Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kakaowe niebo

czy ktoś z Was studiuje architekturę?

Polecane posty

lightless właśnie widzę, że nie były zbyt trudne, Rzeszów też w tym roku się nie popisał i tematy były proste kinky, lubię podróżować, po świecie i kraju, interesuję się psychologią, jak widać również architekturą ;) tworzę muzykę, uwielbiam uczyć się języków obcych więc trochę czasu poświęcam również i na to, oprócz tego uprawiam różne sporty. A Ty czym się interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky lubi głaskać miłe panie po futerku :classic_cool: :D A podzielasz pogląd kotów że " Lepiej spać w tandemie niż samemu" :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje sie naturą, sztuką, każdym jej najmniejszym przejawem :) Troszkę psychologią :P nawet, lubie oglądać ludzi i ich reakcje na różne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
khym, znaczy po tym futerku na głowie? :D chyba, chociaż nie jestem pewna czy to pogląd kotów nie uciekaj, nie można tak porzucać swojego topełe! a kiedy Ty się wybierasz na studia, za rok? chciałam też kiedyś na zwykła, nawet chodziłam na kurs rok, ale matma rozszerzona to jednak nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po głowie :P a gdzie indziej Panie maja futerko :D Koty lubia spać razem :classic_cool: nie wykręcaj sie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
a ja idę do sklepu, bo mnie moja kotka molestuje o saszetkę od rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
właśnie :D koty lubią spać tam, gdzie się położą, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky nie przestraszyłeś :P po prostu chciałam dowiedzieć się więcej na temat studiów architektonicznych, cyberromanse mnie nie interesują :P lightless, owszem za rok, mam zamiar zdawać matmę rozszerzoną ale po tegorocznych maturach jeszcze się nad tym zastanowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
idę, miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
ale jaki romanse, to pomówienia są, podłe w dodatku :D za rok będą pewnie łatwiejsze matura, pomyślą że w tym roku jednak przesadzili i gdzie chcesz się dostać najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
kk, ja już poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P oj nie wiem, komisje się zmieniły więc przyszła matura to jeden wielki znak zapytania nie wiem jeszcze gdzie najbardziej, podejrzewam że papiery złożę do Wrocławia, Łodzi, Gliwic, Rzeszowa i Lublina, trochę późno pomyślałam o tym kierunku, do tej pory myślałam o medycynie i przygotowywałam się raczej do matury z biologii i chemii więc może zwiększę swoje szanse składając papiery na dużą ilość uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu23
jestem studentem architektury już od 2 lat. Studiuję w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na ul. Łuckiej. Bardzo przyjemna uczelnie z długoletnią praktyką. Otrzymała nawet tytuł akademii, jako jedna z siedmiu prywatnych uczelni w Polsce. Najważniejsze w uczelni jest to, żeby czuć się dobrze na zajęciach i praktykach. Ja w SAN-ie czuje się świetnie i wiem, że będę doskonale przygotowany do pracy zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiowalam architekture na SSW w Sopocie http://www.ssw.sopot.pl/aktualnosci/ Maja bardzo dobry wydzial. Maja swietnych wykladowcow i klada nacisk zarowno na teorie jak i praktyke. Jedne z lepszych studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero stoję przed wyborem studiów i jeszcze nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad uczelnią www.ignatianum.edu.pl w Krakowie, mają ciekawe kierunki, dobrą kadrę. Mam coraz mniej czasu na decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccki
Zobacz nowy portal: www.budynkowo.pl Jest to portal, gdzie publikowane są artykuły na temat architektury, nieruchomości, zabytków, designu. Odwiedź go w wolnym czasie. Zabytki, budynki, budownictwo, technologia, hobby. Znajdziesz tu porady, ciekawe artykuły, ładne zdjęcia. Spędź czas ze mną. www.budynkowo.pl budynek, budynki, architektura, budownictwo, nieruchomości, zabytki, artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×