Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JolantaSamanta

Sąsiadka trzepie dywany z balkonu proszę o pomoc

Polecane posty

Gość JolantaSamanta

Sąsiadka mieszka na górze my na dole.Niewiem co mam robic. Mimo iż kulturalnie poprosiłam by nie trzepali dywanów na balkonie, ręczników z plaży itd to nic nie pomogło, powiedziała że będzie dalej to robic i tyle. Na dodatek jak myje balkon wylewa ta brudną wodę z odchodami ptaków na moj ogrodek. Dodam że sasiadka jest osoba około 40tki, a nie starsza pania... Czy sa na to jakies przepisy? Juz niewiem co mamy robic prośby nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam was
poczytaj regulamin spoldzielni/wspolnoty.. zwykle jest tam zakaze wykonywanie takiej czynnosci..znajdz kogos kto to poswiadczy i smigaj zlozyc skarge do spoldzielni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
mieszkam w starym domku 2 rodzinnym nie w bloku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgkomsush
no to do straży miejsckiej w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
mieszkam w małym miasteczki, jest tylko policja, niema straży miejskiej...:-( A czy niema na to przepisów? może wtedy przestałaby to robic i obyłoby sie bez policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie pomagają kulturalne prośby, to wydaje mi się,że podtykając jej odpowiedni przepis pod nos też nic nie wskórasz.Niestety niektórzy to takie zakute łby i trzeba z nimi postępować stanowczo. Popytaj na policji jak w takiej sytuacji masz się zachować - może oni ci coś doradzą.Będziesz miała jakąś podstawę do rozmowy.jak kolejna nie poskutkuje to zgłoś sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×