzo mi na niej zależy a nie wiem jak podejść do sprawy Jestem ogólnie nieśmiała i ciężko mi załatwiać takie sprawy ;/ Już poprosiłaś swojego prywatnego lekarza i zapisałaś się do kliniki prywatnej na cc czy jak? Oni nie sprawdzają wpisu lekarza czy faktycznie powinnaś ją mieć czy nie? Przepraszam, że zadaje takie pytanie ale naprawdę nie wiem kogo mogę się w tej sprawie doradzić bo nie znam nikogo kto coś takie sobie załatwił Ajjij dobre pytanie teraz i ja potrafię robić cudne serduszka 😍 Marghi - wszystko będzie dobrze bądź dzielna, a mam pytanie co do badań cytomegalii jestem w 9 tygodniu ciąży ale lekarz nie skierował mnie na to badanie, to się robi w późniejszych tygodniach? inez2108 nie śpię na brzuszku choć wcześniej bardzo lubiłam ale jakoś czuję się wzdęta i śpię na boczku kajaka31 witaj w klubie ja chodzę na spacery i jeżdżę na rowerze, planuję w domu również troszkę ćwiczyć gównie pośladki i uda delikatnie abym jakoś wyglądała fajnie, że jesteś z trójmiasta ja mieszkam niedaleko kasiamama ja piję wszystko oprócz oczywiście alkoholu i kawy ;/ przeczytałam gdzieś, że do 3 dziennie kaw nie szkodzi ale ale słyszałam od lekarzy że kawa nic nie pomaga w ciąży . Więc odłożyłam całkowicie bo już jedno poronienie za sobą mam ale nie myśl że poroniłam przez kawę bo tak na pewno nie było więc bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny ;) u mnie leci 11 tydz. ciąży blizniaczej wczoraj pierwszy raz słuchałam serduszek :) dalszy ciąg mdłosci i wymiotów od ok 6 tyg, męczy mnie straszliwie herbatka imbirowa nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny (w sobotę zacznę 9 tydzień:)), ale dużo napisałyście. Strasznie długo zajęło mi narobienie ;) Nie odzywałam się bo nie miałam czasu. Byliśmy na długim weekendzie nad jeziorkiem a teraz wyjechałam w delegacje (okolice morza) i dopiero miałam chwilę, żeby wejść na forum. Ostatnio jak pisałam (piątek przed długim weekendem) wybierałam się do lekarza z moim nadmiernym śluzem. Byłam u tego lekarza i powiedział, że na początku ciąży to normalne, że tego śluzu jest więcej. Zbadał również za pomocą papierka lakmusowego odczyn w pochwie no i wyszedł mu, że mam zasadowy (a chyba powinien być kwaśny) i powiedział, że tylko ten odczyn może ewentualnie wskazywać na infekcję. Przepisał mi maść na receptę, ale kazał jeszcze odczekać 2 tygodnie i obserwować co się będzie działo. Także na razie nie wykupywałam tej recepty i nie zauważyłam żeby sytuacja się pogarszała. Jeżeli chodzi o wymioty to nie mam tak często. Raz albo dwa razy na tydzień. Trochę mnie mdli ale jak coś zjem albo wypiję to przechodzi. Mam często ochotę na batona Twixa i Sprite.(a raczej nigdy nie przepadałam za słodkim jedzeniem i piciem:)) Dalej mi się chce masakrycznie spać. Normalnie tylko marzę non stop o przyłożeniu głowy do poduszki ;) Piersi nadal spuchnięte, ale jakby mniej bolące (większe biustonosze kupiłam już ze 2 tygodnie temu). Teraz chyba czas na poszukanie jakiś szerszych spodni bo dziś jak stałam sobie przed lustrem to zauważyłam, że brzuch mi się zaokrągla. Tak od dołu.... Był temat mężów. Mój małżonek mówi, że w ciąży jestem milusia i wyluzowana ;) Więc ogólnie chyba na razie nie narzeka. No i cały czas się śmieje z tej mojej senności... jak wracam z pracy to mi szykuje miejscówkę na drzemkę ;) Ja mam USG 17 września (będzie to już 12 tydzień). Jak będzie wszystko ok to dopiszę się do tabelki ;) jeszcze miesiąc, nie możemy się doczekać. Dajcie znać jak tam po waszych jutrzejszych wizytach. Ja jutro wracam nareszcie do domu. Dziś zjadłam pyszną flądrę na plaży ;) PYCHA. Pozdrowionka dla WAS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712 Ja miała usg w 6 tyg i było widac tylko pęcherzy, a dwa tyg później widziałam i słyszałam bijące serduszko. :-) Trzymam kciuki za dziewczyny, które jutro wybierają się do lekarzay. Życzę udanych usg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 2712 u mnie tez nie bylo nic widac na pierwszym usg ktore bylo w 4tc, co prawda mysle ze to byl 6tc bo gin powiedzial ze nie moze jeszcze tego okreslic dokladnie. jak bylam tydzien pozniej, zobaczylam juz mala plamke:) Gronia81, Basiolek: trzymam kciuk za wizyte u ginka,ja mam jutro o 17ej. mam nadzieje ze wszystko ok. Marzec19 ja ostatnio tez mam takie bole glowy i od 2 nocy bardzo slabo spie. bole glowy moim zdaniem sa od cisnienia , ja mam super niskie 90/60... Pozdrawiam was wszystkie goraco z samego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dużo piszecie :) agnieszk@@ zapomniałam napisać . Nie ma o czym gadać . Straciłam przytomność ledwo co mnie docucili i cc ... poważnie każdej życze jaknajszybciej i najbezboleśniej ! Nic więcej nie napisze bo nie chce nikogo straszyć ! Najlepiej jak sie nic nie wie . Bo szkoły rodzenia gówno mówią o bólu i godzinach ... jak sie przyklei łożysko do spojenia ! Ok ;) ja tam będe trzymać kciuki jak urodzicie potem sie pochwalicie ;) ja nie mam czym sie chwalić troche sie nie dopinam w gaćki ale i tak już wyglądam jak wieloryb :P i swoją drogą... w 1 ciąży już miałam brzuch :o a to jest moja 2 ciąża ... co prawda żygałam ... ale i tak nie doszłam do wagi po 1 dziecku i bardziej oponka mi wystaje niż brzusio z dzidziolkiem :P Boli mnie skurwiale mocno i dzisiaj ide do gina powiem jej że jak mnie nie przestanie boleć mają mnie wwalić na szpital i niech mi coś zrobią ............... inez2108 ja brałałam 3x3 potem przez tydzien 3x2 a teraz 3x1 ..... i u mnie nie ma taniej ... 55 zł ! już mnie krew zalewa urodziny planuje dziecku chce kupić mase rzeczy a tu na tabsy musze kolosalne ceny płacić :o Angelowa te coś sie nie przyznawała wcześniej ! To jest cud wiadomość ! :))))) piękna zapytaj ciocie jak co jasnej ciasnej sie przesunęła macica na lewo o pare cm ... i boli jak ... ( nie wiem przeżyłam poród ... jak skurcze ... ) no tak dość mocno ! Wypytaj w moim imieniu ... plis plis plis :* agnieszko duphason u nas dupgasal w płynie jak sie ma trudności z pójściem do kibelka ;) aidita :( musze cie zmartwić ale ja mam wskazanie . 1 poród nieudany ... już mnie znają na porodówce ... zresztą słyszeli pół nocy jak sie darłam ... już mam planowany . Zawsze możesz delikatnie powiedzieć że sie boisz... że jesteś panikarą ... ( możesz sie zapisać do psychiatry on na pewno ci na skierowanie tak zrobiła znajoma ... :P ) jak nie ma p/w wskazań ... to lepiej rodzić siłami natury ( mówi to ta co rodziła 18 godzin... ) :P ewentualnie jak masz spoko gina który pracuje w szpitalu dajesz kopertkę ... myśle 500zł starczy dziadom ! i cie ciachną... ale jak jesteś zuch baba i masz dużo sił i witalności to nie rób se blizn na brzuchu :P niech sie któraś nie obraża moje prywatne zdanie na ten temat . Ja mam ustawione cc i sie nie boje 2 porodu . Zastrzyk do kręgosłupa boli jak pobieranie krwi ... i tyle ... zszyją i leży sie... to tak z doświadczenia życiowego :P pozdro ide dzisiaj do gin ... trzymajcie kciukasy ja też trzymam za was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko jeszcze raz duphalac jest na normalne fizjologiczne działania ... kobiety w ciąży też mogą przyjmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek waniliowy oo serek fajnie że sie pokazałaś ;) spoko spoko myślałam że cie wcięło w szpital ! powodzenia lutówko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Wami nadążyć to trzeba cały dzień przy kompie siedieć ;) j juz po wizycie wczoraj. człowiek ma 199 mm i małe serduszko :) pływa sobie główką w dół. Dostałam skierowanie na badania i mam przyjsc z wynikami z 2 tyg Ide jesc sniadanko, później Was doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zaspana przed kompem a tu tak dużo do nadrabiania :) ja zrobiłam sobie wolne dzisiaj, z wami piję herbatkę. Muszę pobiegać po urzędach, bo chce jeszcze rozkręcić inną działalność, potem coś dla ciała ( fryzjer :) ale cicho sza ) i gino ... mam nadzieję , że usłyszę serducho :D mi rano najlepiej wchodzą herbatniki i zgaga zniknęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia SUPER ale zazdroszczę , też bym już chciała wiedzieć , że wszystko idzie ku dobremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Trzymam kciuki za najbliższe wizyty, oby były pomyślne. Sama też mam jutro wizytę i już nie mogę się doczekać. Zwłaszcza tego USG. Chce mi się już zobaczyć jak nasze maleństwo urosło przez te 5 tygodni :) A co do zachcianek to ja też wcinam twixy i popijam colą lub spritem. Mam zamiar z tym skończyć wraz z końcem I trymestru. Poza tym słodkie świeże śliwki prawie codziennie jem i mus jabłkowy :) Ostatnio pomidory poszły w odstawkę, za to świeże ogórki pachną z daleka, a na początku było odwrotnie :) Oczywiście staram się jeść większość warzyw z działeczki, a owoce z giełdy warzywnej. Jakoś tych marketowych niestety nie dam rady, bo mnie ciąga na wymioty. Jeżeli chodzi o smak i węch, to tak mi się wyostrzył, że mogłabym być jakimś degustatorem :) Na zaparcia ja polecam laxinat i oczywiście śliwki. Ja jak jem śliwki, to nie mam z tym problemu, a jestem osobą która ma zaparcia nawykowe. Dobrym roziwązaniem są też śliwki suszone, tyle że trzeba 10 śliwek zaparzyć wieczorem w dużej szklance, zostawić pod przykryciem na całą noc i rano wypić i zjeść śliwki. Rano zaparzyć kolejne i wypić wieczorem. Powinno pomóc. Taka kuracja powinna trwać max. 10 dni. JA ją na sobie przetestowałam jakieś pół roku temu i to naprawdę działa przez dłuższy czas (u mnie około pół roku działało). Dziewczyny, które pracują powinny zrobić takie coś w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 ta kuracja brzmi dość interesująco - ale mam nadzieję, że podczas tych zabiegów można opuszczać dom bez nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwki ... ale mi sie zrobiło niedobrze . nienawidze jak byłam mała przejadłam sie nimi i nie wezme do ust do końca życia jak wam pomaga zazdroszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, dzięki za dostęp do skrzynki. To teraz kto pierwszy wrzuci tam USg lub brzuch?:-) Ja pierwszy raz od tgodnia obudziłam się bez bolu głowy, może wczorajsze zimne okłady pomogły. Jest pięknie:-) Siedzę w pracy więc się nie rozpisuję. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gronia81no jednak lepiej robić tą kurację w wolne dni ;) Ta kuracja ma na celu oderwanie zwałów i mas kałowych z kiszek, że tak powiem w skrócie. Także dosyć mocno czyści i dobrze jak kibelek jest blisko. Jak nie masz możliwości 10 dni, to najpierw spróbuj w weekend albo w dni wolne. JA za śliwkami nie byłam, ale w ciąży to moje ulubione owoce :) Mam nadzieję, ze sie nei przejem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przejadłam jak byłam mała moja mama zawsze piekła pyszne ciasta z kruszonką ... z śliwkami i tak sie stało że wcięłam prawie całą blache hehe nie śmiać sie ... i tak sie zakończył etap z śliwkami w moim życiu :P a activie w ciązy jecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj email ---------agnieszka329@interia.pl hejka, dzieki za odpowiedzi. bylam wczoraj u lekarza i zrobili mi badanie krwi-mam nadzieje ze wynik bedzie negatywny. W Anglii sprawdzaja czy mam cyste na jjniku za pomoca badania krwi dzis moj dzidzius zacyna 12 tydzien- wyczytalalm ze ryzyko poronienia juz spada od tego tygodnia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×