Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gonzallo

wynajęcie animatora zabaw dla dzieci na weselu-cena

Polecane posty

Gość gość
Polecam animacje na wesele www.animacjefascynacje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie w tym sprawdzi si e Dj Domson. Naprawdę mu zaufajcie! To profesjonalista w tym fachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. U nas animacjami zajmował się Dj Domson. Muzykę fajnie miksował, więc dobrze się bawiliśmy, a i dla dzieciaków atrakcje miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamówicie Dj Domsona, to Wam zaden animator nie będzie potrzebny. On sam się wszystkim zajmie. profesjonalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajęcie animatorów, którzy będą zabawiać dzieci na tego typu imprezie to bardzo dobry pomysł. Sama tak zrobiłam na swoim weselu. Wynajęłam animatorów z firmy www.kaczki-dziwaczki.pl, która znajduje się we Wrocławiu. Spisali się świetnie, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie gra Dj Domson i jego właśnie polecam wszystkim na wesele. Jest to dj kulturalny i z dużą płytoteką. Fajnie było, bo puszczał utwory na życzenie i wszystkim się podobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkapanna
My na wesele wynajmowaliśmy animatora od nich http://www.koronahostessy.pl/ . Rewelacyjnie się sprawdził, dzieciaki były zachwycone a rodzice mogli się spokojnie pobawić. Bardzo mi się podobały zabawy wspólnie z nami. Przy okazji udało się fotografowi uchwycić super ujęcia z dzieciaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość127
Oczywiście najlepiej dzieci zamknąć w domu i nie wypuszczać nigdzie. Ludzie... to są dzieci. Dzieciństwo to najpiękniejszy czas w życiu. A co z dawaniem dzieciom radości? To Wy się ogarnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupoty Dzieci to ja bym nie zapraszala na wesele a co dopiero placic za zabawianie ich. W glowie juz wam sie poprzewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MW22222
Witam, Szczerze odradzam usługi oferowane przez Panią Olę tel. 796156300 miała być na weselu mojego brata do 23.30, a już przed 21 nie było po niej śladu jest to najzwyczajniej w świecie oszustka, która wzięła kasę za 4 godz. opieki nad dziećmi na weselu i po niecałej godz., przy najbliższej nadążającej się okazji uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monsii
Prowadzę animacje dzieci na weselach,komunii,chrztach,urodzinach na terenie małopolski do150km od Krakowa .polecam monsii@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UltraLisiAnimator

Witam serdecznie, cena waha sie od 350 zł do nawet 2000 zł, jako firma animacyjna moge powiedzieć, że cena czesto zależy od doboru atrakcji dla dzieci, od ilości dzieci ich wieku i zapotrzebowania klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×