Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adlenne

Polskie wózki firmy Kowmet i Kunert - opinie

Polecane posty

Gość Adlenne

Witam, zaczęłam interesować się tematem wózków i szczerze mówiąc przytłacza mnie ilość modeli i różnych gadżetów oferowanych przez producentów. Szukam wózka 3 w 1 w cenie do 1200 zł. Zainteresował mnie model Silver firmy Kunert oraz Hummer firmy Kowmet. Proszę o opinię osoby które korzystają bądź miały okazję przyjrzeć się tym modelom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
hmm moja bratowa ma kunerta - niewiem jaki model - ale nie ma skrętnych kółek i ogólnie jest niezbyt fajny - czasem nim jeżdze jak do niej jadę z moim małym i fatalnie się prowadzi - spacerówka jest szeroka, wysoka i wg mnie bardzo niebezpieczna bo dziecko łatwo może z niej wylecieć - ja mam tako jumpera x i jest o niebo lepszy!!! rewelacyjnie skrętny, super spacerówka - ani razu nie przypięłam dziecka bo wstawać niechce a siedzi głęboko, stabilnie, ręce ma na poręczy i ogląda świat, jedyne co ma kuner lepsze to kosz na zakupy - duży i super dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adlenne
To linki do stron producentów: - model Silver http://www.kunert-wozki.pl/?p=10 -model hummer http://www.kowmet.pl/wozek,dzieciecy,hummer,kowmet,wozki,dzieciece.html Proszę doświadczone mamy o przyjrzenie się im. Hummer przekonuje mnie większą gondolą, ale jest mniejszy wybór jeśli chodzi o kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Ani jeden ani drugi...sama spodziewam się dziecka i szukam wózka jednak nie polecam tych bo po pierwsze są ciężkie po drugie kowmet ma lipne foteliki i bardzo małe tylko do 10 kg, co jeśli Twoja dzidzia szybko urośnie to nawet roku nie posłuży i będziesz musiała kupić drugi. Znajoma ma znowu kunerta i nie poleca, szkoda pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala mi do 555555555555
też myslałam o tym hummerze ewentualnie o covi tej samej firmy ale nigdzie nie ma żadnych opinii o nich a już się przekonałam w sklepie że wózek wózkowi nierówny myslałam tez o tako jumperze ale w porównaniu z jedo fyn gorzej sie prowadzi. z kolei jedo tez nie jest ideałem bo jest jedna budka i tzreba ją przekładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka ma-szczerze ja bym nie chciala,ale zalezy kto co lubi ja wole zwrotne wózki,których nie trzeba na zakretach podnoscic i sie meczyc kupilam jako pierwszy wozek chicco 3wd tech-masakra,ciezki,ale fajnie się prowadziło,zmienilam na graco quatro tour delux jak syn mial 7 miesiecy,bo jest lzejszy od chicco,super wozek ale jakis taki hałaśliwy na dziurach i trzęsło mi sie dziecko na dziurach hehe no i teraz jestesmy na espiro (tzw.laska) w przyszlosci bede siegac po jakis z pompowanymi kolami ale w miare lekki,moze quinny... hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia200
Witam! Ja jedem posiadaczka wozeczka 3w1 Hummer Firma Kowmet.Musze przyznac ze wozek jest rewelacyjy! Sczerze Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam kunert ale model vip
kupiłabym go ponownie, bo cena jest dobra, wózek dobrze sie prowadzi, oprócz wersji z przełożoną rączką do tyłu- wtedy beznadzieja - wtedy strasznioe ciężko się skręca. To że spacerówka jest wysoko nad ziemią to akurat plus, bo dziecko nie wdycha kurzu z drogi. Poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam Kunerta - VIP, jako głęboki super, jako spacerówka taki sobie z przełożoną rączką faktycznie do niczego, ciężko nim ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia strojek
Witam Dziś przeżyłam dramat. Byłam z moim ośmiomiesięcznym synkiem na spacerku. Mam wózek firmy kunert i stanowczo go nie polecam. Szłam sobie spokojną drogą i wózek złamał mi się w pół, synek wypadł, główka potłuczona na szczęście byłam z siostrą która dziecko złapała więc wielkiej krzywdy sobie nie zrobił. Dla mnie jest nieporozumieniem, by rurka przystosowana podobno do wózka się złamała. Rzadko wypowiadam się na forach ale dziś postanowiłam przestrzec mamy przed tym zakupem. Od dziś mamy nowy wózek który jet lekki stabilny, zgrabny i się łatwo prowadzi a przede wszystkim jest bezpieczny. Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaki i życzę mądrych wyborów przy kupnie wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryJane89
Witam! Chciałam wypowiedzieć się na temat wózka firmy Kunert. Coś okropnego! Nie polecam nikomu... Cena przyciaga tych którzy licza na jakiekolwiek oszczedności podczas robienia wyprawki dla dziecka tak jak ja. Kupno tego wózka było wielkim blędem. Za tą sama cenę można kupić lepszy choć używany. WADY: mój synek od poczatku go nie polubił. Spało się mu w nim niewygodnie co bylo widać ( leżąc na pleckach główka była pod kątem, przy samej brodzie co utrudniało mu oddychanie ), ciężki, FOTELIK COŚ OKROPNEGO!!! Chcąc zabrać dziecko gdziekolwiek samochodem musiałam podkładac pod pupę kocyk ponieważ fotelik był dla malenstwa za głeboki i miał bardzo wygiete nóżki. Teraz Miki ma 3 miesiące i dalej fotelik jest dla niego za gleboki - brak wkładki dla niemowląt... W pierwszy dzień kiedy przyszedł kurierem od razu go rozłorzylam i jedno kółko było uszkodzone. Zgłosilismy to sprzedawcy na Allegro i dwa tygodnie później listem przyszły jakieś nowe wkładki do wymiany. Części które są w kołach po pierwszym myciu zardzewiały ( czekam aż się ukruszą, wtedy już będzie po wózku.. ) Jazda tym "czymś" to koszmar!!!! Sam skręca w tym przypadkmu w lewą stronę i trzeba bo ciagle prostować. W opsie na Allegro pisze że można fotelik samochodowy zamontowac do wózka, ale oczywiście się nie da. Fotelik nie mieści się do wózka. W sklepie musiałam wsadzać fotelik do środka wózka sklepowego ponieważ w foteliku nie ma wycieć ( fotelik powinien być włożony w pręty wózka sklepowego i trzymac się na nim stabilnie ). KOSZMAR! Po trzech miesiącach uzywania, daszek już sam opada. Moge jeszcze wymieniać i wymieniać ale najważniejsze już powiedziałam. Nie będę się nawet starała go sprzedać bo nie życzę komukolwiek aby jego maleństwo i rodzice się męczyli z takim niewypalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wozka firmy kunert jestem bardzo zadowolona jestem szczupla i silna moze dlatego super sie prowadzi fajne sa tez spacerowki 3kolowe ;) mialam do czynienia z o wiele gorszymi wozkami i skretnosci niz kunert to przy nich zloto a nie byly takie tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jestem posiadaczem wózka Kunert . Gdy go dostałem wydawał się całkiem solidny - pompowane, łożyskowane koła, gruby materiał, duży kosz, siedzisko dość spore, no i oczywiście atrakcyjna cena. Niestety, po pewnym czasie jego eksploatacji byłem bardzo niemiło zaskoczony. Łożyska w kołach zaczęły piszczeć po 1,5 miesiąca, wiec postanowiłem je wymienić (co nie zajmuje zbyt długiego czasu jeżeli umie się to zrobić samemu), bo gdy zadzwoniłem do producenta by je reklamować, kazał mi wysłać całe koła żeby je wymienić, co pewnie by potrwało z dwa tygodnie, a nie wiem czym bym wtedy woził dziecko, wiec serwis też nie jest zbyt sprawny. Drugą rzeczą która się popsuła w wózku jest jego zawieszenie. Paski, które się z czasem wyciągają i dolna część wózka zaczyna uderzać o górną, co doprowadza do szału. Za jakiś czas znowu awaria. Tym razem poodpadały śruby od budy, co nie jest uciążliwe do naprawy, ale upierdliwe jak co tydzień trzeba coś naprawiać. Gdy byłem już pewny ze nic się więcej nie stanie z wózkiem, niespodzianka koła od wózka (opcja kiedy dziecko siedzi tyłem do nas) zaczęły się dziwnie wykrzywiać, a jest to spowodowane wadą konstrukcyjną owego sprzętu, ponieważ kiedy podczas jazdy chcemy skręcić wózkiem w prawo albo w lewo musimy użyć bardzo dużo siły, co powoduje duży nacisk na osie kół, które niestety po pewnym czasie nie wytrzymują napięcia do tego stopnia, że też zaczynają obcierać o ramę wózka i zębatka hamulca trze o zapadkę, co też doprowadza do szału. Wszystkie te usterki ujawniły się w ciągu 8 miesięcy użytkowania i wózek jedynie nadaje się na śmietnik, żeby jakiś bezdomny mógł sobie na nim wozić swój majdan, bo dziecka już na pewno w nim nie będę woził. Kończąc swój wywód na temat wózka Kunert, chciałbym napisać, że nie polecam ich produktów, bo w tym przypadku nie jest to "ccc" czyli cena czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskao
Witam. Jestem również posiadaczką wózka Kunert wersja VIP na amortyzatorach. Do zakupu zachęciła mnie - pewnie jak większość - cena. Moja córka jeździła w tym wózku 2,5 roku. I pomimo drobnych niedociągnięć byłam bardzo zadowolona. Faktem jest to, iż przy przełożeniu rączki za budkę wózek ciężko się prowadzi, ale poza tym jest ok. Lada moment ponownie zostanę mamą i zapewne przez najbliższe 2 lata śmiało będę używała tego wózka, bo w miejscu, gdzie ja mieszkam nie wyobrażam sobie mieć innego wózka. Gdyby coś się popsuło, że wózek nie nadawałby się całkowicie do użytku, to ponownie kupiłabym ten sam wózek. Myślę, że wszystko zależy od tego w jakim miejscu mieszkamy - centrum miasta, czy np. na uboczu, gdzie są również tzw. polne drogi, nieutwardzone. Chociaż ja nawet śmiało zabierałam dziecko w tym wózku do centrum, gdzie również bardzo dobrze się sprawował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wozek kunert dopiero od dwuch miesiecy ale jak narazie jestem bardzo zadowolona.Jest lekki,swietnie wyglada a prowadzi sie go niesamowicie lekko.(potwierdzone przez wiele osob)Wozek zamawiany przez allegro.Kiedy zauwazylam prucie sie pokrowca na foteliku ktory latwo wpina sie w stelaz,kazano mi wyslac majlem zdjecie i bez zbednych formalnosci otrzymalam poczta po dwuch dniach nowy.Pierwszy byl poprostu wadliwie uszyty.Na temat spacerowki jeszcze nie moge sie wypowiedziec bo nie byla uzywana.Za male dziecko ale gondola,fotelik i stwlaz super.Minusem sa slabe zatrzaski na torbie na raczce i tej pod wozkiem.Sa slabe i musielosmy pokombinowac po swojemu zeby nie odrywaly sie po solidnym ich obciazeniu.Po za tym jestesmy zadowoleni.Uwazam ze za niewiele ponad tysiac zlotych warto kupic ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga 11111
Ja mam kunerta ! I jestem mega zadowolona :) wózek po prostu cudo , wszystko ma co powienien miec wózek :) pompowane skrętne koła , stabilny i amortyzowany stelaż , siedzisko ze spacerówki obracane przodem i tyłem do kierunku jazdy , regulowana raczka , regulowane oparcie w spacerówkę i głębokim , polecam go bo naprawdę sie opłaca ! Syn ma czarno - pomarańczowy , z mniejszymi przednimi kołami , i jest wspaniały ! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych wózków jest taki natłok że sama nie wiedziałam co wybrać, ale podobnie jak Ty postawiłam na polskiego producenta który robi solidne i zarazem lekkie wózeczki Baby Merc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan kunerta
Kunerta mam i ja!! Dziewczyny, naprawde warto kupić sobie taki wózek, dobrze sie go prowadzi, gondola jest przestrzenna. i mają spory wybór http://kunert-wozki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek Firmy Kunert i jestem bardzo zadowolona:-) Szeroki wybór kolorów,Łatwo się prowadzi. Bardzo szybka i przemiła obsługa. Za taką cenę uważam,że warto kupić taki wózek i polecam każdej mamusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam tych wózków, ale mogę polecić ci Anexa Sporta. Naprawdę solidny i ładny wózek. Bardzo fajnie radzi sobie w terenie leśnym i na piasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również jestem posiadaczką wózka marki Kunert. Jestem bardzo zadowolona z wózka, obecnie przechodzimy już na spacerówkę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjafhjsbfj

Posiadam wózek Kunert Libero 3w1. Jestem bardzo mile zaskoczona jego jakością. Przyznam szczerze, że byłam sceptycznie nastawiona do tej marki, ponieważ przy pierwszym dziecku używałam bardziej znanej firmy- Quinny. Wózek Libero może spokojnie konkurować z droższymi wózkami!! Nie jest za duży i jak na jego przedział cenowy bardzo lekki! Zamówiłam go prosto od producenta- szybko, łatwo i przyjemnie! Dziewczyny z biura były bardzo pomocne. Jeżeli szukacie niedrogiego, dobrze wykonanego wózka to Kunert będzie dla Was idealny. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Czesc wszystkim

Jestem posiadaczka wozka firmy Kunert (VIP) jak wiekszosc co to badziewie zakupila skusila mnie cena.( zawsze bylam oszczedna)

Zaluje...pieniadze wywalone w bloto

O ile gondola jest dla mojego synka w miare ok,tak spacerowka i fotelik to istna masakra 

Fotelik nijak nie pasuje dla noworodka,dziecko schyla sie w prawo albo w lewo w czasie jazdy

nie jestem w stanie ustawic spacerowki  bo plastik z tylu sie wyrobil i jak klade synka do wozka w opcji siedzacej to z impetem leci na plecki 😕 nie uzywalam tego jako spacerowki wiele razy a i tak to minimum wystarczylo zeby druty sie wygiely a plastik pokruszyl

Jest ciezki,zle sie go prowadzi z powodu braku skretnych kol 

Malo tego w czasie jazdy znosi go w lewo i nakierowanie go na prosto wymaga uzycia duzo sily

Zaluje zaluje zaluje to byl bardzo kiepski zakup, nawet jesli inne wozki tej firmy sa ok to juz nie odwaze sie nic u nich kupic ze wzgledu na ten badziew ktorego nadal jestem wlascicielem

A i tak musze kupic nowa spacerowke bo tym czyms nie da sie jezdzic i zagraza to bezpieczenstwu mojego dziecka 

Reasumujac czasami lepiej jest oszczedzic pare groszy i kupic cos na prawde wartosciowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×