Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarteSophie

20kg w miesiac ?

Polecane posty

Mam 18 lat, i waze 89 kilo przy wzroscie 171cm. Nigdy nie przejmowalam sie szczegolnie waga, a teraz sie przeudzilam i nie moge uwierzyc do jakiego stanu sie doprowadzilam. Za miesiac planuje wyjaz do cieplych krajow i wiem ze 20kg w miesiac brzmi banalnie, ale mnie interesuje czy jest to molziwe, przy glodowce, tabletkach na odchudzanie oraz ''goodbye appetite'' - ktory wypelnia zoladek. Wiem ze to bardzo nie zdrowe ale jak pomysle o komentarzach ludzi na plazy na moj widok to plakac mi sie chce. Postanowilam sie zaprzec i zaczac sie odchudzac i chcialabym jak najwiecej schudnac do wyjazdu, ciekawa jestem waszych opini czy mi sie uda schudnac az tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak dziobiący
Jasne... nawet 50 kg. Co się będziesz do dwudziestu ograniczać :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.s123
2 lata temu mialam bardzo ciazki okres i w 2 tygodnie schudlam 8 kilo - tyle ze nic nie jadlam, tylko plakalam i wymiotowalam. No cos zjadlam ale i tak zaraz wymiotowalam. Schudlam fajnie tylko problem powstal bardzo duzy - szybkie chudniecie to strata tłuszczu ale zostaje nadmiar skory. Zastanow sie czy o to Ci chodzi. @0 kilo to sporo, zostanie ci tyle skory, że i tak bedziesz się wstydziła wyjść na plaże. Po moich doświadczeniach polecam jednak systematyczne odchudzanie żeby skóra też zdążyła się zmieniać. Daj znac jak ci idzie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
kontrabasik, nie powiadomi bo na cmentarzach netu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odpowiedzi- szybkie chudniecie to utrata tluszczu- ja bym sie doksztalcila zanim zaczelabym sie wypowiadac- spadek wagi nie jest rowny spadkowi tkanki tluszczowej- szybkie chudniecie na glodowce oznacza przede wszystkim ubytek wody z organizmu, spalanie miesni.. a tkanki tluszczowej w znacznie mniejszym procencie- takze chudniesz, ale i tak zostajesz otluszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AABBCCaa
utnij se noge 20 kg jak nic stracisz albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze taka byc
zgadzam sie z alexra w 100%... nic dodac, nic ujac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem ze 20kg w miesiac brzmi banalnie" he he no rzeczywiście banał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
10 schudnij to ci starczy, bo 20 to przesada.ale 10KG: to jest realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
JA MA DO WYJAZDU 2 tygodnie, i chce tylko 5kg schudnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
Po wyjeździe znowu mogę być gruba. Ważne żebym się w autokarze ładnie prezentowała 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
lubie podszyw:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
:-P LICZY SIE WEJSCIE;WYJSC MOZNA NAWET NA CZTERECH :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D a myślalam ze to ja mam problemy :D ale szczerze to mi tez zalezy zeby schudnąć i jesli ktos zna dobrą diete to prosze o odpowiedz...chciałabym zrzucic ok 20 kg w około pół roku jest to realne?Nie zostanie mi obwisła skura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mozliwe, ja kiedys schudlam 20 kilo w 5 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak skura??ja jestem po ciąży...skonczylam karmic piersią i planuje cwiczyc na orbiteku ale chciałabym jeszcze do tego jakąś diete stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy przy takiej
A ja startuje z wagi rowno 100 kg dzisiaj i do konca lipca czyli przez 4 tygodnie chce schudnac 16 kg ,wiem jak sie odchudzac by ni tracic miesni ,ale czy to mnie nie zabije ...?Czy ktos tyle schudl w misiac ,zaznaczam ze z wagi 100kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczyłam z tym i wiem
Co za bzdury alexra:O zanim organizm zacznie spalac miesnie musi upłynac spoo czasu. Najpierw ubywa woda, martwe komórki, tłuszcz a na sam koniec , kiedy organizm nie ma juz zadnych "zapasów" spalane są mięsnie. Moze warto sie douczyc :O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduuura
Zróbcie jak ja. Żadne odchudzanie tylko zmiana stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dnooo
schudłam w miesiąc 10 kg z 68 na 58 przy 170cm, jadłam 1000 kcal:) ale 20 kg to nie wiem, trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×