Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

ja miałem spięcie z żoną i dzień minął tak sobie, raczej nieszczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak zaczyna sie nocka
z małolatami:O:( trzeba stąd jak najszybciej wypiertalać.Przyjść po wakacjach:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek> a zestresowany mąż jest bardziej podatny na wdzięki innych kobiet;-)Pewnie o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to oczywiste , że jest mężatką lub co najmniej w stałym związku . Singielka szukałaby w realu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochanek nawet wirtualny to raczej osoba, która jest...jak by to określić kimś trzecim, czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprowadziliście mnie na odpowiedni tok myslenia:) dzięki bardzo:) chyba pora założyć jakiegoś tajnego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, czemu czemu jesteś taka pruderyjna? Jak na kochankę to słabo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka lepiej uważaj bo wirtualny kochanek może bardzo szybko przerodzić się w realnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa będe nie tylko uważać .....ale nawet bardzo;-) dzięki za przestroge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z doświadczenia jak łatwo można dać się złapać na piękne słowa , których się oczekuje.Jeśli zachowasz dystans to przeżyjesz coś fajnego ale nigdy nie dopuść do tego by świat wirtualny przesłonił Ci ten realny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa , czyli nie jest łatwo odzielić to od rzeczywistości? No nie wiem zdystansować sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak? Kochane/kochanka to dla mnie ktoś, kto daje coś, czego nie dostajemy w małżeństwie. Zahamowania jakoś mi się nie mieszczą w takim układzie. W pewnych granicach oczywiście, bo nikt nie chce robić czegoś wbrew swojej woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa myślę ,żę facetom przychodzi to dużo łatwiej niż nam kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czegoś , czego nam brakuje........ale to jest temat rzeka i każdy pewnie tęskni za czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka na pewno , mężczyzna pięknie piszący powoli podbija nasze serce , aż zaczyna nas drażnić mąż - partner , który czegoś tam chce akurat w tym momencie . Tak łatwo się zagubić w pięknych słowach , a potem rzeczywistość brutalnie wszystko weryfikuje i okazuje się , że wirtualny romans nie wart był konsekwencji z niego wynikających .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa>odnoszę wrażenie ,że doskonale wiesz o czym piszesz, miałaś kogoś? Jak nie możesz to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen , sorki ,że wtrącę ale podejrzewam , że tego co wszystkim , magii , czułości , potrzeby bycia dla kogoś wyjątkową . To moja subiektywna ocena bo być może , że natce o co innego chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka zaplątałam się w taki układ i jeśli nie jesteś gotowa na krok dalej to lepiej sobie odpuść , inaczej będziesz cierpieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, żeby rozwiać wątpliwości, napiszę czego brakuje mnie, jako facetowi :-) Lubię się otaczać kobietami, ładnymi, inteligentnymi. Mimo tego, że w tej chwili żyję z bardzo piękną i mądrą kobietą i niczego mi nie brakuje to jednak ciągnie mnie do innych kobiet. Brakuje mi czasem emocji związanych z polowaniem. Zwykła próżność. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×