Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma niech poradzi

fotele na drewnianych płozach typu finka-jakie opinie?

Polecane posty

Gość kto ma niech poradzi

chciałabym kupić właśnie takie fotele ale słyszałam że po pewnym czasie coś tam a to zaczyna skrzypieć a to jakieś śruby się luzują a komuś podobno nawet pękła ta płoza, a może ktoś ma i jest zadowolony?, proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dawno temu takie fotele i nic sie z nimi nie działo, nic nie skrzypiało. Teraz juz je wyrzuciłam, bo mi sie znudziły, ale sprawowały sie całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz zdjąć boazerie
Moja mama ma już 15 lat takie fotele i nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam kupe czasu
takie cos ale juz mi sie opatrzyły i oddałam dla zaprzyjażnionej rodziny Ale stan całkiem dobry a mój mąż czesto na nich spoczywał I powiem ,że kaawał chłopa z niego .Czasami jak sie rozwalił to oparcie prawie na ziemi ale nigdy nic sie nie działo .Moze teraz robią gorszej jakosci nie wiem ....teraz kupiłam inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy lata taki z ikei. niestety zakończył żywot jak usiadł na nim pan kg 150;-) Ale wcześniej żadnych problemów , nawet mama go do tapicera oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlka
Przyznam ze nie widziałam na żywo takich u kogos w domu,ale mysle ze jesli masz tak urzadzone wnetrze ze fotele pasuja to spokojnie jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie z ikei i są całkiem
fajne. tam jest duży wybór w różnych przedziałach cenowych. te najdroższe są najlepszej jakości, ale najtańsze też nie są złe i na pewno się nie rozlecą. no i te z ikei mają stonowane niekiczowate kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii fomalnej
Mamy właśnie dwa Ponagi z Ikei . "Pracują " trzy lata - nie widzę usterek. Teraz Ikea wypuściła taki fajny leżak - tez Poang. Tak myślę, czy się nie szarpnąć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera to kiepsko
tez mam taki z ikei - rozpada sie a poza ym jest zaprojektowany dla osob minimum 175cm wzrostu. ja mam 157 i nie moge siedziec inaczej jak z glowa w dol bo na wysokosci glowy mam podporke pod szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam świetne fotele na stronce allinside.pl. Jest ogromny wybór przeróżnych mebli po okazjonalnie niskiej cenie. Sama sobie już kupiłam taki mebel, teraz tylko czekam na przesyłkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petroszo
Idźcie w takim kierunku - http://jcollection.pl/1-fotele Nowoczesny, porządny fotel wcale nie musi kosztować kosmicznie dużo, chociaż jeśli oczekujemy jakości na lata, to lepiej zapłacić więcej, a mieć po prostu materiał z górnej półki jakościowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga83
Nowoczesne fotele to bardzo dobry wybór. Wystarczy popatrzeć tutaj http://martimeble.pl/13-fotele-nowoczesne . Oprócz tego, że wygodne to jeszcze bardzo estetyczne. Takie fotele na płozach raczej nie są już modne, a nie ma co sobie robić skansenu z mieszkania czy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×