Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość robisss3
W tamtym roku odwiedzałam z synem i mężem ośrodek http://chomiczowkaleba.pl. Ośrodek typowo rodzinny, dlatego się zdecydowaliśmy. W cenie noclegu bardzo dużo dodatków, w tym śniadanie, dostęp do krytego basenu, animacji dla dzieci, konkursów. Po prostu mnóstwo rzeczy w pakiecie podstawowym, a jak odpowiednio wcześniej podejdziesz do rezerwacji to i ciekawe promocje się trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tym razem coś niestandardowego ? ;) My byliśmy na wyjeździe stąd http://camptravel.com.pl/ i bawiliśmy się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy w nasze rejony :) Kazimierz dolny to rewelacyjny wybór. Zarówno dla osób z dziećmi, młodzieży, osób starszych oraz wszystkich kolekcjonerów wspomnień. Zapraszam na stronę http://kazimierzdolny24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka33
My z mężem zauroczeni jesteśmy zarówno lokalizacją jak i warunkami jakie oferuje Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. Usługa ma wysokie poziom a goście do dyspozycji mają basen, restauracje, saunę i siłownię. Ofertę można sprawdzić pod adresem hotelprzedwiosnie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaJuk
My mamy w czerwcu zarezerwowaną tę wycieczkę https://www.topdeals4travel.com/pl/wakacje/1079-tanie-wakacje-hiszpania-sant-pere-pescador-camping-riu/ a że do tej pory wybieraliśmy raczej kraje sąsiadujące to siedzę jak na szpilkach dosłownie bo już się doczekać nie moge. jestem bardzo ciepłolubna, serce rośnie na myśl o tych temperaturach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i się nie dziwie :) dla mnie takie rejony jeszcze poza zasięgiem ze względu na małe dziecko ale widzę że i w Polsce hotel można tam wynaleźć więc raczej w tym kierunku na ten rok będę planować :) ostatnimi jeszcze wolnymi wczasami byliśmy w samolocie z rodziną z dzieckiem w wieku naszego - jak mamy komuś zafundować dwie godziny lotu w pisku, to wolę tego naprawdę wszystkim stronom zaoszczędzić. zresztą, Polska nasza też piękna :) tylko trochę przydroga i pogoda kapryśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu miejscach można teraz wizytówki swoich obiektów zostawiać. Ja ostatnio robiłem prezentację swojego pensjonatu na stronie www.meteor-turystyka.pl Szybka edycja, wygodna obsługa, można było w zasadzie w kilka minut cały profil zbudować ze zdjęciami, opisem, cennikiem i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest przepiękna, wszędzie warto jechać. Ja polecam na przykład centrum Polski. A po intensywnym zwiedzaniu polecam zatrzymać się w Hotelu Diament w Zgierzu. http://hotel-diament.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margou7
Ja w tym roku najprawdopodobniej pojadę do Chorwacji, ostatnio przeglądałam nawet kwatery na bookaparcie ale nie mogłam się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszatniczka90
Ja mogę w Polsce polecić DARŁOWO i miejsce do nocowania www.baltickorona.pl - luksusowe nadmorskie apartamenty dla rodzin z dziećmi i dla zakochanych par - byłam kilka razy, 3 razy z całą rodziną, raz z mężem :) Rewelacja :) Tyle powiem i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azteczka
Ja mam w planach nie jakieś wielkie eskapady, SPA - unitral w Mielnie. I mi pasuje, i przyjaciółkom, wiec powinno być super ;) I jeżeli ktoś lubi czasem leniuchować, zamiast śmigać gdzies sądzi, ze potrzebowałby trochę o siebie zadbać, to kierunek spa jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy to chcą za wszelką cenę jechać za granicę czego kompletnie nie rozumiem bo przecież Polska to taki piękny kraj. Najbardziej lubię w niej miejscowości nadmorskie a byłam w już naprawdę wielu. Ta która urzekła mnie najbardziej to Rewal i w tym roku ponownie jedziemy tam całą rodziną. Nocujemy w Kompleksie Wypoczynkowym Polonia www.polonia.ta.pl który polecam bo to bardzo komfortowe domki letniskowe i tylko 50 metrów od morza. Piękne są tam krajobrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lartona77
Jeżeli jeszcze nie byliście, to polecam http://www.morskachatka.pl/ świetne miejsce na wypoczynek, spało mi się tam prawie tak samo dobrze jak u siebie w domu co rzadko się trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam niedawno w Kudowie zdroju, gdzie z rodziną spędziliśmy kilka dni w hotelu verde montana. Był to niesamowity czas, bo wszyscy bardzo odpoczęliśmy, zrelaksowaliśmy się, a tego nam bylo trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już zarezerwowaliśmy sobie 2 tygodnie wakacji na Mazurach. Jest to piękne klimatyczne miejsce do którego przyjeżdżamy przynajmniej raz w roku a mianowicie Zalesie Mazury. Hotel jest bardzo przyjazny, ludzie pracujący sympatyczni i to oni tworzą tę atmosferę. Mają tutaj także świetne SPA, które przyznaję, że jest dla nas kluczową atrakcją. Masaże, zabiegi regeneracyjne to rewelacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie oferty z novum travel: http://novumtravel.pl/. Mają naprawdę ciekawe propozycje. A zawsze wszystko fajnie organizują, także o hotel tez się nie musisz martwić :) A w razie jakichkolwiek pytań - pisz do Pana Darka, na pewno odpowie na wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpoczywam latem w Willa magiera. Często dochodzi spływ pontonem i jazda na rowerach, standardowo również wycieczki górskie. Sprawdzona oferta na spływy pontonem to na pewno w okolicy www.raftingtrzykorony.pl Klient dostaje instruktora, wyposażenie, przebieralnię, możliwość zorganizowania noclegu. Płacisz, płyniesz, niczym się nie martwisz. Można z dzieckiem się wybrać, bo trasa nie jest, aż tak trudna, chociaż zdarzają się większe wyzwania na niektórych odcinkach. Dunajec słynie ze zmiany poziomu wód, z mieszanego poziomu trudności, dlatego wybór trasy z instruktorem jest raczej kluczowy dla bezpieczeństwa i komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam góry, zazwyczaj zimą jeżdżę do Livigno na narty, ale latem też nie brakuje tam atrakcji. Polecam, a fajne miejsca noclegowe znajdziecie tutaj http://www.narty-wlochy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo ciekawych ofert znajdziesz m.in. w www.btmagellan.pl ja dzięki właśnie nim, wyjechałam po raz pierwszy za granice i naprawdę nie wiem, czemu wcześniej tak bardzo się tego obawiałam:) Do tego nie nadszarpnęło to mocno mojego budżetu, dlatego polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula843
my zawsze jakies dylematy rozwiazujemy ze stroną clmholidays i szukamy fajnych lastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skomplikowane
Gdyby ktoś szukał fajnych miejsc w Polsce, to zdecydowanie polecam zajrzeć na bloga www.skomplikowane.pl Tam jest ponad 120 pozycji, sprawdzonych przez nas zarówno dla rodzin z dziećmi jak i bezdzietnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertsss
Jako dziecko często spędzałam wakacje w ośrodku Posejnele nad jeziorem Pomorze. W zeszłym roku po latach, znów tam spędziłam urlop i podobnie jak przed laty wróciłam zachwycona zarówno możliwością bezpośredniego obcowania z przyrodą jak i serwowaną, lokalną kuchnią. Ofertę ośrodka sprawdzisz na stronie pod adresem www.posejnele.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiksss
Przypadkowo w zeszłym roku trafiłem na stronę z ofertą wczasową pod adresem www.posejnele.com.pl i od razu zdecydowałem się na urlop w ośrodku Posejnele. Nie żałuję, bo to chyba najpiękniejsze miejsce na ziemi. Woda w jeziorze pierwszej klasy czystości, nienaruszone ludzką działalnością lasy i mnóstwo atrakcji . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź w peessdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś zagraniczna wycieczka albo pielgrzymka? Ja jadę do Ziemi Świętej w październiku. A znalazłąm ofertę wyjazdu z biura novum travel http://novumtravel.pl/. Zobaczcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×