Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuba_31

matura po latach, prośba o pomoc

Polecane posty

Gość daszFacetradę
http://forum.gazeta.pl/forum/f,157,O_maturze.html jeśli i tym razem lipa wpisz w wyszukiwarkę gazeta.pl > kliknij forum>w edukacji > o maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do szkoly,
dziala ten link, ktory podales jako pierwszy. Nawet nie zdawalam sobie sprawy ile jest takich osob. Niektorzy skonczyli szkole w latach osiemdziesiatych i przystepuja do matury. To jest godne podziwu. A jaka satysfakcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba_31
To naprawdę motywujące co piszecie, właśnie czegoś takiego potrzebowałem... Wielkie dzięki za wskazówki, rady i linki - poczytam na spokojnie jutro. Pozdrawiam i życzę Wam spokojnej nocy ;-) Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam Kciuki!
dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Barbara
polecam osobom które chcą dobrze się przygotować do matury z matematyki stronę http://zakumam.pl/ znajdziecie tam wszystko co potrzeba cały materiał z liceum, przykłady testy maturalne, wszystko opisane jasnym językiem z nutką humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskaa_))
matura to bzdura!!!! taka prawda, nie odzwierciedla wiedzy jaką posiadasz dobrze ze zdana uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiolka679
To jest bardzo dobry pomysł. Już nieraz słyszałam nawet od swoich znajomych ze to sa naprawde bardzo dobre kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem na kurs maturalny z fizyki do Bratniaka, mają tam najlepszego wykładowcę Roberta Stasiaka, który jest absolutnym guru w temacie i chyba tylko dzięki niemu zdałem maturę na 96% :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam do Bratniaka na kurs z biologii :) Ich siedziba mieści się przy Politechnice na Nowowiejskiej, więc lokalizacja bezkonkurencyjna, a to chyba dla Ciebie ważne :) Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Bratniak jest popularny :) Nie dziwię się, mają najlepszych wykładowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w Bratniaku mają najlepsze kursy z fizyki, bo wykłada tam Robert Stasiak, świetny i bezkonkurencyjny nauczyciel ze Staszica. Znam go i wiem, że on nauczy każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaa23
To nic złego. Jesli masz zapał do nauki to czemu nie Wazne zeby wybrać dobra szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem to juz jest dużo łatwiej, bo mamy szkołe policealne jak Cosinus za które juz nie musimy płacic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim mogę polecić z czystym sumieniem www.pogotowienaukowe.edu.pl. Przygotowują profesjonalnie do matury, moje dzieci są bardzo zadowolone i z tego co wiem chodzą do nich też osoby dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy teraz mozna sie zapisac do tej szkoły ? Czy dopiero od zimowego semestru ? Jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, takie szkoły jak Cosinus w tej sytuacji to własnie strzał w 10tke i warto o nich pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem23
Wiadomo, matura to podstawa. Teraz tylko na studia trzeba jeszcze iść. Ja chodzę od roku do Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. bardzo dobra uczelnia, którą mogę polecić ze szczerego serca. Jak byś szukał to polecam http://www.warszawa.san.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzysta2015
Gdzieś w Polsce maturę zdawał dojrzały mężczyzna - po 60-tce. Zdał i poszedł na psychologię. Spełnił marzenie swojego długiego życia. Dla wszystkich staromaturzystów, tych starych jak "węgiel" - stara formuła matury obowiązuje Was do 2017 roku, potem to już tylko....kredki. Nowy polski - masakra, szczególnie ustny. Nie bójcie się, przystępujcie bo potem będziecie naprawdę żałować, że stchórzyliście. Pamiętajcie, macie czas do 2017 roku. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie co zastanawiac. To zawsze jest to szkoła,i zdobywamy tutaj konkretną wiedzę. Moja siostra kończyła Liceum w Cosinusie, potem poszła do szkoly policealnej własnie w Cosinusie. Udało sie jej znalezc prace. A jak kiedyś bedzie chciała to pojdzie na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woli ścisłości - absolwenci LO mają czas do 2016, a technikum do 2017. Pozdrawiam i dużo życzę siły i odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariakow2
Jeśli chodzi o kurs przygotowujący do matury dla dorosłych z przerwą w nauce to ja polecam szkołę Forberg. Przede wszystkim w mojej grupie były same osoby dorosłe z długą przerwą w nauce. Dwie panie nawet z ponad dwudziestoletnią przerwą. Cała nasza grupa zdała (było nas 7 osób) Ja nie chwaląc się zdałam pisemny język (rosyjski) na 92 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiem czy ktos sprawdzał tam u Was Cosinusa ??? To w sumie co przychodzi mi do głowy jesli chodzi o sprawdzone kursy. Tam jest tak ze ludzie jednak zdają ta maturę, są dobrze przygotowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do szkoły policealnej to teraz wiele moich kolegów, zwłaszcza tych którzy nie zdali matury poszło do Cosinusa. Maja naprawde bardzo dużo fajnych kierunków, nowością jest Geodeta, albo Turystyka wiejska. Wiec zawsze coś mozna dla siebie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój przedmówca lansuje tz studium policealne, kierunki kierunkami, ale pracy po nich żadnej, chyba jesteś jedną z osób ktore prowadza własnie takie szkolenia, zdawajcie maturę i na studia, co wyższe to wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaXXX
Witam Was, ja przerwałam liceum. zalożyłam rodzinę i tak minęło naście lat. Moj syn we wrzesniu rozpoczyna naukę w LO a ja kończę 40 lat- podejde razem z nim do matury. Mieszkam w Suchym Lesie a zapisałam się wczoraj w samym centrum- Nova CE Poznań- wpisowe darmowe, legitymacja od ręki, indywidualne podejście. Na ten moment polecam w pelni i czekam na pierwsze zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie składa ze nie kazdy tez od razu ma sznase na to zeby dostać sie na studia. I tutaj na pewno z pomoca przychodzi szkoła policealna. A na pewno taka godną polecenia jest Cosinus. Ja mam kilku znajomych którzy chodza własnie do niej i sa naprawde bardzo zadowoleni. A wybór kierunków jest bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jak czytam komentarze "naganiaczy" na wszelakie szkoły policealne to mi się niedobrze robi. Zrozumcie bez matury nie można studiować i zdobyć wyższego wykształcenia,a bez niego w kraju dobrej pracy nie znajdziecie. Szczególnie polecam studia techniczne. W Polsce jest za dużo humanistów. Pozdrawiam i życzę powodzenia. 17-scie lat bez matury z matura w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×