Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość Adrianzpobiedzisk

Nie ma co narzekać na Polską pogode, od lat tu żyjemy i można się przyzwyczaić. Można też wybrać się w nieodkrywane miejsca naszego kraju. My w wakacje spłynęliśmy Pilicą i dużo spacerowaliśmy po sulejowskim parku krajobrazowym. Nocowaliśmy tu: https://hotelprzyklasztorze.pl i nie żałujemy. To też dobra baza wypadowa na wycieczki do Łodzi i Częstochowy. Sąsiedzi z pokoju obok pojechali sobie tez do Warszawy, ale dzieci były na wycieczce już w Wawce w czerwcu i nie było sensu jeszcze raz je ciągnąć :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Z małżonką wybraliśmy w tym roku rejs statkiem po MOrzu Śródziemnym z Travelinc i było super. Coś innego napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Rejs statkiem też był moim odwiecznym marzeniem, które spełniłam w tym roku z podrozeirejsy.pl. Bardzo dobrze się bawiłam, wypoczęłam jak nigdy i mogę polecić każdemu kto szuka ciekawego pomysłu na spędzenie wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jippi

ja wlasnie byłam pierwszy raz na wakacjach z biurem podróży. I szczerze mówiąc doskonale się z nimi bawiłam i znakomicie odpoczęłam. Jestem bardzo zadowolona z tego że się zdecydowałam na ten wyjazd! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizda

z biurem możebyć  na prawdę super. ja byłam w tym roku z coral travel i na prawde udało mi się niezle wypocząć! było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zależy kto co lubi, osobiście lubię poza sezonem latać enterem na zagraniczne podróże. Zawsze jest pogoda, można się opalić. Hotele są ładne, jedzenia nie brakuje. Można się wybrać na wycieczkę fakultatywną i trochę pozwiedzać. Nad polskim morzem już tyle razy byłam i juz wszystko widziałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zadowolona jestem z wyjazdów wakacyjnych z Coral Travel. Mają fajne oferty, dobrze wszystko jest zorganizowane i dopiete na ostatni guzik. Bardzo lubię to biuro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W te wakacje większość z nas zdecyduje się na pozostanie w Polsce. Ja w ubiegłym roku zatrzymałam się na weekend w hotelu www.orle.com.pl . Uważam, że Gdańsk jest bardzo ładnym i wartym odwiedzenia miejscem. W tym roku planuję wyjazd w góry.

Dzięki za polecenie! Ja ze względu na epidemie chyba też ewentualnie zdecyduje się na wyjazd w góry lub na Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam się trochę pogmerało w tym roku z wakacjami. Chcielibyśmy wybrać się w kilka miejsc, mieliśmy już wszystko porezerwowane, ale okazała sie ta cała sytuacja z koronawirusem tak wiec pewnie nigdzie nie będziemy jechali. Co nie znaczy, ze nie mamy zupelnie innych planów na wypoczynek. Bo mamy i dość sporo. Tylko pewnie bedziemy wypoczywali w Polsce. 

Chcemy wybrac sie na pewno na weekend do tego hotelu pod Zieloną Górą:

http://dworkolesin.pl/hotel/

Wypoczywałam tam jakiś czas temu i bardzo mi się w tym spa podobało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to byłam w Grecji z Coral Travel - nie odwoływałam a wycieczkę kupiłam w zimie. I teraz w lipcu byłam i uważam ze to był doskonały pomysł! super i bezpiecznie. no i mało ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i zazdroszczę takich wakacji. tez tak zrobiłam, tez bylam z Coral Travel. i jak dla mnie wszystko było w porządku i bezpiecznie. A cena myślę ze jedna z lepszych była na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie zostało postawione w tym temacie. Przeglądałam ostatnimi czasy internet w poszukiwaniu inspiracji i powiem wam jedno - ludzie bardziej stawiają na wyjazdy organizowane we własnym zakresie. Jabky nie patrzeć to duża oszczędność pieniędzy przy zainwestowaniu niewielkiej ilości czasu. Wystarczy przecież znaleźć potrzebne informacje na serwisach tematycznych. Jeśli chodzi o zagraniczne wyjazdy to świetnie prezentują się wakacje w bulgari - https://www.przewodnikwakacyjny.pl/poradniki/bulgaria-co-warto-zwiedzic/ w kategorii ceny do jakości. Jest tam wiele fascynujących miejsc do odwiedzenia, a także świetna kuchnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam raz w Bułgarii, miło wspominam wakacje. Kraj ten jednak nie urzekł mnie w tym stopniu, co na przykład Włochy czy Hiszpania, w których byłam w latach poprzednich 🙂

W Polsce zwykle urlop organizuję sobie w górach - szczególnie latem, kiedy lubię wybierac się na dłuższe szlaki spacerowe. NIe należę do osób, które spędzają cały urlop na plaży na ręczniku ( co nie znaczy oczywiście, ze nie przepadam za dobrymi hotelami - bo zwracam uwagę na standard miejsca, do którego się wybieram). 

Polecam szczególnie Lake Hill Hotel w Karkonoszach

https://www.lakehill.pl/oferty-specjalne/majowka-w-lake-hill-hotel

Mają świetne pakiety na majówkę oraz na wakacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sie ostatnio zastanawiałem gdzie wybrać. Chciałbym gdzieś polecieć ze znajomymi ale niestety jak co roku jest problem ze zgraniem się ekipy Niektórzy chcieliby w Polskę, niektórzy w Europę. Jeśli nie zgra się tego do konca tygodnia to pewnie zabkujemy sobie z bratem kajaki w Austrii, szczególnie,ze chcieliśmy się na nie wybrać od dawna:
https://www.m-canoe.pl/

Mogę polecić ich. Organizują takie wypady sportowe zarówno w Polsce jak i za granicą. Bylismy z nimi w zeszłym roku w Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My właśnie wróciliśmy z wakacji objazdowych po Włoszech. Wszystko sami zorganizowaliśmy. Zebraliśmy sie w dwie rodziny i zaplanowaliśmy podróż po włoskich miejscowościach. Znaleźliśmy firmę transportową która pomogła nam przy organizacji (podziękowania dla pani z AJM Transport za cenne rady). Z noclegiem ez nie było problemów. No i zwiedziliśmy pół Europy. Przygoda pierwszorzędna. Wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malmo+ Kopenhaga. Piątek- poniedziałek, 3 różne hotele, codziennie inny, w jednym hb, drugi bb, trzeci bez wyżywienia. Transport na/z lotniska, noclegi, bilety na samolot, parking przy lotnisku, jedzenie na mieście za 2 os ~ 3000 pln, lot 1h. Przepiękne miejsca, powiem tylko, ze zaskoczyły nas pozytywnie te dwa miasta  jeśli jesteś zainteresowana to mogę podesłać plan zwiedzania w Kopenhadze, bo Malmo zrobiliśmy na zasadzie ze nie mamy planu na zwiedzamy, idziemy tam gdzie nas nogi zaprowadza 

Jeśli marzy się Wam ciepła pogoda, polecam Cypr, wiele ciekawych zabytków, piękne plaże i ciepłe morze. Ttylko polecam loty oraz apartamenty rezerwować sobie samodzielnie. 

Daję tutaj namiar na mieszkanie w dobrej okolicy w Protaras https://solviva.pl/obiekty/villa-protaras-cypr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Od siebie polecam Okuninkę nad jeziorem białym. Na weekend ale i na tygodniu kiedy jest spokojnie. W wakacje miejsce zdecydowanie ożywa 😉

Osobiście o wiele bardizej wolę wynajecie sobie domku niż noclegi w hotelu, jeśli szukalibyście noclegu w dobrym standardzie domku z balią z hydromasazem na wyłączność polecam zerknąć sobie tutaj:

https://szyszka-okuninka.pl/

Maja świetny standard. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×