Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaaaaaa1

mikrosłuchawka SENSA firmy SENIDO

Polecane posty

swego czasu kupowałem wersję z Bluetooth z polecenia znajomego. Porównywałem z innymi i to co mogę powiedzieć to to że słuchawka wygląda podobnie do tanich podróbek ale dźwięk jest sporo lepszy. nie trzeba wytężać słuchu żeby cokolwiek usłyszeć jak w chińszczyźnie. Ja swój zestaw kupowałem w 2008roku za 1000zł i do tej pory korzystam (razem z kumplami z grupy:)) Raz musiałem odesłać do serwisu w Łodzi jak pętla nawaliła ale wszystko pokryła gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppers
Ja zajmuję się wypożyczaniem słuchawek. Z doświadczenia mogę polecić ich słuchawki z filtrami przeciw-woskowinowymi Anti-wax czy jakoś tak. Wcześniej często zdarzało się że słuchawka po kilku użyciach była do wyrzucenia (niestety nie wszyscy dbają o higienę) Teraz po prostu wymieniam filtr (są w zestawie) i jest jak nowa. Słuchawka nazywa się Slimfit chodzi chyba o to że jest taka wąska że pasuje do każdego ucha. Jakby co to mam do wypożyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demostenes
ważna też jest pętla indukcyjna. najnowsze pętle do mikrosłuchawki są w postaci długopisu, okularów i innych tego typu. Tutaj jest niezły wybór: http://mikrosluchawka.pl/category/petle-indukcyjne Do ściągania dobre są też mikrokamery w guziku, wtedy nie trzeba nawet nic dyktować, tylko przejeżdzasz kamerką po kartce. http://www.youtube.com/watch?v=PJPdg1jch0U tutaj mają tego sporo: http://mikrosluchawka.pl/category/mikrokamery-zestawy-bezprzewodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam że sprzęt naprawdę ciekawy. Do ściągania na egzaminach obecnie najlepsza jest mikrokamera 3G. Ma nieograniczony zasięg, a nie tak jak radiówki 200-300metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam że sprzęt naprawdę ciekawy. Do ściągania na egzaminach obecnie najlepsza jest mikrokamera 3G. Ma nieograniczony zasięg, a nie tak jak radiówki 200-300metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliś
Witam, do tej pory korzystałem z pętli bluetooth ze wzmacniaczem + mikrosłuchawką ( sensa+t-loop ) ostatnimi czasy kiedy wzrosła powaga egzaminu i nie było już odwrotu z kolegą kupiliśmy na spółkę taką kamerkę 3G , i bardzo polecam rewelacja , obraz jest wystarczający by spokojnie odczytać tekst z kartki, plusem jest to że dyktujący może sobie nagrać filmik i powoli dyktować odpowiedzi jak już ma nagrana cała pracę, jedynym problemem - wadą jest delikatne opóźnienie w transmisji i trzeba nauczyć się powoli przesuwać nadgarstek z obiektywem żeby obraz nie wariował. ale po za tym jednym uniedogodnieniem to reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne sa do Udren ale maja male tlumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladi
Pierwszą słuchawkę Sensa kupowałem z 6 lat temu na maturę. Specjalnie po nią do Łodzi jechałem. Nie żałują bo na studiach też się przydała. Jak patrzę jaki teraz jest sprzęt (mikrokamery w guziku, mikrosłuchawki wielkości ziarnka grochu) to zastanawiam się czy jakichś dodatkowych studiów nie zacząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalem rok temu tego sprzetu. Jakosc dzwieku kiepska, po roku nieuzywanie sprzet nadaje sie do wyrzucenia. Kompletnie sie r*****au.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOTT
dlatego należy rozważyć ofertę konkurencyjną od firmy z o wiele dłuższym doświadczeniem na rynku HOTA.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Ciekawe gadżety tego typu mają na stronie www.tylkospokojnie.com.pl . Słuchawka mi się już parę razy przydała ;) Cyfrowa jakość dźwięku, filtr przeciw woskowinie, ciemny front – całość jest bardzo profesjonalnie wykonana. Można się umówić w Kielcach na osiedlu KSM na prezentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiii
potrzebuje pomocy na egzamin został mi ostatni rok aby zdac ,jak nie zdam to leże i kwicze a w głowe nic nie wchodzi :P brak miejsca na pamięc na moim mózgowym dysku :P. kupie zestaw od kogoś lub wypożycze-sprawdzony (mikrokamera+mikrosłuchawka) za zdany egzamin dobrze wynagrodze-$$$-.prosze o kontakt madzik.sz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na stronę TylkoSpokojnie.pl.com. Wpychają ludziom wadliwy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczny student
Żeby dobrze zdać ciężki egzamin oprócz mikrosłuchawki potrzebna jest mikrokamera 3G wtedy nie trzeba dyktować. Można się skupić na słuchaniu podpowiedzi i pisaniu. Dobra mikrokamera 3g nie jest tania ale w przypadku egzaminów na politechnice, aplikacji adwokackich czy egzaminów na specjalizacje lekarskie koszty szybko się zwracają. http://mikrosluchawka.pl/mikrokamera-bezprzewodowa-3g-w-guziku-zasieg-globalny.html Co do słuchawek to tylko te z filtrami się do czegoś nadają (sensa Slimfit lub Nano reszta to szajs z chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_janusz
Ahahaha co za perfidne reklamowanie stron... co drugi post z linkami do aukcji a wszytko to chińczyki! ludzie ogarnijcie się i darujcie sobie te chińczyki których pełno dobrze wam radze sam kupiłem sprzęt tesla/hota jeden pies co chwile zmieniają nazwy. Najpierw napchają tego dziadostwa przez internet a potem zmienia tylko nazwę i od nowa a wy to łykacie... Po ostatnim zestawie (który działał może 3 miesiące) dołożyłem kasy i kupiłem sobie zestaw nokii i przynajmniej wiem że taka firma istnieje. Zestaw zdecydowanie na całkowicie innym poziomie jakości dźwięku i wykonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka9999
Doradźcie co najlepsze na maturę ? opcja z kamerą w guziku bez dyktowania jest chyba najlepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ii hvhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jezeli chodzi o kamery 3g to wszystkie na naszym rynku są bardzo złej jakości nie sa wart połowę swojej ceny wiem coś o tym zjadłem na tym własne zęby i straciłem kupę kasy lecz są wyjątki i inne wielokrotnie tańsze rozwiązania. Na początku przykre przykłady np kamera / zestaw jest to kamerka przypominająca stary małym telefon z małym wyświetlaczem i kamerka na kablu kosztuje kilka tysięcy a cały sprzet jest jakby z innej epoki. Bardzo słaba bateria tragiczny zasięg przycinają u się obraz jakości przypominający obraz z pierwszych telefonów z kamerami 0,3mp piksele z zacięcia ogólnie mówiąc. Nerwicy można się nabawić nic nie zdzialajac tym na przykładzie tekstu na kartce papieru. Jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi przed kupnem. Sama kamerka jest bardzo słabej jakości a urządzenie szkoda gadać wielką ściema. Najlepszym rozwiązaniem jest kupienie kamery z micro USB w jakości hd i podłączenie go do telefonu jakość przypominająca kamerę w telefonie. Są specjalne aplikacje raczej tylko androida której odczytują obraz ( najlepsza to dająca obraz na Facebooku lub YouTube) z kamery podłączonej micro USB pamietajcie aby telefon miał micro USB otg ale prawie wszystkie nowe już mają. Kamerka ma jeden minus potrzebuję telefonu z dobrym procesorem. Jeżeli podłączymy kamerę i włączymy wszystko jest ok ale jak uruchomimy przesyłanie danych czyli obraz na żywo z kamerki podłączonej do telefonu który odbieramy na komputerze( internet) najlepiej LTE chociaż na 3g też daje rade, to telefon zaczyna się grzać. Wszystko zależy gdzie go mamy jeżeli schowany przy ciele to dodatkowo dostaje ciepło od ciała i w tedy program wyłącza się po ok 20 min ale to jest tylko na przykładzie telefonu że slabym prockiem nie wspominając o telefonach które grzeja się przy normalnym użytkowaniu. Jezeli telefon będzie leżał luzem lub będzie w jakiś sposób chłodzony to bedzie nagrywał i kilka godzin. Innego lepszego dostępnego na rynku rozwiązania z kamerami 3g o zasięgu globalnym nie ma. !!! Jezeli chodzi o kamery zasięgowe czyli np do 200- 500m to również bym radził sprawdzić bo skoro są porównywalne do tej o której wspominałem jako dużo gorsze to samo mowi za siebie. Kamery dostępne w necie ni jak mają się do postępu technologicznego we współczesnym świecie i trzeba kombinować na różne sposoby żeby dojść do chociaż w przybliżeniu zadanej jakości. I nie sugeruje się filmikami luz zdjęciami z pracy kamer które są umieszczone w internecie bo rzeczywistość może być o 180' inna, a ludzie którzy go sprzedają mają co najwyżej 10'l, pojęcia jak powinno prawidłowo takie urządzenie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mi
Witam jezeli chodzi o kamery 3g to wszystkie na naszym rynku są bardzo złej jakości nie sa wart połowę swojej ceny wiem coś o tym zjadłem na tym własne zęby i straciłem kupę kasy lecz są wyjątki i inne wielokrotnie tańsze rozwiązania. Na początku przykre przykłady np kamera / zestaw ...kosztuje kilka tysięcy a cały sprzet jest jakby z innej epoki. Bardzo słaba bateria tragiczny zasięg przycinają u się obraz jakości przypominający obraz z pierwszych telefonów z kamerami 0,3mp piksele z zacięcia ogólnie mówiąc. Nerwicy można się nabawić nic nie zdzialajac tym na przykładzie tekstu na kartce papieru. Jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi przed kupnem. Sama kamerka jest bardzo słabej jakości a urządzenie szkoda gadać wielką ściema. Najlepszym rozwiązaniem jest kupienie kamery z micro USB w jakości hd i podłączenie go do telefonu jakość przypominająca kamerę w telefonie. Są specjalne aplikacje raczej tylko androida której odczytują obraz ( najlepsza to dająca obraz na Facebooku lub YouTube) z kamery podłączonej micro USB pamietajcie aby telefon miał micro USB otg ale prawie wszystkie nowe już mają. Kamerka ma jeden minus potrzebuję telefonu z dobrym procesorem. Jeżeli podłączymy kamerę i włączymy wszystko jest ok ale jak uruchomimy przesyłanie danych czyli obraz na żywo z kamerki podłączonej do telefonu który odbieramy na komputerze( internet) najlepiej LTE chociaż na 3g też daje rade, to telefon zaczyna się grzać. Wszystko zależy gdzie go mamy jeżeli schowany przy ciele to dodatkowo dostaje ciepło od ciała i w tedy program wyłącza się po ok 20 min ale to jest tylko na przykładzie telefonu że slabym prockiem nie wspominając o telefonach które grzeja się przy normalnym użytkowaniu. Jezeli telefon będzie leżał luzem lub będzie w jakiś sposób chłodzony to bedzie nagrywał i kilka godzin. Innego lepszego dostępnego na rynku rozwiązania z kamerami 3g o zasięgu globalnym nie ma. !!! Jezeli chodzi o kamery zasięgowe czyli np do 200- 500m to również bym radził sprawdzić bo skoro są porównywalne do tej o której wspominałem jako dużo gorsze to samo mowi za siebie. Kamery dostępne w necie ni jak mają się do postępu technologicznego we współczesnym świecie i trzeba kombinować na różne sposoby żeby dojść do chociaż w przybliżeniu zadanej jakości. I nie sugeruje się filmikami luz zdjęciami z pracy kamer które są umieszczone w internecie bo rzeczywistość może być o 180' inna, a ludzie którzy go sprzedają mają co najwyżej 10'l, pojęcia jak powinno prawidłowo takie urządzenie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaminreal

JA polecam https://hota.pl/mikrosluchawki/mikrosluchawka-tesla-bluetooth-nano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×