Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość bertii
Profesjonalnie podchodzi do klienta pan Maciej z biura Neo Szavel Travel – www.szaveltravel.com. Spędziłem z tym biurem najlepsze wakacje życia wraz z żoną i dwójką dzieci. W pakiecie pełne ubezpieczenie, opieka rezydenta, jedzenie, dojazd autokarem, nocleg. Na pewno warto też wyróżnić panią Karolinę, z którą zabraliśmy się na wycieczkę do Salonik. Po prostu – poczułem klimat antycznego świata, czułem się jak w podróży do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg_owo
Inspirujące pomysły na wakacyjne wyjazdy można znaleźć na stronie: http://www.noclegowo.pl/polecane/ Dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia preferencji cenowych oraz czytania opinii dotychczasowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanekk
Wakacje spędzałem w Kępnie ostatnio. Wykorzystywałem wynajem apartamentów przy Warszawskiej 26. Valentina Apartamenty. Mały hotel w kamienicy, przyjazne ceny, szybki system rezerwacji. Według mnie bardziej opłaca się iść do nich niż do dużego hotelu przede wszystkim ze względu na oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllerr
Mniej więcej pół roku temu wynajmowałem dwa apartamenty w Kępnie przy ul. Warszawskiej 26. Marka Valentina. Bardzo duże pokoje z dostępnością kuchni, łazienki i bezprzewodowego internetu. W dwie osoby noc wyszła za lekko ponad sto złotych, więc jestem bardziej zadowolony z wizyty niż w standardowym hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wakacje na jachcie to super pomysł na wakacje, ja z chłopakiem niebawem wybieram się na urlop do http://port.leba.eu/ jestem pewna, że w pełni się zregeneruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie morze jest ostatnio przereklamowane, kiedy rodzice po powrocie powiedzieli, że nie było gdzie nogi postawić na plaży bo tyle ludzi było to doszłam do wniosku, że nie ma co się bawić i obrać kierunek południowy. Najpierw wybraliśmy się z chłopakiem w Bieszczady a na koniec weekend spędziliśmy w Krakowie - co prawda 2 dni to stanowczo za mało by obejść wszystko w Krakowie aczkolwiek w tym roku planujemy powrót. W Krakowie spaliśmy w bardzo ekskluzywnych ale i wyjątkowo tanich pokojach gościnnych blisko centrum - http://www.apartmentcracow.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaLubiWina
Wakacje to teraz chyba tylko w Polsce. Wkoło zamachy, strzelaniny. Najlepiej tam gdzie jest najmniej obcokrajowców! My wybieramy się do Mielna. Mamy świetne miejsce położone pomiędzy jeziorem, a morzem. To hotel Unitral ze spa. Idealne miejsce dla całej rodziny. Mają masę atrakcji. Miejsce rezerwowałam co prawda miesiąc temu, ale myślę, że jesszcze powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybiera się ktoś może do Hiszpanii z biura Grześkowicz? W ubiegłym roku ponoć dobra impreza była i zastanawiam się nad jej zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Jedź gdzie chcesz :) W Polsce masz sporo miejsc do wyboru. My w tym roku jedziemy do Karpacza i do ustronia morskiego. Udało mi się znaleźć pokój z widokiem na morze na http://www.kaszubianka.com.pl/ i chyba się zatrzymamy w tym pensjonacie zwłaszcza, że organizowane są tam bardzo ciekawe warsztaty m.in z malarstwa. Lubię spędzać aktywnie czas więc to oferta idealna dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś lubi nagie opalanie to polecam plaże nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygas33
Ciekawą pomocą dla szukających wczasów za granicą, zwłaszcza przy kierunkach bardzie egzotycznych i wymagających będzie stronka www.dreamtours.pl. Plusem jest że mają całkiem porządnie zaopatrzoną bazę ofert, w tym są zarówno polscy organizatorzy jak też niemieccy. Ja się już nieraz przekonałem, że lepiej jechać z Niemcami. Cenowo jest podobnie, a komfort wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JullkaRoz
Ja nie wybieram się za granice w tym roku, ciągle coś ostatnio samoloty spadają... Planuję wypad do Szczawnicy na razie przeglądam oferty noclegów tutaj http://www.szczawnica.com/ ogólnie piękna okolica byle by tylko trafić w pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka Izmajłow
Jadę do Lwowa, mam tam rodzinę, polecam piękne okolice! Jeżdżę tanimi liniami autobusowymi ECOLINES, są międzynarodowe, więc dostaniecie się gdzie chcecie. https://ecolines.net/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma niedawno wróciła z Dominikany. Jak zobaczyłam zdjęcia to dech mi zaparło, ta plaża, palmy, piasek.... Odkładam kasę :) Była z Itaką, mówi, że super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo1234
Ja polecam wyjazd do Wejherowa :) Świetne miejsce dla całej rodziny. Cała masa atrakcji i niskie ceny. Wejherowo to jednak przede wszystkim Kalwaria Wejherowska i inne obiekty sakralne. Informacje i zdjęcia znajdziecie na www.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doronetka
Wakacje w Polsce to dla mnie jakas pomyłka. To dobre na krótkie wyjazdy raczej, a nie na wakacje gdzie nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda i czy wszystko będzie tak jak zaplanowałam. maxitaxi a lecieli z last minute Itaki czy wcześniej rezerwowali? Patrzyłam na ich stronie że z last minute są teraz promocje ponad 40% to może tak się skusisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku z córką wybieramy się nad polskie morze, a dokładniej do Ustki hotel www.grandlubicz.pl Byliśy tam ostatniej jesieni i ejsteśmy pod dużym wrażeniem. Hotel sam w sobie jest piękny i ma wiele do zaoferowania. W szczególności strefa Spa, Ania była zachwycona basenem bo spędzała tam długie godziny. Usta to piękne nadmorskie miasto, do którego naprawdę się warto wybrać, a wpołączeniu z grand lubicz tworzy miejsce idealne na rodzinny wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku z córką wybieramy się nad polskie morze, a dokładniej do Ustki hotel Grand Lubicz. Byliśmy tam ostatniej jesieni i jesteśmy pod dużym wrażeniem. Hotel sam w sobie jest piękny i ma wiele do zaoferowania. W szczególności strefa Spa, Ania była zachwycona basenem bo spędzała tam długie godziny. Usta to piękne nadmorskie miasto, do którego naprawdę się warto wybrać, a w połączeniu z grand lubicz tworzy miejsce idealne na rodzinny wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kózki, Mierzwice albo Serpelice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusakmania
Góry zdecydowanie! Nosalowy Dwór polecam, w Zakopcu najlepszy hotel z super kuchnią i wspaniałym personelem, wieczorami można popluskać się w basenie, mi tam zawsze jest fajnie, atrakcji full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oska43
Polecam zajechać do Malborka, zamek można zwiedzać o każdej porze roku. Ja byłem tam ostatnio z rodziną. poszliśmy na obiad do Karczmy Zamczysko i bardzo nam smakowało. Dzieciaki miały tam dużo atrakcji więc spokojnie z żoną mogliśmy nacieszyć się chwilą w tym malowniczym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBP
Doronetka, Itaka ma fajne last minute i korzystaj, jak masz czas na wyjazd. Stronę przeglądaj, ale ciekawe informacje mogą ci przesyłać na mejla. Po prostu zapisz się do newslettera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do biura podróży, gdzie masz pewność co do hotelu, samego pobytu itp. Jeśli już jechać za granicę, zwłaszcza tak daleko to na pewno nie na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź w góry. Piękne widoczki, można się ładnie opalić na szlakach i dodatkowo super atmosfera. Nad morzem chyba bym się zanudziła leżąc cały dzień na plaży. Rok temu byłam w zakopcu w www.excelsior.com.pl i w tym roku chyba też pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×