Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

Co oprócz dowodu posiadacie w portfelu?

Polecane posty

Ja mam prawo jazdy, legitymacje studencką i uprawnienia starszego stenika motorowodnego... planuję może jeszcze coś z jazdą konną ale nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata00
ja nie mam portfela :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panktórypokochałsztuke
Zuotuffke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasy nie liczę ;p no i oczywiście karta do bankomatu i karta mieszkańca akademika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionnaaa:(
gumki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dobre sobie
karty kk i inne oraz ryt na kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panktórypokochałsztuke
Gumki-żelki. Takie misie gumowe, owocowe. :) I draże z korsarzem. I chyba kanapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiarrrrrrra
duzy masz portwel , ze kanapka wejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panktórypokochałsztuke
No właśnie, obawiam się, że jest to zjawisko paranormalne jakieś. Kanapka szczególnie codzienna też nie jest. Powiedział bym nawet, że mocno wczorajsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panktórypokochałsztuke
Widzę, że tak na prawdę najbogatszą osobą jest tutaj nayarana. Zwierzęta to wspaniali przyjaciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pizdu kart do sklepów, aptek itp, prawko, karty płatnicze, zdjęcia, prezerwatywę ( dziwie się, że tego nie macie u mnie to zawsze podstawa mieć :D ) stare rachunki takie typu za buty czy coś co trzeba trzymać, ojrosy, plny i korony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak Wam ktoś buchnie portfel to zostaniecie bez forsy , kart , dokumentów , no i zdjęć kotów :) bardzo mądrze , umilacie życie złodziejom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze od hmmm 14rż ( dostałam ot tak od siostry ) oczywiście nie tą samą ;) Ta pierwsza została nadmuchana na imprezie jakiejś później :D Ale tak to zawsze wole mieć bo "nie znam dnia ani godziny" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_joana 17842189@tlen.pl'; ja się cykam żeby nikt nie zobaczył ;p co by ludzie powiedzieli ? Ale, że co te gumki? Ja uważam, że to mądrze mieć przy sobie prezerwatywy - jeśli jesteś dziewicą to żeby nie zaliczyć wtopie na pierwszym razie co małolaci często z głupoty robią, a jak masz stałego partnera to czasem w rożnych sytuacjach może się zachcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga1122
JA oprocz kart paragonow ,kasy mam jeszcze kartke ktora dostalam kiedys od klienta w pracy JESTEM WOLNY PO 22 .667...... WALDEMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa, ja tez mam cos podobnego.. na bilecie autobusowym ktory trafil przed moj na na jednym wykladzie "17.15 pod brama glowna? 503....Bartek" :) senstymkenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam wszystkie
dokumenty, oswiadczenie woli, karty do biblioteki itd, ale wczoraj mi rąbnęli wszystko z zawartoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak dzisiaj był oddać krew i pani pielęgniarka mu powiedziała, że co z tego jak oświadczenie woli ktoś ma, skoro w większości przypadków rodzina się nie zgadza na pobranie organów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oświadczeniu woli
jest zapis ze o swojej decyzji poinformowałes rodzine ktora w krytycznym momencie powinna ją uszanować. Ale większosc ludzi to podpisuje a nie informuje rodziny, a warto. Ode mnie z osiedla jeden chłopak zginął i miał oswiadczenie i jego ojciec sie zgodzil na pobranie, i został dawcą wątroby, nerki i chyba jakiegoś fragmentu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja oprócz dowodu mam
kartę bankomatową :-) kartę kredytową, karty biblioteczne, jakieś wizytówki, obrazek z aniolem stróżem :-) legitymację studencką, ubezpieczenie, prawo jazdy, maseczkę do "usta-usta", różaniec, stare paragony, stare listy zakupów, a czasami nawet jakiś pieniądz się znajdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko kase,nawet dokumentow nie nosze kart tez nie nauczka po tym jak zostalam okradziona mialalm w porfelu cenniejsze rzeczy niz pieniadze i wlasnie tego bylo mi szkoda a tak to tylko kasa sie pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×