Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

,,My ass is my castle,, czyli mezczyzni na celowniku

Polecane posty

Czytajac wpisy na forum, odnosze wrazenie, ze seks analny jest dla wielu mezczyzn czyms bardzo atrakcyjnym, ale... tylko w jedna strone! Tylko kiedy to mezczyzna jest strona aktywna. Zastanawiam sie dlaczego tak wielu mezczyzn, choc tak goraco namawia swoje partnerki do tego, tak bardzo jednoczesnie sie boi samemu stracic to swoje dziewictwo analne :D A przeciez istnieje tyle erotycznych zabawek, dzieki ktorym mezczyzna moglby wzbogacic swoj seks o mase nowych doznan. To jak panowie? Mielibyscie na tyle seksualnej fantazji, zeby dla odmiany dac tym razem spenetrowac sie partnerce np. wibratorem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyderca, byc moze gdzies juz o to pytalam, jednak wciaz nie uzyskalam zadowalajacej mnie odpowiedzi. No moze oprocz objawow skrajnej homofobii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterofacet
ja tam lubię, nie widzę przeciwskazań:) Seks z facetem odpada, ale kobieta może mnie przelecieć;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterofacet
Chociaż tak się zastanawiam,czy jak lubię w pupę ale nie z facetem to czy jestem pedziem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterofacet
pomijając opinie podszywa, który jest homofobem być może dlatego że wypiera swój homoseksualizm;):D to kobiety mają ścianki pochwy, więc to też bywa przyjemne;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli miałeś pochwę, że możesz to powiedzieć? Dla mnie to nie jest niespodzianką, koleżanka mi kiedyś wyznała, że była facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterofacet
tylko na finkę;) Mogę tylko przytoczyć opinię kobiet którym seks analny się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec z podszywami;) :D Tak jak pisałem,kiedy kobieta jedzie mnie od tyłu to mentalnie mam wrażenie,że mam pochwę;) :D Chciałbym spróbować też z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalogowata, czy mogłabyś rozwinąć temat tego, co rozumiesz przez "było osobliwie"? Ciekawi mnie Twój pogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet hetero
albo dajmy na to mineta lesbijska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oral jest cool, przy czym ja podczas minety nie dochodze, wiec musi byc reczne albo klasyczne "dorzniecie" :D a co do faceta to nie mam zahamowan, byle nie po oczach, bo szczypie niemilosiernie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleep orgasm
Z mojego doswiadczenia faceci generalnie sie wzbraniaja by ich tylek piescic :D Ale, mialam paru ktorzy sie dali przekonac i blagali o wiecej, przysiegam :) Powiedzieli ze nigdy w zyciu takich fantastycznych doznan nie mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi, nie musza o tym marzyc, wazne, zeby nie bali sie zaryzykowac i przelamali swe opory :D To tak jak z robieniem loda - pierwszy raz wydaje sie straszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam pierwszy anal nie wydaje się straszny bo wiem czego mogę się spodziewać i jak się przygotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×