Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_i_chce

Wciaz mi sie chce ... pomocy :(

Polecane posty

Gość chce_i_chce

Mam straszny problem ... bo wciąż mi sie chce seksu :( Ledwo z mężem skończę, już zekam na mejlal czy jakiś kochaś do mnie nie napisał "gorąco" (klikam z 3 na raz - 25, 34, 48 lat). WIadomo rozbieane fotki, opisy co kto komu by zrobił, nawet masturbacja przez skypa :( Sama dochodzę do 40-tki, nigdy sie nie puszczałam ... a od kilku m-cy "odbiło mi totalnie". Wszędzie widzę atrakcyjnych facetów, z każdym bym mogła tak od razu :(. To że jeszcze nie poszłam w tanago to jakis cud :( Dziś idę do ginekolaga może coś poradzi na zmniejsznie libido czy cuś. A może psychiatra już powiniem nie obejrzeć :( Czy któraś miała tak podobnie, czy to minie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 50+
Jak jest z kim to nic tylko szaleć do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 50+
Jak jest z kim to nic tylko szaleć do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_chce
Warzywa jak ja pokażę cycki to Ci od razu korzeń wyjdzie ze spodni ;) chcesz tego napewno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_chce
moreno chodzisz za mną ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_chce
spokojnie chłopaki toć przecież na publicznym nie wywalę moich 80E :P żeby moje cycki zobaczyć to trzeba się ciut postarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_chce
ja tu po konkretną pomoc przyszłam, a nie szukać kolejnych amantów do cyber seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_chce
Moreno nie smuć się Pysiaczku ... może dla Ciebie zrobię wyjątek i coś znajdziesz na mailu któregoś pięknego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie:O
el moreno będziesz jednym z wielu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lex Luthor
Siemka chce i chce chetnie zapoznam ze swoja kobietka / moze jej troche od Ciebie taa ochota przejdzie. Licze na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_i_chce
No i żadnych konkretnych porad :( Byłam wczoraj u ginokologa i mówię, żeby dał mi coś na zmniejszenie libio, a on tylko oczko mi puścił i mówi "Powinna się Pani cieszyć z takiego daru " ... nie powiem badał wyjatkowo bardzo delikatnie, wszytsko ok, ale profilaktycznie zlecił pełno różnych badań i z każdym wynikiem mam się do niego zgłosić na konsultacje indywidualnie :) Do tej pory jakoś żaden lekarz nie troszczył się tak bardzo o moje zdrowie :D A Pan doktor fajny chłop... aż mnie dreszcz po plecach przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×