Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeeeeeeelelelelelele

Jakie perfumy są naprawdę trwałe? Proszę o nazwy..

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeeeeeelelelelelele

Jakie perfumy są naprawdę trwałe? Proszę o nazwy.. Ostatnio próbuję różnych perfum z perfumerii, ale żadne nie dają takiego efektu, jaki chcę uzyskać. Dla mnie perfumy mają pachnieć cały dzień, co najmniej 12 godzin tak, aby były wyczuwalne a nie po pół godzinie trzeba przystawić nos do ręki, aby coś było czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgla nad dolina...
krzyk dziewicy majdaniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
calvin clain euphoria cacharel amor amor dolce gabbana light blue To zapachy, których używa Pani mojego serca i uważam że są na prawde trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy wlosy wlosy
therry mugler angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikomiko40
HUGO BOSS----HUGO WOMEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa398
a jakie sa ich ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeelelelelelele
Dzięki za odpowiedzi :) Sprawdzę jak będę znów w perfumerii. Może coś jeszcze polecacie? Interesują mnie naprawdę tylko trwałe zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thierry mugler faktycznie jest nieziemsko trwaly. angel mnie dusi, ja uzywam alien i prawdopodobnie nigdy w zyciu ich sobie nie odpuszcze, pachnie kosmicznie ;). 60 ml - ok. 420 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranna
wg mnie każde mocniejsze np. z piżmem kupione w sklepie sephora czy douglas, z takich które czuję cały dzień to: chanel mademoiselle, givenchy ange ou demon, Dolce & Gabbana The One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza czarownicaa
te orginalne a nie jakies tanie badziewia, no i pamietaj ze czlowiek sie przyzwyczaja do zapachu i juz go nie czuje a inni czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeelelelelelele
Kupowałam oryginalne perfumy i wcale nie były trwałe, dlatego Was tu pytam.. Spiszę Wasze propozycje i będę testować :) Mi nie odpowiada zapach Euphoria. Szukam czegoś zupełnie innego. Raczej lekkiego, trochę kwiatowy, trochę słodki, jakiś taki seksowny. Nie lubię takich zapachów bardzo oryginalnych, jakim dla mnie jest Euphoria, bo mi się nie podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njk
W kazdym razie Forbbiden Euforia Calvin Kleina malo trwala aczkolwiek ekonomiczna, op 30ml mialam przez pol roku przy codziennym uzywaniu z tym, ze ja perfum na siebie nie wylewam a pryskam 2-3 razy w miejsca o najwyzszym ukrwieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo długo pachną ( ok 8 - 9 godzin) wszystkie perfumy od www.zapachowiec.pl ale efekt min 12 h to troszkę nierealne nawet przy najdroższych perfumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne perfumy kupuję na galeriazapachow.pl a do moich ulubionych należą: Carolina Herrera - Good Girl, Versace - Crystal Noir oraz Thierry Mugler - Alien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie bardzo dlugo trzymaja sie Black Opium Laurenta, aż za dlugo bo ostatnio rozbolala mnie glowa z tego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×