Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Madzia super sprawa taki leżaczek bujaczek na pewno się wysłuży i przyda,no i cena też dobra jak za FP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super leżaczek :) Ja swojemu małemu kupiłam fotelik Recaro Youn Sport do 36kg. Oczywiście posiada crash testy i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzebr no w sumie może lepiej kupic półrocznemu dziecku juz taki fotelik niz inwestować 500 zł na chwile a ten Twój do 12 lat mozna czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to prawda. Mój juz w tym małym się nie miści, a w tym jak książe jeździ. Jak ktoś ma kase to moze kupic fotelik od urodzenia za 400zł, a później znowu wyda 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo racja a tym bardziej jak trzeba kupić całą wyprawkę co koszty są nie ziemskie, a u nas jeszcze remont i nastepne koszty więc zbednych pieniędzy nigdy nie ma, dobrze że zdrowie pozwala i moge pracować bo tak to kicha by była :) ale dobrze że jest takie forum i można się dokształcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja mam fotelik do sprzedamia. Firma Barbea zielony z budka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie rozmiary tych spodni zamawiałyście? Jak nosicie do tej pory M to zamawiałyście M? Bo się zastanawiam nad tymi spodniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzebr dziękuję ale to ja kupie w komplecie z wózkiem bo chce ten laret kolor fuksja i on ma stelaż jedna rurka różowa to zielony nie będzie pasować, a bedzie dziewczynka :) a potem kupie ten co polecałaś od 9kg a tak to musi mi pasować do tego stelaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znajomy chce sprzedac wózek Coneco V3 za 300zł 3w1 czarno czerwony czy czerwono czarny nie pamiętam :) ja nie skorzystam bo "dziadek" już obiecał że kupi pierwszej wnuczce nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja jestem zainteresowana tym wózkiem, jakby co to poproszę wiecej info i czy wrazie co to przesyłka wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Coneco to straszna lipa a widziałam na żywo i z dzieckiem 8 miesięcznym to kółka latały jak by miały odpaść.Ale za 300 zł to chyba warto w razie co można później spacerówkę kupić.Ja planuje kupić laret z tako ale czekam żeby zobaczyć w sklepie ,podobno ma być w tym tygodniu. Madzia a jakie są ceny u Ciebie tego lareta??Ja planuje fiolet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym sklepie mogą zamówić z fotelikiem za 1500zł .Ale czekam na sklep gdzie ma być ten fioletowy kolor i sobie zobaczę na żywo czy to jest to co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to taniej Monika to daj znać jak się prezentuje na żywo bo na zdjęciach jest śliczny ja myśle nad tą fuksją albo tez fioletem U mnie w sklepie jest ten różowy ale jakoś nie mam okazji ani czasu tam zajechać, a chce kupić dopiero pod koniec więc teoretycznie mam jeszcze czas ale kusi kusi pooglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a macie jakieś zwierzęta w domu?? U mnie to prawdziwy zwierzyniec pies i kot obie dziewczynki a w brzuszku też dziewczynka :) Ale bardzo się cieszę że pies Tequilla ma 7lat doczekala "rodzeństwa" ona opiekuje się dziećmi jak mamuśka, a jets to amstaff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zobacz jak bym miała mieć dziewczynkę to bym brała ten co u Ciebie jest w sklepie jest śliczny.A jak kupią to nie popatrzysz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) pokoik już pomalowany na delikatny zółty kolorek :) jestem zachwycona efektem :) nie ma co, mąż się napracował ale warto było :) co do zwierzątek to my mamy teraz już tylko rybki, mieliśmy owczarka (suczkę) ale musieliśmy ją uśpić w czerwcu ;( strasznie brakuje mi psiaka ale narazie zdecydowaliśmy, ze wstrzymujemy się z kupieniem pieska, może kiedyś jak maleństwo będzie większe... co do wózków to tako laret bardzo mi się podoba tylko przeraża mnie waga tych wózków, mieszkamy na 1 piętrze więc nie jakoś wysoko, może się zdecydujemy, jeśli nie to podoba nam sie tez enzo espiro luz x-lander xa, jest jeszcze czas, póki co oglądam tylko na allegro, ale w grudniu lub styczniu planuję wyprawę po sklepach :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, wlaśnie przed chwilą widziałam Tako laret różowy fioletu nie było, kurczee jest superrrr normalnie sie zakochałam w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam labradora w domu :( Koszmar cyrk swój i małpy swoje. Koszmar!!! Pies nie dopószcza dziewczyn do małego. Zaraz warczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spodni to nosilam m i zamówilam m i są dobre...wrazie wątpliwości masz tam dokładne wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po połówkowym w 22tc wyglada na to,że wszystkie parametry prawidłowe Gniewuś ma się dobrze rośnie waży już 680 gram no i jest wszystko OK.Kamień z serca. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam że musze zamowic największe bo zawsze wszystko w biodrach mi się nie dopina wymierzyłam i pasuje mi L/XL ale L na końcu wymiarow więc wzięłam XL i dobrze wybrałałm nie cisną leżą ładnie nawet w nogach nie są takie jak leginsy a zmierzyłam się miarką ta co się wsuwa taka metalowa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×