Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic nie wiedzaca

ile wyniesie remont pokoju 18m2?

Polecane posty

Gość nic nie wiedzaca

Do remontu nadaje sie podloga, sciany, i sufit. dom jest stary, ma ponad 70 lat, w scianach wilgoc, podloga wykrzywiona. Jak myslicie ile tak mniej wiecej wyniesie remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiedzaca
no prosze was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz możesz kupić podłogę za 20 zł metr lub za 200zł. Tak samo z farbą czy tapetą. Zależy co chcesz zrobić. Czy masz do niego meble czy wszystko trzeba kupić. Myślę że lekko 2-3 tyś musisz mieć żeby go choć ogarnąć. Jeśli potrzebujesz fachowca żeby pomalował czy położył podłogę to też koszty ci skoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co chcesz robić i jak. ogólnie mój pokój ma tyle samo i też go remontuje po mału bo okazuje się że to pakowanie pieniędzy w czarną dziurę normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany po ile wy macie lat?
Że przerasta was remont pokoju??? Napisz sobie na kartce, co chcesz dokładnie zrobić, idź do marketu budowlanego i tam zapytaj w każdym dziale czego i ile będziesz potrzebowała do zrobienia danej rzeczy (np. w dziale z farbami ile farby, ile podkładu, jakie wałki itp. potrzebne do danej powierzchni), zorientuj się w cenach, spisz sobie, w domu policz, porównaj i będziesz wszystko wiedziała. Jak masz grzyba to najpierw osuszanie i środki grzybobójcze, a te są drogie jak piorun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany po ile wy macie lat?
Do tego zdjęcie starej podłogi i wywiezienie jej też pewnie będzie cię trochę kosztować, bo nie można sobie tego tak po prostu wyrzucić na śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RixoN
zalezy co chcesz w tym pokoj zrobic, mozesz wyremontowac z a100 zl czyli tylko pomalowac ale mozesz i za 10000 zamontowac telewizor i lustro na suficie www.iangroup.net Biura Nieruchomości Rzeszów, Mieszkania Rzeszów, Domy Rzeszów, Działki Rzeszów, Nieruchomości Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiedząca, daj znać jakie masz oczekiwania, co do remontu? w której czesci zalezy Ci na cenie, a w której na jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz solidną firmę która się podejmie takiej realizacji, to nie powinno być większego problemy, ja zayfałam takiehL: http://www.zuw-walawski.pl/kontakt i naprawdę wyszło bardzo solinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×