Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

Gość Luke717171
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jakości ludzkiej spermy, wejdź koniecznie na stronę http://seksbaza.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymbrym
Natk@, a skąd jesteś? Podaj przynajmiej regin, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhasky333
natk@ jak masz ochotę to napisz zobaczymy czy przypadniemy sobie do gustu 36672212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może nie mam 30+ , jak widać z rocznika, ale chętnie pogadam z jakąś miła kobietą - nie małolatą - co prawda najczęściej mogę popisać w ciągu dnia ale może nie wszystkim to przeszkadza. Dla zainteresowanych Pań gg 139508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troche mało czasu zeby tu przebywać gdzinami ,ale widzę co sie tu dzieje. Jeśli chodzi i region............no to wiecie wirtualnie mogębyć w każdym zakątku naszego jakze uroczego kraju;-) I to własnie zaleta i magia internetu moi mili Panowie a mnie chodzi wyłącznie o znajmość internetową im dalej tym lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyton
hej natka jak mija dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak tak patrze po tym temacie, a dodam że wszystkie posty przeczytałem to sądzę że natk@, szuka przede wszystkim oderwania się od rutyny w swoim życiu. Więc wpierw może jeśli ktoś zainteresowany, niech zainteresuje się nią i ogólnym poznaniem siebie na wzajem. Natk@ dziwi mnie fakt że szukasz osób w określonym przedziale wiekowym, do takiej znajomości nie potrzeba tylko by ktoś był 18+, a reszta no to po prostu dojrzałość w sposobie pisania, rozumienia tego co się do nich pisze i po prostu dojrzałości która przecież nie zależy od naszego wieku. No a nie sądzę by ktoś tutaj podawał swoje dane opisy bo to jednak forum publiczne, ci co maile podali pewno już pełno spamu dostali. Sądzę jednak że z niektórymi masz możność kontaktu o ile ich profile aktywne. Pozdrawiam i przyjemnego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ktoś napisał coś co mni zainteresowało A to że szukam kogoś w podobnym wieku wynika z tego ,ze mam tradycyjne podejście i romansowanie z 18-latkiem mnie nie interesuje każdy jest inny może Tobieby to nie przeszkadzalo po drugie- znajomości internetowe są własnie po to żeby oderwać sie troche od codzinności po trzecie- nie oczekuje danych personalnych , numerów NIP i tym podobnych tylko tego co kto chce o sobie napisac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konik polny powodzenie się przyda bo jak sie okazuje poszukiwanie wirtualnego kochanka jest nie łatwe a jeszcze ,żeby znajśc takiego z finezją ,poczuciem humoru i miłego do tego to oj.........będzie cięzko;-) ale nie musisz byc złośliwy desperatką nie jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że 18 latka by mnie nie interesowała tzn. takie jakie ostatnio widuje na ulicy czy słyszę w komunikacji miejskiej. (Jakoś dziwnie wpasowują się w typ "blondynki" stereotypowej - bez obrazy dla blondynek których kilka na prawdę bystrych znam). Ale jeśli dziewczyna jest nad wyraz dorosła, to co ma do powiedzenia jest istotne i nawet jeśli ma inne zdanie niż ja, poparte solidnymi argumentami to do takiej osoby aż chce się pisać. Wiem o co ci chodzi co do osoby w określonym już przedziale wiekowym, chodzi już o przeżyte doświadczenia, o to jak spogląda na świat będąc w podobnym wieku co i ty, po prostu czujemy się bliżsi konkretnej grupie wiekowej. Ja sam wybrał bym osoby powyżej 22 roku życia. Osobiście uważam się za osobę dość rozmowną i taką z którą można na bardzo poważne tematy jak i na prawdę głupie rozmawiać. Wszystko zależy od wyczucia czasu i miejsca. A co do danych osobowych wiem że NIP-ów itd nie chcesz chodziło mi o same podanie kontaktu itd, sądzę ze faceci bardziej zamknięci w tym sensie że wolą osobiście do kogoś np prywatnie pisać. Bo na co mają wszyscy wiedzieć 190 cm brunet itd. Nie chcą mieć za Spamowanej skrzynki :) Pozdrawiam życzę ciekawej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba1985> no więć widzę ,że troche mnie rozumiesz dlaczego szukam Pana w podobnym wieku, miłego dowcipnego , interesującego, właśnie takiego który będzie umiał utrzymać na dłużej tą znajpomość ........ja też sie postaram;-) Nić porozumienia jest ważna nawet w wirtualnym flircie jeśli to ma sprawiać przyjemność i być czymś czego nie mamy na codzień. Nie szukam napalńca na jedną chwile , bo właściwie sztuka uwodzenia sama w sobie może już dawać dreszczyk emocji. Tylko nie wiem czy tacy Panowie , którzy tą sztukę umieją wykorzystywać tu zaglądają.......ale czekam cierpliwie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już coś gdy ktoś kogoś choć trochę rozumie. Według mnie chyba najłatwiej w twoim wypadku było by założyć nową skrzynkę mailową tylko do tego celu. Podać ją tu na forum osoby zapewne same się znajdą, niestety wiąże się z odrzucaniem wielu bzdurnych wiadomości. Ale jakoś nie mam wątpliwości że znajdą się osoby które w pełni rozumieją to o co Ci chodzi, i na pewno dadzą się poznać z jak najlepszej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej natk@ cóż, myślę, że bym Cię nie zawiódł, a nawet mógłbym Ci się spodobać. Tak jak Ty ujmijmy to 30+ i jeden warunek tylko wirtual. Seks, rozmowa, byłoby miło. Jednak o szczególach to bym wolał przykładowo na maila ssip@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zgłosić kandydaturę, ale jestem niekulturalny i brak mi poczucia humoru. W zasadzie to jestem chamisko bez kultury i źle traktuję kobiety. Więc raczej się nie nadaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie Androgen> w tym co napisałeś wyczuwam troche autoironi, a to w dzisiejszym świecie jest mile widziane;-) nie wiem w czym sie przejawia to ,że jesteś niemiły dla kobiet? nie przepuszczasz nas w drzwiach, nie prawisz komlemenów ;-)i jeszcze co innego;-) Świderek> mógłyś mi sie spodobać.........intelektualnie?........fizycznie?....czy jeszcze w jakiś inny sposób , może jeszcze bardziej intrygujący. Seba myślałam o tej skrzynce .......tylko wiesz nie wiem czy wtedy w natłoku różnych spamów wiadomości typu jaki jest najlepszy srodek na ujędrnienie pośldków itp. nie umknie mi coś naprawde ważnego.......ale pomyśle jeszcze o tym. Dziękuje za pozdrowienia i również pozdrawiam;-) Teraz mam troche mało czasu ale zaglądne tu jutro z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natko, Ja mam 36 lat i doskonale wiem o czym piszesz. to jest co, czego szukamy, coś czego nie ma w życiu realnym. tej niesamowitej magii, teatru wyobraźni z realnymi doznaniami... przeżyłem to raz i chciałbym raz kolejny:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen> tzn. że wspólne oglądanie M jak miłość odpada? to muszę dokładnie przemyśleć Twoją kondydaturę;-) ale widze,że masz poczucie humoru a to lubie;-) Jarek> i jak wspominasz tą znajomość ...........z sentymentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak znowu wcześnie............ale fakt nie lubie przesypiać życia Pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy tak...........ja niestety w weekendy też pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×