Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gonzallo

wynajęcie animatora zabaw dla dzieci na weselu-cena

Polecane posty

Gość marzenahj
Ja do przedszkola brałam ostatnio endorfins.pl - niesamowicie zorganizowali czas dzieciakom! Dawno nie widziałam, żeby były tak czymś zajęte i tak zadowolone. Na pewno na każdą przedszkolną imprezę będę ich brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam polecam wam firmę Zabawni i Kreatywni . jeżei chodzi o cenę usług jest zawsze ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Posiadamy dmuchańca, mały suchy basen ze zjeżdżalnią, stoliki dla dzieci aby utworzyć kącik plastyczny dla dzieci . Oczywiście malowanie buzi i duże bańki jak najbardziej. Zapraszam na stronę internetową www.zabawniikreatywni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piąteczka
Witam. Jestem animatorka na terenie śląska. Bielsko Biała, Skoczów Cieszyn Wisła Ustroń i okolice. Zapraszam na strone www.animator-piateczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2h zabawy do 10 dzieci 400zł 2h zabawy do 15 dzieci 500zł 3h zabawy do 10 dzieci 600zł 3h zabawy do 15 dzieci 700zł Dłuższe i większe imprezy do indywidualnej wyceny W tym: - autorskie scenariusze - bajkowe prace origami - prezenty dla dzieci - gadżety do zabaw - malowanie buzi - pokaz baniek xxl - profesjonalne skręcanie balonów - warsztaty ceramiczne - najwspanialszych animatorów 507531247 Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka animatora zabaw dla dzieci w Rzeszowie i okolicach NIE polecam Fabryki ślubu. Kompletnie niepoważna firma. Jednego dnia do nich dzwonisz i mają dla Ciebie termin, dla potwierdzenia wysyłasz maila, na odpowiedź czekasz i czekasz, po czym odpisują, że nie mają terminów. Jeśli zostało mało czasu do ślubu, to pojawia się problem. Nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów :) Ceny animatorów ogólnie wahają się od 130 do 200 zł za godzinę- to tak w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awika23
jestem animatorka na terenie Puck,Reda,Rumia,Władysławowo i okolice.razem z koleżanką pracujemy na różnego rodzaju festynach,urodzinkach,weselach i balach.polecam serdecznie alicja28@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem profesjonalną Animatorką dla dzieci i prowadzę własną działalność. Jeżeli mowa o cenach to faktycznie wahają się od 100 do 200 zł za godzinę. U mnie ceny są ustalane indywidualnie w zależności od atrakcji ilości dzieci, godzin i przyjęcia.Zainteresowanych zapraszam do kontaktu Zabawni i Kreatywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ka korzystałem z firmy kreatorzyimprez. Poprowadzili niesamowite urodziny. Mój syn Nikoś był zadowolony. Kontaktowałem się z Panem Krzysztofem, bardzo miła osoba, polecił nam Animatorkę Izę. Jakby ktoś szukał to mam do niego numer telefonu 600950777 https://www.kreatorzyimprez.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem profesjonalną animatorką która już nie raz prowadziła tego typu animacje jeżeli interesuje Panią cena zapraszam do kontaktu. cena uzależniona jest od ilości dzieci ilości godzin animacje na weselu Zapraszam na moją stronę internetową Www.zabawniikreatywni.pl oraz na naszego Facebooka. Pozdrawiam patrycja hobik zabawni i kreatywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fabryka-usmiechu.net fabrykausmiechuinfo@gmail.com 662 299 467 Animacje na weselach,Chrzcinach,Komuniach i imprezach rodzinnych Zapraszamy ! atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 3h około 500zl, zalezy gdzie i jakie atrakcje. I ile dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem animatorką na terenie woj.śląskiego ( Bielsko Biała, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Skoczów i okolice) Oferta na stronie : www.animator-piateczka.pl Kontakt: animator.piateczka@gmail.com Zaprwszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My skorzystaliśmy z firmy organza-imprezy.pl i jesteśmy mega zadowoleni. Dzieciaki się w ogóle nie nudziły, a animatorzy stanęli na wysokości zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam kilka firm organizujących opiekę dla dzieci na weselu z Wrocławia i zdecydowałam się na Akademię Dobrej Zabawy Sówka. Nie było problemu z zamówieniem animatorki anglojęzycznej, dostałam scenariusz, pani Asia spotkała się ze mną powiedziała co i jak, podpisałyśmy umowę. super kontakt. A za to, że poleciłam firmę koleżance, która też zamówiła animacje na wesele obie dostałyśmy fajne bonusy :D Ceny wyglądają tam różnie w zależności od tego co jest potrzebne, ale z tego co pamiętam pakiety na wesele zaczynają się od ok. 500 zł. Polecam http://strefysowki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy grupą animatorów zajmującą prowadzeniem kreatywnych warsztatów Hand - Made połączonych z animacją. Stacjonujemy w Gdańsku, ale działamy na terenie całej Polski!!! Zadbamy o znakomitą zabawę dzieci m.in. podczas festynów, kinder party, wesel, przyjęć urodzinowych, Komunii... itp. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.projektfan.pl i zapoznania się ze szczegółami oferty Zarezerwuj już dziś warsztaty połączone z animacją tylko z Projekt FAN !!! tel: 500 029 589

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szczególnie Państwa Młodych. Opieka nad dziećmi to przede wszystkim atrakcja dla gości. Mogą się pobawić, a dziecko skorzysta i czegoś się nauczy. Często zaglądali do nas rodzice w trakcie wesela i się dziwili że ich dziecko tak rzadko do nich przychodzi. Dlaczego? Bo mają co robić. Dzieci na weselu się nudzą. Muzyka jest dla nich zbyt głośna, tańczyć jeszcze nie potrafią, szczególnie chłopcy, więc z nudów ganiają się. My proponujemy im wesele z elementami sztuk cyrkowych. Kręcą talerzami, chodzą po linie. Nie jesteśmy tani, ale dzieci są ciągle w ruchu. Zachęcam do kontaktu. www.paradiso.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz dobrego (i przede wszystkim taniego) sposobu na przykucie uwagi dzieci, mogę polecić Ci https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ . Nie tylko zapewnisz najmłodszym świetna rozrywkę i temat na długie rozmowy, ale przy okazji zapewnisz też nieco rozrywki reszcie gości, za co z pewnością będą Ci wdzięczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrko99
Bardzo dobrą opcją jest wynajęcie animatora na wesele. Zajrzyjcie na ofertę na http://ckperla.pl/prowadzenie-imprez . Oni mają bardzo fajną ofertę dla dzieciaków. Gry edukacyjne, logiczne, strategiczne, zabawy, konkursy z nagrodami. Takie rzeczy odciążą dorosłych od opieki nad dziecmi w czasie wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DJ Domson, prowadzi również zabawy dla dzieci i jest animatorem. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam DJa Domsona jako animatora! Super zabawy dla dzieci, dzieciaki się nie nudzą i chętnie biorą w tym udział!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda eco art
Najlepsze animację dla dzieci w okolicach Trójmiasta zapewnia EcoArt - Akademia Kreatywności. Mnóstwo atrakcji, między innymi: malowanie buziek, wielkie bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, warsztat plastyczny. Cena to około 400 zł za 3 h animacji, każda kolejna godzina 100 zł Więcej szczegółów http://ecoart-akademia.pl/animacje-urodzinki-wesela-komunie oraz na naszego facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele było na 425 osób, bo u mnie rodzice moi i męża mają dużo rodzeństwa i się tak nazbierało. Dzieci zresztą też sporo było. I faktycznie animatorka była i bawiła się z nimi. Do tego dzieci miały też warsztaty z modrejsovy. To już oddzielny temat od animatorki. Maluchy robiły żelowe świeczki. I przez 45 minut było spokojnie bo się na tym skupiały. Do domu pozabierali swoje prace. Taka opieka to dobra sprawa bo dorośli mogą spokojnie porozmawiac , potańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEŃ DOBRY, OFERUJEMY ANIMACJE DLA DZIECI, URODZINY, WESELA, FESTYNY, ZAWODY, itp. https://www.facebook.com/animatordzieciecy/ ~Animatorki dziecięce - baw się razem z nami. Twoimi dziećmi zajmą się studentki pedagogiki i animacji. Dojeżdżamy do klienta na terenie śląska. Chętnych prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą na stronie, szczegółową ofertę wysyłamy na maila. Jeżeli nie chcesz czekać to zadzwoń już teraz i zarezerwuj termin : 795 - 659 - 388. CZEKAMY!! DZIĘKUJEMY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DJa Domsona! Super podejście do dzieci, zaciekawienie zabawą i fenomenalna opieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam DJa Domsona, bardzo dobra opieka i organizacja czasu dzieciaczkom, dzięki czemu się nie nudziły i dały czas rodzicom na rozmowy i tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam dokładnej ceny, ale wydaje mi się, że występ iluzjonisty możne być tanim i jednocześnie ciekawym rozwiązaniem. Chyba każde dziecko ucieszy się z możliwości pośmiania się i obejrzenia kilku magicznych sztuczek, więc myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę. Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji, zajrzyj na https://pokazy-iluzji.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×