Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nissia

Wyprowadzka- przeprowadzka ?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie i w końcu wyprowadziłam się od teściów. Nie chodzi o to, że było ciasno, niewygodnie, bo dom mają ogromny, ale mimo tego i tego, że to wspaniali ludzie, to jednak zawsze jest to mieszkanie u kogoś - nie możesz zrobić wszystkiego, co zrobiłbyś u siebie prawda? Dlatego ja do tego długo dążyłam i namawiałam męża na swoje. Ostatecznie przekonałam go, kiedy zakwalifikowano nas do programu MDM: http://mieszkaniedlamlodych.com/ Dzięki niemałemu dofinansowaniu przyspieszyliśmy cały proces kupna i w końcu jesteśmy na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno najlepiej skorzystać z usług firmy z polecenia, wiadomo że podczas przeprowadzki powierza się komuś cały swój dobytek - ja osobiście polecam firmę FUS z Lublina, kontakt do nich znajdziecie na przeprowadzki-fus.pl bardzo mili i pomocni ludzie, ceny baaardzo korzystne w porównaniu z innymi firmami, które sprawdzałam, a to miało dla mnie spore znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmówcą. Powierzenie swojego dobytku bywa stesujace wiec warto miec zaufana firme. Ja zaufalam dopeiro www.a2logistic.pl z poprzednimi firmami zktorymi mialam stycznosc bylo troche trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko ja już się tyle razy przeprowadzałam ze względu na pracę męża że mogłabym o tym książkę napisać ;). Najważniejsze to wynająć solidną firmę przeprowadzkową. Ja za pierwszym razem trafiłam na Wojtal Trans www.wojtal-trans.pl i potem cały czas korzystałam tylko i wyłącznie z ich usług. Bardzo sprawnie to wszystko z nimi przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zamierzasz się przeprowadzac i masz trudnosci z przewiezieniem rzeczy najlepiej skorzystaj z firmy przeprowadzkoqwej. Doskonalym wyborem jest www.przeprowadzka.wroc.pl oni doskonale potrafia spakowac, rzeczy przewożą bez zarzutu i zniszczen. Wam bedzie na pewno o wiele latwiej przewiezc swoj dobytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do pracy i wynajmijcie cos swojego,ani u jednych ani u drugich rodzicow nie rozwiniecie skrzydel, zaryzykujcie. zrobcie cos dla siebie i dziecka. jesli nie macie jak przewiezc rzeczy tp zamowcie firme przeprowadzkowa, moge Wam polecic np www.przeprowadzka.wroc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogga
Również polecam firmę Japa&Co. Mają spore doświadczenie i samochody, które przewiozą wszystko, także nie będziesz musiała się przejmować większymi meblami. Współpraca z nimi to naprawdę same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gy się przeprowadzałem, skorzystałem z usług firmy http://www.gmsmovers.com która pomogła mi w przeprowadzce z Polski do Włoch. Świetni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaM
Mój fortepian ze wszystkimi należnymi honorami przewozili panowie z http://przyjazne.eu/?page_id=4 Bardzo się bałam, ale oni poradzili sobie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millabe
Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałaś na żadną firmę, to odezwij się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Przewiozą Ci wszystko, także nie będziesz musiała się przejmować nawet największymi meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta121212
Ja rownież ostatnio przechodziłam pierwszą wielką przeprowadzkę w swoim życiu. Przeprowadzałam się z Wrocławia do Warszawy, ze względu na pracę. Znajomi polecili mi wrocławską firmę przeprowadzkową Krasnal Przeprowadzki, zajęli się wszystkim, od pakowania talerzy w kuchni do rozkręcania kompletu witryn kuchennych. Serdecznie polecam firmę Krasnal Przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta121212
Tak jak wyżej pisałam, są profesjonalni i punktualni. www.krasnal-przeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postro
Jeżeli szukasz profesjonalnej, dobrej firmy, odezwij się do Japa&co. Nie zapłacisz dużo, a wszystko zrobią za Ciebie. Po co samemu się męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma w ubiegłym roku korzystała z usług www.przeprowadzkibiurowe.com podczas przeprowadzki biura na Żoliborz. Wszystkie meble oraz pozostałe rzeczy zostały przewiezione szybko i sprawnie. Podczas drogi bagaż był dokładnie zabezpieczony, dlatego nawet szklane elementy dojechały w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabla

Odezwij się do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ I całą przeprowadzkę będziesz mieć z głowy. Oni załatwią za Ciebie wszystko. Szkoda nerwów na inne firmy, czy tym bardziej samodzielną przeprowadzkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie30

Ja na terenie Warszawy przeprowadzałam się z tylko jedną firmą - Wiki Transport Prywatny. Jak dla mnie nie ma lepszej firmy. Przyjechali na czas. Profesjonalnie zapakowali cały mój dobytek więc nic w trakcie podróży się nie zepsuło i co najlepsze wyszło mnie to całkiem tanio. Tak można żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somala

W Warszawie najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa&Co. Mają i super pracowników i samochody przystosowane do przewozu nawet największych gabarytowo mebli. Warto się do nich odezwać, na pewno nie będziesz żałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornell

nie Japa tylko Wiki Transport Prywatny - szybko i tanio, polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Ja mogę polecić ci firmę less mess storage, profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór metraży magazynów, darmowy transport rzeczy, wszystko załatwią za ciebie. Wynajmuje u nich dwa pomieszczenia jestem mega zadowolony zwłaszcza, że posiadają klika oddziałów  w Polsce co jest niezmiennym plusem a często jeżdżę po Polsce i nie mam co zrobić z rzeczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggase41

Jeżeli chcesz sobie ułatwić zadanie i oszczędzić sobie trochę nerwów, to moim zdaniem warto rozejrzeć się za firmą, która to specjalizuje się właśnie w przeprowadzkach... Mieliśmy mnóstwo gratów więc w naszym przypadku nie było innej opcji. Jak tak teraz myślę, to z perspektywy czasu była to bardzo dobra decyzja. Korzystaliśmy z firmy Autor Przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjhaaa

My jesteśmy świeżo po przeprowadzce do innego miasta.. Jak łatwo można się domyślić, trochę było z tym roboty.. Sama kwestia przewiezienia rzeczy to pikuś - najtrudniej było znaleźć mieszkanie. Wybraliśmy Kielce, ze względu na pracę męża, który dostał dobrą propozycję pracy w innym oddziale. Po kilku tygodniach szukania padło na www.kasinskiinvestment.pl . Osiedle mega nowoczesne, dobrze wykonane i bardzo ładne. Sporo zieleni w okolicy, a na tym nam bardzo zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaa

Dużym ułatwieniem podczas przeprowadzki jest też skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej. Taka firma dysponuje odpowiednim sprzętem, samochodami i personelem. Niektóre z tych firm oferują przewozy nawet międzynarodowe - to między innymi firma TDU Przeprowadzki. Polecam poczytać o nich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Firma przeprowadzkowa na pewno ułatwi sprawę. Czasem trudno przewieźć jakieś większe rzeczy meble itd a oni zawsze wszystko zmieszczą i zabezpieczą. Jak np Wiki transport z którego ja korzystałem przy swojej przeprowadzce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

Również polecam Wiki Transport. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce i dzięki nim poszło to szybko i nie musieliśmy się o nic martwić. A cena też  spoko 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Widzę że wiele osób poleca Wiki transport i ja też mogę się dołączyć 😉 fachowa firma, nie mam żadnych zastrzeżeń 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Widzę że wiele osób poleca Wiki transport i ja też mogę się dołączyć 😉 fachowa firma, nie mam żadnych zastrzeżeń 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtystaKit

Japa & Co to firma z  doświadczeniem. Chłopaki doskonale znają się na robocie. Z nimi nie straszne przeprowadzki. Szybko i w dobrej cenie a teraz  do końca lutego promocja -20% na hasło dzwonisz i masz. Serdecznie polecam warto skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mogę polecić firmę Japa&Co. Oni faktycznie są najlepsi. Nie trzeba wierzyć na słowo, wystarczy do nich zadzwonić i samemu się przekonać, że są bardzo profesjonalni i potrafią wszystko szybko ogarnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×