Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Kristi takie opinie właśnie słyszałam, a w zasadzie tak na sucho bez dziecka, to trudno ocenić i porównać amortyzację tych nowoczesnych wózków. Na początku byliśmy właśnie za x-landerem, ale te opinie o małej gondoli i słabej amortyzacji skłoniły nas do dalszych poszukiwań. Temat wózka jest otwarty dalej :) Jeżeli chodzi o amortyzację (która jest sprawdzona przez nasze mamy :)) to mi osobiście podoba się taka jak w jedo bartatinie plus (czyli na paskach). Jednak mój mąż cały czas ma zastrzeżenia do jej klasycznego wyglądu, a zwłaszcza mu nie pasuje ten stelaż. Jemu bardziej podoba się własnie wspomniany x-lander, jego fyn 4ds, tako jumper gt, chociaż ten tako laret też nam się podobał. Ta pani bardzo zachwalała tego tako lareta, że to nowość i jeden z lepszych. Dobre zdanie miała też o tako warrior i tako jumper oraz tako jumper gt. Mi także podobają się te wszystkie wózki i sama nie wiem czym się kierować. Czuję, ze przed nami jeszcze długie poszukiwania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
Dziewczyny wróciłam z badan i moja dzidzia to dziewczynka, wszystko w jak najlepszym porzadku i strasznie sie rusza, szkoda ze tego tak nie czuć Wazy 384gramy ;) Główka, serduszko i inne narządy w normie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia: jeśli czujesz, ze coś złego sie dzieje to skonsultuj się ze swoim lekarzem lub podjedź na dyżur, na pewno się uspokoisz madzia0808: gratuluję :) tak ogólnie dziewczyny to bardzo fajnie czytać takie dobre wiadomości o Waszych maleństwach :) jak tylko znajdę kabelek od aparatu to wkleję fotkę swojego brzuszka :) zauważyłam że waga szybciej zaczęła mi wzrastać ale też apetyt mam jakby większy :) ja mam kolejną wizytę za tydzień w piątek i juz nie mogę się doczekać :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem omówiona mam przyjść w piątek od 13 do 14 na nfz mnie przyjmie ominęła mnie kolejka 2 miesięczna.Ciekawa jestem jak z USG będzie bo bardzo bym chciała podejrzeć maluszka i upewnić się czy to na pewno chłopak:)Jak będzie dziewczynka to się nie obrażę .16 listopada mam wizytę usg u starego lekarza mam nadzieje ze będę miała wcześniej u nowego bo nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik: żadna moja koleżanka tago nie miała więc dzieżko mi z tym wózkiem porównywać. Ja ci mogę napisać zalety i wady x-landera. Takie z praktyki. Przy córce nie miałam wsadzanego fotelika i jeździłam z gondola. Wsadzałam ja na tylne siedzenie. Ale teraz mam zamiar się zaopatrzyć w fotelik i tylko na dłuższe wypady mam zamiar brać gondole. Ja mam opla Astre i wózek wchodzi bez problemu. Nie wiem nawet czy ta gondola na wierzch by się nie zmieściła. eudemonia: jak tam u ciebie? Ja na 14.00 idę odebrać wyniki. Strasznie się boje. To takie wyniki być albo nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy bo nie wiem co sie dzieje. Wczoraj wieczorem poszlam się kąpac zdejmuje stanik a tam...normalnie biale plamy jakby od mleka...czy to mozliwe ze juz mi się siara pojawiła??dzisiaj kontroluje i nic nie leci narazie...jestem w 23 tyg i na moje to chyba jeszcze za szybko na takie objawy?? Odnośnie ciuszkow to ja juz mam sporo...dlatego ze dostałam od przyjaciolki po jej córce...problem bedzie jak się okaże że to chlopak to prawie nie mam nic bo wszystko praktycznie rózowe. Z tego co kupiłam to pare szt body i kombinezonik taki malutki...bo właśnie i tu kolejne pytanie do bardziej doświadczonych mam w co ubrac dziecko na wyjście ze szpitala(1marca termin) Po południu wrzuce fotkę mojego brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loara to już na pewno siara, czytałam gdzieś że może lecieć od 20 tc. ciuszkow na razie mam mało, musze niedlugo jechać do kuzynki to zobacze co mi da i co należy dokupić. ja kupiłam kombinezon na ciuchach, sliczny i nowy za 15 zł, wydaje mi się że na wyjście za szpitala może się przydać. zaraz biegne na wizytę, zoabaczymy jak tam moje najnowsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loara: jak wydzielina nie jest krwista to na pewno siara. W marcu zimno jest to na pewno kombinezon, czapka i ciepły koc się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarra ja też czytałam, że siara może się już pojawić od połowy ciąży. I to mogą być sporadyczne jej wycieki. Także jak bez krwi,to wszystko OK. Co prawda u mnie się jeszcze nie pojawiła, ale piersi zmieniają się. Co do stroju malucha, to też wydaje mi się że jakiś kombinezon i może kocyk. Kristii trzymam kciuki za pozytywne wyniki i dziękuję Ci za wszystkie odpowiedzi. Dziś wyczytałam, że to normalne tak poszukiwać wózka, zwłaszcza w pierwszej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka: my sporo czasu poświęciliśmy na wybór i może dlatego nie jestem rozczarowana i jeżdżę nim tyle czasu. Zapomniałam jeszcze jedno napisać. Nasze dzieci rodzą się w marcu i do lata nie przesiądą się do spacerówki a w zimie jednak nieporównywanie lepiej jeździ się na dużych kołach. Więc lepiej wziąć to pod uwagę przy wyborze wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristii biorę to pod uwagę :) Mąż tak jak myślałam - ucieszył się z Twojej opinii o x-landerze, także wracamy powoli do punktu wyjścia hehe. Jakbyś miała trochę czasu, to podaj mi jaki masz konkretnie model x-landera. Wczoraj miałam fazę na oglądanie produktów firm philips avent, lovi i nuk :P Rozpoznanie terenu +laktatory, termometry, podgrzewacze i sterylizatory :) My na razie nie kupujemy jeszcze. Wczoraj chcieliśmy kupić symboliczne ubranko dla córci lub synka. A że nie poznaliśmy płci, to jeszcze poczekamy z tym. Unisexu nie chcieliśmy kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Nie krwi żadnej nie ma więc może faktycznie juz siara:) Wysłałam fotki brzusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra, ja mam siarę od 18 tc. W poprzedniej ciązy tez miałam tylko od 20 tc. także nie ma się czym martwic Na wyjscie ze szpitala kombinezonik tylko z nózkami bo trzeba zapiąć dziecko w foteliku samoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
Witam was ja nadal cierpię nie mogę chodzić na razie spojenie łonowe 0,5cm więc w normie ale że wąska w biodrach jestem to nie wiadomo jak będzie czy się nie rozejdę okropny ból . Dzidzia dokazuje kopnięcia są już regularne aktywna po posiłkach jest bardzo ja też wybór wózka zostawiam mężowi bo zafascynowany x-landerem widzę ze nie on jedyny Ja tylko kolor wybieram fiolet dla córki myślę że będzie co do tych cen to też zauważyliśmy że na allegro są droższe niż w sklepach . Łóżeczko białe i pościel http://www.pronotek.pl/galerie/kolekcja_mis/miniatury/th_8_6.jpg Noie wiem czy biel to dobry pomysł ale nic innego mi sie nie podoba sypialnie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
sypialnie mamy w naturalnych kolorach więc żeby to jakoś wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mam siarę od 14 t.c. :) teraz sporadycznie... ale nie musi się w ogóle pojawić i to też jest ok. Ja wózek dostanę w spadku (mam nadzieję), więc na razie się nie zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odebrałam:) Kariotyp prawidłowy męski. Nawet nie wiecie jak się ciesze. Wygrałam zakład z m że to chłopak i wybieram imię. Ja karmiłam do stycznia i jeszcze przed ciążą miałam mleko. Dopiero w ciąży znikło i jak na razie nie ma. Niech sobie biedaki odpoczną bo znowu czeka mnie trochę karmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha g może i ja dam swojemu, żeby wybrał tego x-landera. Zastanowię się nad tym :) Kristi my też się dogadaliśmy, że ja wybieram imię dla synka, mąż dla córeczki :) Oczywiście spośród imion wcześniej wyselekcjonowanych przez nas wspólnie. Tylko ostateczna decyzja. Niby mamy już wybrane imiona w wersji dla obu płci od dawna, ale choć są zwykłe - spotykają się z krytyką - zwłaszcza mojej rodzicielki. Próbuje narzucić mi (zwłaszcza opcja męskiego imienia jej nie pasuje) swoje pomysły, ale i tak zrobimy swoje. Moja mama to jest taka typowa wredna teściowa i chociaż mój mąż tego nie odczuwa (raz mieszkamy daleko, dwa ja jestem, że tak powiem "nie pozwalająca się wpieprzać" w nasze życie), to współczuję jej przyszłej synowej :P Oj jako kobieta nie chciałabym takiej teściowej jak moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim marcówką coś cicho u nas na forum .Ja dzisiaj idę do nowego lekarza i strasznie się stresuje tym nienawidzę samego badania ehh.Zmykam zjeść śniadanko miłego dnia odezwę się po lekarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam na wizycie, serduszka posłuchała - pięknie bije, zbadała- szyjka i wszystko w środku też ładnie wygląda, wszystko prawie idealnie. Prawie, bo wyszło mi białko w moczu i to wcale nie mało, bo 30 mg..., lekarka zauważyła że jest no i tyle. Nic mi więcej nie powiedziała, nie przepisała. Więc skoro na wizycie ona się nie przejęła to ja też nie. Jak przyszłam do domu, to sobie zaczęłam czytać co to może znaczyć... oczywiście parę rzeczy, zapalenie dróg moczowych, problem z nerkami, przesilenie, za dużo białka w diecie, próbka moczu pobrania z pierwszego strumienia (nie środkowego), no i najgorsze zatrucie ciążowe. O zatruciu ciążowym mówimy jak jest białkomocz, nadciśnienie, obrzęki. Ciśnienie mam niskie, obrzęków też nie mam... za to mam wielkie stracha. Następna wizyta dopiero za 3 tyg. Zastanawiam się czy w międzyczasie nie zrobić dodatkowego badania moczu i zoabczyć jak się mają sprawy. Martwię się bardzo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ No faktycznie coś tutaj cicho się zrobiło;) Monika,nie stresuj się:)zapewne nowy lekarz będzie super a wieści od niego jeszcze lepsze:)-trzymam mocno kciukasy. Ja także żyję trochę w stresie,bo dzisiaj najprawdopodobniej będzie już wynik mojego odczynu coombsa.Chyba sie trochę boje:( PAMIĘTAJCIE!!!JEŻELI KTÓRAŚ Z WAS MA RH- A MĄŻ RH+ TO PO PORODZIE JAK SIĘ TYLKO OKAŻE,ŻE DZIECKO MA RH OJCA MUSICIE MIEĆ PODANĄ IMMUNOGLOBULINE W CIAGU 72H OD PORODU. Mnie zaniedbali,sama afere toczyłam i w ostatniej chwili udalo się,że zdążyli mi ją podać,ale gdyby nie moja intrwencja to bym jej nie dostała na czas.Nie wiem jak to jest po innych szpitalach,już nie drążylam tematu,ale mnie musieli immunoglobuline sprowadzac z Krakowa. Zazywczaj dzidzi z zestawienia konfliktowego dostaje żółtaczki,bądzcie na to przygotowane.Mój synek także miał,ale nie byla bardzo mocna. Przegladałam fotki na poczcie,macie takie fajne zgrabne brzuszki,a ja w 17tc.mam taki brzuchol,przytyłam od początku ciaży 4kg. Dzisiaj prześlę na pocztę mój brzuch,tak tylko dla porównania,ale wczoraj nawet pokazywalam Wasz brzusie mojemu mężowi i sam potwierdził,że ja mam chyba wiekszy,a co niektóre z Was są około 5,6 tc wiecej jak ja. Co do ruchów dzidzi to nadal nie czuję:( Czy któraś z Was ma łożysko na przeniej ścianie macicy? jak jest z ruchami w Waszym przypadku? Pozdrawiam i życzę miłego dnia. A!jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam na kawe:) i szarlotke która właśnie zamierzam upiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm..szarlotka! :) Od kilku dni chodzą za mną słodycze! To przedziwne, bo wcześniej mogły nie istnieć a teraz.. orzecowiec, galaretka z owocami.. Ja mam łożysko na przedniej ścianie. Ruchy czułam bardzo słabo, ale teraz od 21 tygodnia jest już wyraźne kopajsko. Tylko tak śmiesznie po bokach i na dole. Ja przypakowałam sporo- jestem w 22tc a od początku wpadło mi prawie 7kg. Nie martwię się jednak na zapas, jak coś zostanie po ciąży to się za siebie wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no hej . dzięki za porady ... leżałam ... zadzwoniłam zapytać i ostrzegła mnie że jak będzie mocno twardy to jest niebezpieczeństwo skurczów normalnych do rodzenia ! i mam przyjeżdżać na szpital sie przebadać ale powiedziała że czasem macica wariuje i robi sie twardawa ... co odczuwamy mocno ! i już lepiej . U mnie porządki świąteczne ... tzn na strychu okna myłam ... mąż balkon wypłytkował i fugował a ja z Miko myliśmy okna :) dużo świeżego powietrza i ruchu :) Tylko gdzie te słońce ? 3majcie sie zdrowo i nie chorujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×