Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Angelowa śliczna dzidzia i brzuszek...nie martw sie ja tez mam spory wszyscy mysla ze ja 6m-c conajmniej hehe a wieczorem szczegolnie sie powiększa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek, nie dziekuje za trzymanie kciukow:) z tym stresem to nie jest tak ze tylko 9 miesiecy, tak bedzie przez cale zycie:) bo potem dylemat czy urodzi sie zdrowe a jak sie urodzi to czy nie bedzie chorowalo,jak sobie poradzi w szkole, czy znajdzie dobra prace i fajnego partnera zyciowego... hehehe taki los matek. pozdrawiam was wszystkie piatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za dziewczyny, które mają dziś USG ;) Koniecznie dajcie znać jak będziecie już po. Ja jutro na 100% napiszę jak u mnie. Pozdrowionka i udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76gosia
Czesc dziewczyny... Z kazdym dniem blizej... :-) Ja niestety 3,5 kg schudłam od poczatku ciazy i niestety teraz nie moge nic a nic nadrobic. Wprawdzie waga stanęła w miejscu ..ale jestem po prostu chuda. Angelowa, też chciałabym zobawczyć twoje zdjęcie. Gdzie mozna podglądnąc? Też mi sie wydaje ze brzuch mam spory ale najbardziej wieczorem. Ja ciągle czekam na wyniki testow PAPPA - i okropnie się denerwuje. Bez sensu że tak długo trzeba czekać- co to da jak juz bede w 15 tyg ciązy? Trzymam kciuki za wasze maleństwa i te które mają USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
76gosia żeby ogladać nasze fotki musisz najpierw zaczernić nick, potem wysłac maila na adres marzec2012@o2.pl ze swoim nickiem i pytaniem o hasło.odpiszemy i tak bedziesz mogla wejsc na nasza poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w 12 tyg zwylkle usg i NT wyszło 1,5 przy długości 6cm a w 14 tyg miałam usg 3D gdzie dziecko miało 8 cm i NT 2,4. Robione przez roznych lekarzy. Wynik z testem Pappa wlącznie ZD 1: 1400. Zastanawiam się czy zapisywać się na test potrójny w 17 tyg. czy nie. Lekarz sugerował, że bez sensu bo wyniki wg niego są super, ale powiedzmy sobie szczerze, że mogłyby być lepsze. Eh ta statystyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka wyniki nie sa złe...lekarz mial racje nie masz sie czym martwić.poza tym wiadomo ze te badanie maja spora granice błędu...wiec tymbardziej nie panikuj:)napewno wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76gosia
to to faktycznie teraz się wkurzyłam- już jest tydzien a oni mi mówią że 2-3 tyg się czeka na wyniki PAPPA. Jeszcze dzwonili do mnie z pracy czy nie chcialabym zostać juz na zwolnieniu do końca ciązy bo jak tak to nie ma problemu- a ja chiałam po 2 tg zwolnienia w srode wlasnie wrócić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moge sie przylaczyc jestem w 15 tygodniu ciazy a w domku mam 13 mc brzdaca podczytuje was juz od jakiegos czasu ale jakos balam sie zapeszyc i czekalam do usg naszczecie z dzdzia wszysko wporzadku pozrawiam was i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem czarna:-) Dzwoniłam do kliniki gdzie robiłam testy, powiedziano mi że przesłali do mojej ginekolog- więc zadzwoniłam do niej, powiedziala mi że są ok.. okropnie się ciesze:-) Pozdrawiam i witam Myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
76gosia no to najwazniejsze ze wszystko dobrze!!! Ja zmykam bo za godzinke mam wizyte u mojego gina!!trzymajcie kciuki, odezwe sie wieczorkiem:) Witam nową marcóweczke:)Zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa odnosnie zwolnienia ja jestem juz od 10 tyg na zwolnieniu...powiem tak troche nudno ale staram sie odpoczywac ile wlezie.Pracodawca pewnie chce zebys poszla na zwolnienie bo chce zatrunic kogos na twoje miejsce do czasu az wrocisz po macierzynskim.U mnie tez tak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
Cześć dziewczyny:) pamiętam jak ten topik powstał, szukajac jakiś informacji zajrzałam tu w lipcu ale nie wiedzialam jeszcze w którym miesiącu będę rodzić więc powstrzymywałam się od wpisu :D teraz już wiem,wstępny termin mam na 26 marca,to z wielkości malucha, od ostatniej miesiączki wyliczył mi na 15 marca.Choć miałam długie cylke,nie wiadomo kiedy owulacja więc ten termin to tak chyba wstępny. Dziś mam 12 tc i 2 dzień. 2 USG za sobą i te wszystkie podstawowe badania, odetchnęłam z ulgą że nie mam taksoplazmozy, moja przyjaciółka straciła pierwszą ciąże przez to cholerstwo. We wtorek kolejna wizyta, dalej biore folik i luteine bo było podejrzenie że skoro moje cylke miały ponad 40 dni(!) to może jest problem z progesteronem. Ale powiem wam,z każdą wizytą boje się czy nie usłysze czegoś złego. Moja koleżanka w 11 tc usłyszała że niestety obumarło, przy tym żadnych objawów tego. Więc teraz zawsze mam schizy.Też tak macie? Chętnie do was dołącze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra jak tam wizyta? u mnie wszystko ok, dzidzia sie rozwija, nie ma zadnych zastrzezen. mam tylko niedobor zelaza i musze zaczac lykac, efekt uboczy zatwardzenia:( zoabcze czy mi kefir pomoze...moze bede musiala wiecej jesc pysznych otreb:) ginek mnie namawia na usg polowkowe, warto sobie zrobic dziewczyny, robi sie kolo 22tygodnia i wykrywa wady ktore mozna leczyc w wieku plodowym. agatka, trzymam kciuki za jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oczywiscie banany w kuchni i myszke:) dzewczyny wpiszcie sie do tabelki urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelowa, zgrabniutki Twoj brzusio, ale roznice to rzeczywiscie widac! ja na poczatku przybralam 4 kg, ale teraz pelen sukces, od ostatniej wizyty miesiac temu tylko 700g, wiec widac kazdy idzie wlasnym rytmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak to miło czytać, że po USG wszystko jest dobrze i dzieciaczki sie rozwijają prawidłowo, ja już nie mogę sie doczekać a jeszcze 1,5 tygodnia, już chciałabym zobaczyć maleństwokolejny raz i nie mogę się doczekać pierwszych ruchów maleństwa, ciekawe jakie to uczucie :) ostatnio cały czas bym spała, wstaję o 10 i nie wiem co bym zrobiła jakbym musiała zebrać się do pracy na 6 rano, wolę nawet nie myśleć :) witam nowe koleżanki :) życzę wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie wypuścili :D Wszystko dobrze. Dostałam w sumie 9 kroplówek. Czuję się zdecydowanie lepiej. Mogę normalnie funkcjonować. Pierwszego dnia dostałam zastrzyk po którym przestał mnie boleć żołądek. Jak żołądek przestał boleć to przestałam wymiotować. A jak przestałam wymiotować to przestał boleć żołądek i tak kółeczko się zamyka. Ostatni raz wymiotowałam we wtorek. Od środy normalnie rzucałam się na szpitalne jedzenie. Nie sądziłam że aż tak się przegłodziłam przez te 9 tygodni... Dzisiaj mnie wypisali i jestem szczęśliwa :D Zrobiłam zakupy, obiad i zjadłam. To na prawdę ogromny sukces :) I mogę wstawać z łóżka jak normalny człowiek. Wreszcie mogę zacząć cieszyć się rosnącym brzuszkiem :D Pozdrawiam i trzymam kciuki za zdrowie wszystkich maluszków i ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Trochę mnie nie było:)Jestem w szoku ze tak szybko ale naprawdę czuje już ruchy malucha:)Angelowa kiedyś się zastanawiałam czy na BB na forum czy to nie ty ale teraz po zdjęciach widzę ze to ty:)Ja chciałam też tam na forum jakoś się dołączyć ale nie bardzo mi się udało.Na tam tym forum podoba mi ze można zdjęcia wrzucać.A zdjęcia maluszka super mój wcisnął się buźka w macice i nie było go tak fajne widać.Marzec super ze już wszystko ok mnie niestety mdłości meczą nie wymiotuje ale cały czas mi nie dobrze .Miałam z 2 tygodnie przerwy i niestety wróciło:(Miałam na 5 października wizytę a teraz wydzwaniali zmienili mi termin na 12. PIĘĆ tygodni przerwy jakoś dużo.Brzuch mnie boli ostatnio po prawej stronie kłucie dosyć mocne czuje i zaczyna mnie to martwić nie miałam tak w żadnej ciąży.Najbardziej nasila mi się po opróżnieniu pęcherza , czy któraś z was miała coś takiego ?Miłego weekendu i witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopałam tabelkę loarra.............24......Inowrocław..22.05.11...01.03. 2012..? szatynka84......27.....Białystok......24.05.11....03.03. 201 2..? Nesia.............35......Warszawa....26.05.11....04 .03.2012..? gosiaczek29....29......Lublin..........01.06.11....08.03 .12...?-blizniaki inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08. 03.2012 zielonytulipan...27.....Warszawa.................. 08.03.2012 gocha g ....... .28....Sucha.Beskidzka...... ..09.03.2012 scooby84........27.....Poznań ....... 02.06.11.....09.0 3.2012 agnieszk@@....25l.....anglia..........02.06.11 ....09.03.2012? myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2012 Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 ....10.03.2012 Julka.................................................... . 11 .03.2012 Maariczke.....19..... Hajnówka.... 05.06.11....12.03.2012 .? - bliźniaki monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11....12.03.201 2 Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11.....13.03.2012...? eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012 Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11.....15.03.2012 kajaka31......31.....Gdynia...........27.05.11.....15.03 . 2012 Klinka31................................................. .17 .03.2012 amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012 Marzec19......26.....Kraków.........13.06.11......19.03. 2012 Lilka79.........31.... Warszawa......13.06.11..... 20. 03.2012 ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ...21.03.2012 Agula0501.....25.... Warszawa...... 18.06.11......25.03.2012 Eulalia..........31.....Białystok........20.06.11.. ...25.03.2012 Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11.... .25.03.2012 Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11.... .26.03.2012 majakilato....29.....Września........26.06.11......29.03 .2012 carmen37.....27.....Dublin...........04.06.11......09.04. 2012 Marghi........36......N.Sącz..........29.06.11......01.0 4.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam sie do tablki:) z moim terminem porodu to nie wiadomo do konca bo pierwszy byl na 3 marca teraz na 9 marca a i tak okarze sie pozniej z moim brzdacem mialam termin na lipiec a urodzilam w sierpniu wiec zobacyzmy jak bedzie teraz ostatnio miewam bole w dole brzucha i martw mnie to bo w pierwszej ciazy nie mialam takich boli spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to ja to ja, a ty tylko na BB podglądujesz czy tez piszesz pod innym nickiem? Dzięki za miłe słowa, ale brzuszysko juz naprawde jest nie do ukrycia :( Mąż na mnie sie zlosci, ze sie tym martwie zamiast cieszyc ;) Nie, ze martwie ale... to takie naprawde ciezkie do ogarniecia jak ma sie jakies kg na minusie a brzuch rosnie w takim tempie ;) Witamy nowe koleżanki :) gosia no i super, widzisz nie ma sie co martwic! Ja jestem ciekawa moich wynikow pappa ale przy crl 70,1 i nt 1,9 no i wieku to raczej nie ma co sie zastanawiac za wiele nad tym :) loarra pewnie napatrzec sie na fotki z usg nie moze, ja bylam tak fizycznie i psychicznie zmeczona ( tak jak spie pol dnia to wstalam z nerwow juz o 7) ze padlam spac po powrocie ze szpitala :D Mąz zreszta tez :D Co do spania to tez dzieki bogu , ze nie musze wstawac rano.. Zdecydowanie zauwazylam, ze zle sie czuje wstajac rano na siku, mdli mnie i jak kilka razy musialam wstac z rana konczylo sie silnymi mdłosciami i wymiotami. Tak na codzien jak spie do poludnia ;) to wstaje i zadne z powyzszych mnie nie mecza :) Za dnia tylko zgaga, co bym nie zjadla czy nie wypila :o oj kajka dziekuje, ale do zgrabnego to mu akurat daleko :D Ale sie wybija caly na boki rozchodzi, nie no magia normalnie rosnacego brzusia ;) Marzec trzymam kciuki by juz teraz bylo dobrze, bez wymiotow !! Jedz smacznie i rosnij zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli podbrzusza, od samego poczatku mam: pobolewanie z jednej i z drugiej strony, kłucie z jednej lub z drugiej storny, kłucie tak jakby w pochwie, delikatny bol jak na okres - ale delikatny i nie dlugo trwajacy.. Rozne takie rzeczy co si etam dzieja w zwiazku z rozciaganiem macicy :) No i owszem czasem sie obawialam czy to napewno ok, ale wiecie co po tym usg juz odpusilam, dzidzia rosnie jak na drozdzach o tydzien do przodu z rozwojem wiec tak widac jest i ma byc wiec juz nie zwracam na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się podłączyć? :) Termin wg ostatniej miesiączki to 5 marca, ale po UGS zjechał do 2 marca.. ostatnio inny lekarz walnął nawet po wymiarach na 27 lutego. Tak czy owak jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nieszka! wpisze sie do tabelki urodzin:) angelowa, a ja caly czas nalegam ze masz bardzo zgrabny brzuszek:) zreszta pisalas ze masz duza nad wage, a na zdjeciach po prostu wygladasz bardzo apetycznie:) ale to tak jest ze waga nie zalezy tylko od tluszczu ale tez kosci miesni itd basiolek, ja tez ostatnio spie non stop, po 10 godz jak nie przespie tyle w nocy to w dzien kimam dodatkowo dwie. dobrze ze mam elastyczny czas pracy, pracuje z domu, bo jak nie to musialabym isc na zwolnienie:) dziewczyny bierze z was ktoras zelazo? sorbifem sie nazywa czy jakos tak,gin mi wczoraj przepisal i powiedzial zebym obserwowala czy nie mam dolegliwosci jak np zaparcia bole brzucha... moj M wyjechal na prawie trzy tygodnie, strasznie pusto w mieszkaniu, musze wpasc w nowy rytm. marzec, chcialam wlasnie pisac jak sie czujesz, widzisz super ze poszlas do szpitala widac ze to mialo sens, jak sie wreszsie dobrze czujesz, teraz bedziesz mogla sie juz tylko cieszyc ciaza i... jedzeniem:) monika idz lepiej do intenisty, moze masz zapalenie pecherza. myszka ja mam tez bole w dole brzucha takie jak przed okresem i czasami pokuwaja mnie jajniki.czworaj gin powiedzial ze jest to zupelnie normalne. pozdrawiam Was ciepluto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ale nas tu dużo! A słyszałam niedawno, że mamy ujemny przyrost naturalny ;) Ja na razie nie narzekam na przebieg ciąży, bo wszystko jest ok. Maleństwo rośnie jak na drożdżach, a ja czuje się-jak zresztą od początku ciąży- bardzo dobrze. Tylko humorki mi dopisują ;) No i od dwóch tygodni wiem, że będę sama przechodziła ciążę i będę samotną mamą. Przynajmniej przez jakiś czas... Mimo, że z ojcem dziecka mieliśmy dużo planów i staraliśmy się o to dziecko, to nam sie nie ułożyło. Miłość nie wytrzymała próby czasu? skończyła się? Nie wiem. Ale wiem, że dla mnie i dzidzi teraz brak stresów jest bardzo ważny, dlatego zdecydowałam się zostać sama. Mam na szczęście wspaniałą rodzinę i przyjaciół. No i widzę, że współtowarzyszek ciąży nie zabraknie :D Pozdrawiam wszystkie lutowo-marcowo-kwietniowe mamy i witam się pięknie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka, pewnie sie jeszcze wszystko ulozy, a jak nie to jak zawsze powtarzam tysiac razy byc lepiej samemu niz w toksycznym zwiazku, wiem bo taki sama kiedys przerabialam i choc zerwania bywaja trudne to okazalo sie ze byla to moja najlepsza zyciowa decyzja. zawsze mozsz liczyc na nas no i oczywiscie na rodzine i przyjaciol. sa najwazniejsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ojcem dziecka związek się nie ułoży. Chaos i brak poczucia bezpieczeństwa to nie najlepszy wkład w rozwój rodziny i dziecka. Ale mam nadzieje, że stosunki ułożą nam się na tyle, żeby nie szkodzić maleństwu w przyszłości. No, ale nic. Nie wpisałam się tu na żale ;) tylko na współdzielenie radości :D No i tak, od poniedziałku zacznę 17 tydzień ciąży. Lub jak inni liczą 16 tydzień plus kolejne dni. Na dziś dzień 15+5 lub 16 tydzień. Nadal się w tym zakręcam ;) ps. do tabelki. odnośnie wieku - mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×