Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doprawników

allegor kup teraz odstapienie

Polecane posty

Gość doprawników

Witam zakupiłam na allegro sprzet , w trakcie akceptacji mialalm jakies problemy techniczne i nie wybrałam formy zapłaty. na allegro przysżło samo potwierdzenie zakupu. Stwierdziłam wiec ze widocznie wszystko przebiegło ok i zostanie mi wysłany towar za porbraniem. Czekałam jakies 2 tyg na towar nic nie przyszlo,wiec postanowiłam napisac do sprzedajacego co z tym towarem. W odpowiedzi otrzymałam to: Szanowni Państwo do dnia dzisiejszego nie odnotowaliśmy wpłaty za przedmiot.Pragniemy przypomnieć, że dokonując zakupu przez Allegro zawarli Państwo z nami umowę cywilno-prawną. Obliguje ona obie strony do wywiązania się na zasadach podanych w aukcji. Czekamy zatem na wpłatę pełniej kwoty maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych od daty nadania tej Jeżeli do tego czasu nie wywiążą się Państwo z umowy będziemy zmuszeni zgłosić sprawę do działu windykacji oraz do serwisu Allegro. I teraz ja juz zamowiłam towar gdzie indziej. Jak moge o9dstapic od wyzej wymienionej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu nie widze problemu
ale glupia jestes ;/ jak nie umiesz korzystac z serwisu to po co przez niego kupujesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WINDYKACJI HAHAHAA
komornika ci zwalą na łeb alllle ściema.....brak towaru a oni z komornikiem! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawników
ja tu nie widze problemu czyt. "miałam problemy techniczne a nie nie widziałam jak to zrobic" nie pierwszy raz korzystam z allegro, ale taka sytuacja po raz pierwszy mi sie zdazyla , ze nie mam towaru a ktos mnie straszy windykacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×