Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

Podpisuję sie pod tym co powiedziała Arwa, myślę ,że właśnie kobiety tego szukają.........a mężczyżni to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pewnie namiętności, i szaleństwa z jakim są takie znajomości związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka , znajdziesz wirtualnego , wspaniałego, magicznego i zanim się obejrzysz wpadniesz jak śliwka w kompot . Póki co nie jesteś gotowa na realną zdradę ale co będzie gdy nagle zdasz sobie sprawę ,że ten wirtualny jest lepszy , fajniejszy , że rozumie Cię jak nikt przedtem ? Spotkasz się z nim bo nie będziesz mogła postąpić inaczej a sumienie Cię zagryzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kobiety wiedzą o sobie nawzajem ,że masz ich tak troche więcej niż jedną? Bo widzisz.....niektóre z nas to takie raczej egoistki chcą mieć faceta tylko dla siebie nawet wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa jak to czytam .............wiesz co piszesz miałaś tak? Zastanawiałam sie też nad tym tylko wiesz ja aż tak kochliwa nie jestem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, nie musisz być. Wystarczy, że będziesz spędzać czas z kimś, z kim nie dzielisz problemów. Wyobrażasz sobie? Spotykanie się dla samej przyjemności? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka , taki ideał... facet tylko dla nas , romantyk , który potrafi pięknie pisać ale pisze tylko wtedy kiedy my możemy swobodnie rozmawiać . Od czasu do czasu wyrywający się z jakąś niesłychanie romantyczną i piękną wiadomością.Podniecający lecz jednocześnie niedostępny , bezpieczny bo tylko wirtualny.... Natka nie ma takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ,że w takich znajomościach wyorażnia też robi swoje ..i jak sie dobrze z kimś pisze to wiek możę nie mieć większego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka wiem o czym mówię , doskonale rozumiem Twoje potrzeby ale bądź ostrożna i naprawdę nie trzeba być kochliwym ,żeby się pogubić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jak to czytam to mi sie jeszcze tego romansu odniechce..........miało być miło, a nie same problemy potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, wszystko jest ok. do momentu aż ktoś nie zechce spotkać się w realu i to nie tylko na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż , wszystko zależy od partnera , jeśli Cię kocha prawdziwie to przemyśli sobie parę spraw i da Ci to czego pragniesz . Jeśli jest emocjonalnym leniem a nie macie dzieci to odpuść go sobie bo najwidoczniej nie jest Ciebie wart .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudona-- wcale bym się nie dziwił,zawsze to jest jakas odmiana a tylko same superlatywy się widzi u tej osoby.Gorzej jak życie wkracza brutalnie do tego związku kawowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa> jeśli to przeżyłaś to pewnie troche jednak emocjo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka , emocji było tyle , że starczyłoby na 10 kobiet ale wież mi gra nie warta była zachodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe rzeczy można się dowiedzieć o śmierdzących skarpetach :P Ja bym takiemu mężowi rozwaliła klawiaturę na głupim łbie za to że klika z innymi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuzekle nie wiem ale jeśli po kawie coś by ktoś chciał to.....uciekam od tego jak moge. Na razie sie udaje :D Jeśłi w ogóle do kawowego spotkania dochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ,że macie takie rzeczy za sobą już...........pewnie nie jest łatwo jak zaangażuje sie emocje.........co niestety u kobiet nie można wykluczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×