Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kirstin

Schudłam juz 15 kg. Zostało 23. Ktos sie przyłączy?

Polecane posty

Nudno tak samej a jeszcze długa droga przede mna W 2012 roku mam zamiar juz byc szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tudi
Hej :) Ja ide na diete od jutra,chetnie sie przylacze, na jakies jestes? Ja wlasnie nie moge wybrac odpowiedniej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaP.
Czesc, odchudzam sie od marca br.... zrzucilam 9 kilo...waga wyjsciowa 91, teraz ....stoi..buuuu, ale nic to, moim celem jest 73.i za kilka miesiecy dopne tego............ no, tego, spodnie znaczy sie dopne sobie.....i bede piekna .jak roza, taka wiotka i nie duza:-) pozdrawiam wspolodchudzaczki... damy rade ... do poczytania jutro:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka910
Witajcie, ja rowniez sie chetnie przylacze, moja waga dobila do 90 kg, a moim celem jest 70.... Bardzo chcialabym zajsc w ciaze i staram sie z partnerem o to od pol roku, ale kiedy zobaczylam ostatio ile waze, powiedzialam nie, zaczelam brac znow tabletki i zalozylam sobie ze jak schudne to znowu zaczniemy dzialac, nie chce w ciazy przytyc tak ze potem naprawe bede miala problem ze zrzuceniem kg.... wiec biore sie za odchudzanko i zakladam ze uda mi sie zrzucic to 20 kg w ok 5 mies, no zobzaczymy, ale takiego celu jeszcze nie mialam, wiec moze i moja silna wola bedzie silniejsza.... pozdrawiam Was serdecznie i bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka910
kristin- na jakiej diecie schudlas 15 kg i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam calkiem normalnie odstawilam slodycze, fast foody itp ograniczylam pieczywo jem wiecej owocow i warzyw no i jem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaP.
Witajcie wszystkie.... wspanialy dzien dzis nastalll..... nastepna szansa na zgubienie kilku deko...... mam nadzieje, ze nie ogarnie nas nieopanowana chec jedzenia wszystkiego, co znajdzie sie w zasiegu wzroku.... ja mam tak niestety na ok. tydzien przed okresem, a wtedy welna, nie welna, byle..... pelna:-)) na razie ciesze sie z pieknego dnia, ogrodu pelnego salaty, cukinii, malin i buraczkow.... pozdrawiam slonecznie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cwiczylas
cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka Szatynka Wlkp
Witam ja warzyłam 78 kg przy wzroście 166, teraz warzę 75 schudłam 3kg przez dwa tyg bez specjalnej, więcej ruchu rowerek itp no i ograniczyłam słodycze... Chciałabym niestety przyśpieszyć spalanie tłuszczyku możecie doradzić jakąś dietkę? Ale nie chciałabym joja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja przez zatrucie ciązowe zakonczylam ciaze z waga 107kg... a gdy zaszlam wazylam 77kg... waga sama spadla do 94 kg, od wielkanocy jestem na diecie dukana i serdecznie polecam,jesli nie ma sie klopotow zdrowotnych, bona tej diecie nie chodzi sie glodnym;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoniesmiala
od jutra start musze schudnac 20 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwiarek
witajcie!:)Chętnie się do Was przyłączę, bo czuję że sama nie dam rady:(((Chciałabym zrzucić na początek choć 10kg-tak realnie, apotem kolejne kg, co z moją wagą 90:((((((((((nie będzie takie proste, ale mam nadzieję, ze będziemy się na wzajem dopingować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwiarek
oliwka910 jaki masz plan działania?;)czy stawiasz na spontaniczność?Pytam, bo startujemy z podobnym "bagażem", więc może skorzystam z Twoich sugestii?Ja planuję wprowadzić OGRANICZENIA!!!!!Karmię jeszcze małego, więc nie chcę mu fundować bólów brzuszka.. bardzoniesmiała-damy radę!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwiarek
Dlaczego tu tak pusto?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto, pusto moze wszystkie panie cwicza... albo jedza;]] ja mam zastoj wagi i nie wiem co zrobic...czekam i trzymam diete dalej, chociaz pocieszam sie tym ze od poczatku lutego tyle schdłam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idzie? u mnie waga znowu w dol! jak widac wlasciwa dieta dziala cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pogratulować podobno łatwiej schudnąć osobom ze znaczną nadwagą gorzej mają te, które chcą 5 kg stracić u mnie taj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratka34
Cześć, schudłam w trzy miesiące 10 kg a kolejne trzy to wielki zastój:( Brdzo chętnie przyłączę się do wspólnego odchudzania. Zostało kolejne 10 kg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirstin jak ci idzie
?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kirstin:)U mnie też nieznaczny spadek-dobre i to na początek:) Dziewczyny, czy Wy jecie pieczywo?Ja nie mam dostatecznej siły woli, by je ostatecznie odstawić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka34 jak pozbyłaś się tych 10kg?jakaś specjalna dietka?Napisz..Zaglądaj częściej, to będziemy wspólnie walczyć:)))) PoZdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niecale 73kg waga teraz spada okolo 1kg na tydzien wiec jest ok :) pieczywo jem ale bardzo niewiele zazwyczaj 1-2 kromki na dzien ciemnego pieczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co jakis czas zagladam mam juz 20 kg na minusie motywacja jest ogromna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chętnie do was dołączę , ja mam dietkę 1100 kal dodatkowo ćwiczę na siłowni, ostatnio coraz rzadziej, muszę się w końcu zmobilizować i ćwiczyć częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×