Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co na urodziny?

Dylemat - prezent

Polecane posty

Gość Co na urodziny?

Co moglabym kupic swojemu 25-letniemu mezczyznie na urodzinki? Jest to dosc powazny facet, wiec poduszki, zdjecia, gadzety odpadaja. Cena do 100zl. Coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris19
na prezent urodzinowy najlepsze są perfumy lub kosmetyki:) zapraszam do www.promesse.pl znajdziesz wiele nowości ze świata perfum i kosmetyków, zestawy, perfumy damskie i męskie a przede wszystkim super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulka66666
kup mu winko i miejcie to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamiczne urodzinki
kup dynamit... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortadelllisss
kup moze jakiś osobisty podarunek? majteczki z ciepłej bawełny lub elastyczne stirngaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
To może kup mu coś praktycznego. Ja jakiś czas temu podarowałam swojemu chłopakowi golarkę. Muszę przyznać, że bardzo ucieszył się z prezentu a ja byłam zadowolona z tego że jemu prezent się spodobał. Jeśli chodzi o golarki to zerknij sobie na magicznaplaneta.pl tam jest ich duży wybór w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś z elektroniki? Jakąś konsolę, pendrive, coś do komputera? Myślę, że taki prezent byłby odpowiedni, musisz jedynie wybadać co by twój chłopak potrzebował. Zajrzyj sobie na electro.pl, tam masz ogromny wybór takich produktów, powinnaś znaleźć coś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynek66666
ciężko będzie kupić coś z elektroniki w tej kwocie. a moze jednak postaw na jakieś wrażenia, emocje i adrenalinkę? Z tymi gokartami to nawet nie był taki głupi pomysł. Ja kupiłam niedawno kumplowi jazde na kolejce wąskotorowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może coś fajnego do ubrania , jakiś markowy ciuch wiem że fajne ciuchy po okazyjnych cenach znajdziesz w sklepie stilago.pl, może tam Cię coś zainspiruje, wiem , że można tam upolować naprawdę fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaliczk
a moze kup poprostu sobie jakąs fajną bieliznę, a chłopak niech zrywa ją z Ciebie. mysle ,ze barzdiej się ucieszy z dobrego seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupmu talon na dziki sex z Tob
z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokartusioe
uuuuuu, szkoda, że takich gokartów nie ma w mojej wsi, bo już widzę, jakbym poszalała ze znajomymi :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo te gokarty to nie byłby głupi pomysł. O ile lubi takie rzeczy ;> Może pomyśl też o czymś erotycznym, chyba, że jest na tyle poważny, że takie rzeczy nie wchodzą w grę? Albo oprócz prezentu zrób mu 'bieliźniany surprise' i kup sobie (a przy okazji jemu:P) jakąś fajną erotyczną bieliznę i zaprezentuj mu się podczas romantycznego wieczoru u któregoś z Was. Albo pomyśl nad jakąś fajną grą planszową erotyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeeee
"stringaski" :D:D:D -trzeba upaść na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry zdzislaw i ekipa
hahaa, kto komu na urodziny kupuje szorty?? ludzie, to dopiero trzeba upaść na główę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dobrym prezentem byłyby słuchawki. Jeśli twój chłopak lubi słuchać muzyki to na pewno się z takiego prezentu ucieszy. Ja niedawno widziałam fajne słuchaweczki na medialux.pl w naprawdę rewelacyjnych kolorach może i jemu by się spodobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to moze ja teraz..origynal
moze jakis dlugopis Parkera? :) taki praktyczny prezent i fajny zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszkowa misia
długopisy Parkera wręczają wszyscy wszystkim. to już strasznie oklepany prezent. a myślałaś o podarowaniu jakiejś poduszki z waszym wspólnym zdjęciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferri - bez przesady!
tak krytykujesz pomysły innych, ale jak przejrzałam stronę, którą podałeś, to też nic fajnego nie mogłam znaleźć. trohę więcej luzu zatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka_27
Witam wszystkich Jak dla mężczyzny w zależności od jego upodobań, zainteresowań, hobby proponuję i polecam bardzo fajny prezent w postaci sagi Dragon Balla, która mógł kiedyś oglądać (warto zapytać delikatnie czy oglądał Dragon Ball, czy Dragon Ball Z ). Wprost idealny spontaniczny prezent. Serdecznie polecam! www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debeściakkkkkk
Na 25 urodziny oddaj mu się kilka razy wciągu nocy - najbardziej debest prezent ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-della!
wsadź se różę w tyłek, a on niech wyciąga ją zębami.... tylko uważaj na kolce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent dla faceta... Hm, ja zwykle obserwuję czego mój może potrzebować. I tak ostatnim razem dostał portfel, bo na poprzedni już nie mogłam patrzeć. Dobrym pomysłem też będzie jakaś fajna woda po goleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×