Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma mniee

Czy komuś podobają się chude dziewczyny??

Polecane posty

zużytej???? hahahhaha przykro mi,że jestes brzydka(w innym wypadku,nie pisałabys takich rzeczy) ale w zaden sposób nie moge Ci pomóc:( Pan Bóg stworzył mnie ładną a Ciebie brzydką pogódź sie z Jego decyzją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missyyy ty ładna,.....przestan sama siebie oszukiwać. Ale pewnie cieżko ci jest stwierdzić fakt. To ze obrysujesz oczy czarną krechą i włosy pomalujesz czarną farbą nie uczyni cie pięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
To zazwyczaj kobiety z żałosnym wyposażeniem. Nawet podstawowych nie mają, czyli dupy i cycek. A gdzie talia, biodra, ładne uda szersze od łydek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Missej ty chyba byłaś kiedyś piękną kobietą, zanim miałaś ten wypadek z oparzeniem skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj rozciągnięta wagino żyjez tą gębą ponad 20 lat i uwierz mi,ze jej atrakcyjność nie zalezy od tego czy uzyje kredki zazdrosna franco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jakaja
buhahaha laski ale głupie jestescie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazz jaa
OneTwo - chude częściej mają talię, bo nie mają wałków tłuszczu na brzuchu, co to ma do rzeczy? :O budowa kości miednicy nie zależy od wagi. Mogą być też szersze biodra i krągły tyłek (umięśniony), może być i otłuszczony i obwisły, a kształt nóg najczęściej dziedziczy się genetycznie, także może zależeć od ilości mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweewelinkalinka
Beatko przepros bo zaraz kafe ujrzy twoje foty. Sama sie tapetujesz i uzywasz czarnej kredki wiec nie zazdrość ładniejszej kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chude nie zawsze mają talię osy. Np. ja jestem chuda a równa w tali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda to jest teraz
Kate Middleton, patrzcie na to 8 zdjęcie: http://zyciegwiazd.onet.pl/278355,7,ksiezna-catherine-w-obcislych-dzinsach-i-sukience,fotonews_detail.html Kiedyś była naprawdę ładna i atrakcyjna, ale teraz jest po prostu wychudła, ma okropną figurę, zero bioder, brak jej proporcjonalności w budowie ciała, ramiona szersze niż biodra. Wygląda to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweewelinkalinka ale juz kafe dawno ujrzało moje foty hahahaha, ja się nie wstydze wyglądu, bo nie tapetuje sie kilogramami fluidu i pudru oraz nie uzywam czarnej krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfffgg
przeciez misssy to trans, dala kiedys swoje foty na ktorej widać jej uposledzony wyraz mordy i opadającą powiekę przez co wyglada komicznie, do tego male cycki. wiec stul morde zalosna missy transwersie bo tylko sie osmieszasz. beatki tez nie lubilam ale za jej temat o aborcji ma u mnie plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty debkilko akurat na tej focie nie mam grama podkładu,tylko brązer na policzkach i przestan sobie tłumaczyc,ze jestem ładniejsza tylko dlatego,ze mam makijaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,ze jestem ładniejsza tylko dlatego,ze mam makijaż! hahaha dobrze ci wyżej ktoś napisał hahahahaha ładniejsza od kogo? Od krowiego placka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweewelinkalinka
no sorry beata ale jezeli ta fota ktora masz w stopce jest twoja to cie znam i nieobce jest ci farbowanie wlosow i malowanie sie kredka oraz kilo tapety:) a kolezance to wyrzucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cos u góry,co pisze,to musi być mega pokraka życiowa... kobieto współczuje Ci,serio,ale przestań kurwa pisac takie pojebane teksty co Ty myslisz?ze jak mi to napiszesz,to ja nagle zmienie zdanie o sobie kretynko??? ze nagle zapomne o tym,ze mam powodzenie,ze wzbudzam zaineteresowanie,ze czesto słysze komplementy??? no pomysl pustaczko..pomysl nie chwale się ale zauważyłam,ze na tym foru kaszaloty mają licencje na obrażanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak napisalam wczesniej jestem dama i mądrzejszy ustępuje, więc żegnam,ide sie pobawić z córunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missyy twarz ma naprawdę ładną, ale włosy tragedia, widać że już bardzo zniszczone - to w sumie pierwsze co rzuciło mi się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfffgg
missyy znowu na sile bedzie udowadniac jaka to jest piekna, a prawda jest taka ze wyglada jak osoba uposledzona :O buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie puste :( Missy ma ladne rysy twarzy, a to czy ktos jest ladny to rzecz wzgledna bo jednym sie podoba to a innym tamto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, dajcie jej spokój. Bardzo ladna dziewczyna. Misy, a Ty im nie odpisuj, one celowo Cie prowokują i celowo Ci dokuczaja, nie dawaj się łapać tak latwo w taka pyskówke. Jestes ladna, jezeli to wiesz to tyle, nie musisz nikomu tego udowadniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie musze sobie wmawiać bo "wmówili" mi to inni(jęsli zrozumiałas metafore.pustaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataidamy
Damy to mamy a jak nie damy to pod galeria obciagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×