Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helpppp

DWIE KRESKI NA TEŚCIE. TA DRUGA BLADA I TROCHĘ KRZYWA. CZY TO JEST WIARYGODNE???

Polecane posty

Gość helpppp

ta druga kreska nie jest tak calkowicie prostopadła do tej pierwszej. DZIEWCZYNY!!! czy to znaczy, ze jestem w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
Ja miałam tylko jedną kreskę a po 3 tygodniach okazało się że jestem w 10 tygodniu ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz byc w ciaży zrób ponowny testy dla pewnosci ja miałam blada kreche i jestem w ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mialam podobnie ze jedna kreska wyrazna a druga jakas taka nie wydarzona:) no i... z 3 tygodnie rodze:) Udaj sie do lekarza bedziesz miala wieksza pewnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki jeden test
nie pamietam jakiej firmy co pokazuje jasniutka prostopadla kreske i jesli o takiej mowisz to nie jestes w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Powtorz test albo najlepiej zrob bete. Mi tez sie kiedys tak zdarzylo przy okazji testow owulacyjnych - poporstu znacznik byl zle wlozony-prostopadle zamiast rownolegle do pola testowego i tez wyszla kreska. A ktory to dzien cyklu i czy spoznia sie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
mialam na mysli ze testowy byl wlozony prostopadle do kreski kontrolnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to test ACON
to nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka marnotrawna
ja jutro zrobie - dzis kupilam bobotest boje sie wyniku ;/ caprinous - co ty o kółku mowisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez druga byla bladziusienka. corka skonczyla rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpppp
to test AMIL. okres spoznia mi sie 3-4 dni. no i ta kreska nie tyle co jest blada co własnie taka krzywa, wiec jesli mam watpliwosci, to raczej bardziej do tego...... czyli to chyba jednak tez sie liczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybba tak
chyba sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno masz problem
znów ponownie test innej firmy ile ty masz lat 10:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Jesli nie masz problemow z hormonami lub nie zazywasz zadnych lekow wplywajacych na poziom hcg to obstawiam, ze ciaza.jesli powtorzysz test za 2-3 dni kreska bedzie z pewnoscia bardziej wyrazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asialbnn
zrob zdjecie testu i nam pokaz i wtedy ocenimy ale dla Twojej pewnosci proponowalbym zrobic drugi test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, wyszło mi kółko i krzyżyk :D Ale masz problem: dziewczyny ci już napisały, żebyś zrobiła test z innej firmy albo idź na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpppp
NO PRZECIEZ TO NORMALNE I OCZYWISTE, ŻE ZROBIĘ INNY TEST /jutro czy pojutrze/!!!! ale póki co chciałam się zwyczajnie dowiedzieć, czy ktorejś z dziewczyn wyszło podobnie i czy w rezultacie okazało się, czy test był negatywny czy pozytywny!! czy to tak trudno zrozumieć??? :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, mają być śmiertelnie poważne? :D Nie ma sensu się unosić, po co ci to? P.S. nie trafiłaś chyba jeszcze na podszywaczy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to wogole te niektore dziewczyny maja tak chamskie teksty ze az smutno, ale to o nich wkoncu swiadczy... heeelp mi wyszlo podobnie tyle ze u mnie druga kreska byla troche bladsza... robilam test dzis rano i wiem ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, o jakich chamskich tekstach mówisz? Bez przesady :) Offerma tutaj jeszcze nic nie napisał, a stwierdziłby, że autorka jest k*** (jego ulubione określenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie interesujee ten kolega, tylko mowie o autorce .. nasmiewanie nic tu nie daa... poprostu dziewczyna nie rozumiala i prosila o pomoc chyba po to tu jestesmy?? prawda? zreszta ta tez mialam podobny problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kolosalna różnica pomiędzy naśmiewaniem się (chamstwo, krytyka), a żartem. I nie ma się co spinać - tyle. Zresztą, ja tyle czasu bym nie wytrzymała na forum i poleciała do apteki po inny test albo zadzwoniłabym od razu do przychodni, czy dzisiaj mi zrobią betę. Ale to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capricornus natykam się na ciebie podczas czytania ktoregos z kolei posta i za każdym razem mnie denerwujesz, durnowate docinki, głupia ironia...po co to? dziewczyna się normalnie pyta, ludzie, że tez niektórzy maja wredność wpisana w osobowość. Autorko ja miałam drugą kreskę bardzo bardzo bladą o nieregularnym kształcie, nie idealnie prosta jak pierwsza i jestem teraz w 26 tyg ciąży. radzę powtórzyć test jutro z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym tak zrobila jak Ty ale moze autorka nie ma doswiadczenia w tych sprawach, tez trzeba brac to pod uwage a nie zartowac tak jak mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×