Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagicMagne

Gdy życie traci sens....żyć dalej czy....

Polecane posty

Gość kikikikikikiki ki
Kazdy czasem żle się czuje ale ja jak napisze na Kafe zaraz jak ręką odjął przechodzi, a juz jak się poczyta jak inni mają to dopiero jest nad czym rozmyslać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMagne
cunningham ..też masz rację chociaż tak naprawdę zawsze jest dla kogo żyć ..oby nie wybrać samego siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale hallooo
pippka dla kogo całusek? wścibska będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale hallooo
ale nadzieja to wiesz czyja matka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikiki ki
a gdzie nasz doradca Fubar:)..bo ktos mnie tu musi zastapic uciekam ..😍 autorko glowa do gory i ciesz sie zyciem!papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMagne
No właśnie gdzie? a ja już nie wiem czy zgadzicie sie ze mną bo miłości to jednak nie ma!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMagne
dlaczego podkradasz mi nika? jak sie robi czarny?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonado Bacciani
"....żyć dalej czy...." czy co?...nie żyć? to nie możliwe zeby było aż tak zle aby nie mogło być gorzej!:P zyc i myslec pozytywnie..Najlepiej wyjechac do Miami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ MagicMagne Nawet nie wiem czym jest nerwica :) @ cunningham Nie gadaj glupot, bo gadasz jak potluczony. Ciesz sie, ze ledwo siedze bo bym cie zajechal i zapomnial o tym po kilku sekundach @ maładzidziaśpi No fakt dzien moze zaskoczyc. Pozytywnie? Polemizowal bym na ten temat @ kikikikikikiki ki Bo ja wiem ja to mam problem znalesc cos ciekawego. Wszedzie o kutaszeniu albo o utracie wagi @ No ale hallooo Nadzieja to pierwszy krok do rozczarowania @ kikikikik ikiki ki Gdzie? Wlasnie z roboty do domu dotarlem od 08:30 bylem w robocie :/ @ MagicMagne Trzeba sie zarejestrowac i wymyslec taka zajefajna stopke jak moja @ Leonado Bacciani Daj mi pare milionow dolcow to wyjade do majami i bede myslal pozytywnie (nawet o tobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMagne
no widzicie zawsze jest jakies wyjscie! Fubar, gdzie ta zjefajna stopka? na razie nic sie nie zgadza i zapomnij ze ktos da Ci miljon zyebys mógł pojechać do Miami!Ja gdybym miala aż tyle dałabym Ci i nawet nie musiałbys o mnie myśleć ,(daje dwa żebys przestał...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonado Bacciani
nawet o mnie pozytywnie? aż za miljon?? uu bracie.. Do Miami wole sam poleciec,niz stracic dla ciebie jednego centa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikiki ki
tak sobie mysle czasami o wszystkich którzy piszą na tym forum,że muszą być okrutnie samotni, albo zmęczeni życiem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ MagicMagne Tu sie rejestrujesz - http://f.kafeteria.pl/preferencje.php No jak to gdzie? moja zajefajna stopka :D 2 miliony? Tak tanio sie nie sprzedam! @Leonado Bacciani No wiesz co, ja tu sie rozpisuje, a ty mi nawet centa nie dasz! Sknera jestes! @ kikikikikikiki ki Ja sie zaliczam do obu kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMagne
No i wstalam a tu nie ma slonca:(..i znowu wszystko szare blee Fubar🖐️ witaj:)..zrob cos zeby slonce zaswiecilo tylko nie mow ze zrobisz kupe bo wątpie czy zaswieci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieofuuuuu
proponuje wizyte u psychiatry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMagne
tobie nie pomogl to i ja odpuszczam:P 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilem i bylo u mnie calkiem cieplo, za cieplo jak na moje gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×