Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tęsknię:((((

:(((((((((((((( Tęsknię :((((((((((((((((

Polecane posty

Gość tak tak ..
ale ja jestem nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,
ja nie miałam na myśli Ciebie ;) po prostu daje upust swojej tęsknocie ;) osoba o której myślę nie wchodzi na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i ja ___
...a kiedy znowu tu wrocisz jak zawsze nie pytaj o nic nie ządaj wyjasnien zaprowadz szybko do tego pokoju gdzie w koncu sami na chwile bedziemy odgarnij wlosy ręką tak mocno spragnioną schowaj na chwile w swoich ramionach uwolnij z szorstkich codziennych koronek weź mnie jak stoję bez słow i zapytań daj mi Cie poczuc głęboko i mocno by siły nabrac na dalszą rozłąkę silnie lubieżnie mnie w sobie odciśnij by nie zapomniec ze kocham Cie bardzo ja bede czekac na Twoje powroty bo sensu zycia bez Ciebie nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę zapomnieć
Kochanie, jeśli Ty też tęsknisz, napisz, zadzwoń, odezwij się. Nadal Cię kocham i nie zapomniałam o Tobie...Nie chcę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i Ty_
wezmę Cię w kącie tego pokoju zciagając koronki ... i inne zasłonki nasycając się Tobą i swoim pragnieniem zbliżywszy się, wreszcie po tak długim czasie zostaniemy ze sobą , nie jakimś wspomnieniem a parą kochanków czekających na siebie coraz częściej sie spotykajacych , marzących za sobą , tęskniacych połączonych wkrótce więzami miłości nie dla czyjejś bezduszności , zazdrości dla siebie raczej , wreszcie niesamotni w normalnym życiu , dla siebie istotni nie tylko dla siebie , dla świata , dla innych gdyż miłość darem jest... zupełnie niewinnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mi chyba podkradl wiersza....powyzej...pisany był do Piotra...z zaznaczeniem na BYŁ...szkoda,ze nie został wziety w cudzysłów...zawsze troche smutno jak siedzielismy nad czyms co wyszlo z serca,z ogromnego pożądania,wielkiej tesknoty...a zostaje przepisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam o tym... ...a kiedy znowu tu wrocisz jak zawsze nie pytaj o nic nie ządaj wyjasnien zaprowadz szybko do tego pokoju gdzie w koncu sami na chwile bedziemy odgarnij wlosy ręką tak mocno spragnioną schowaj na chwile w swoich ramionach uwolnij z szorstkich codziennych koronek weź mnie jak stoję bez słow i zapytań daj mi Cie poczuc głęboko i mocno by siły nabrac na dalszą rozłąkę silnie lubieżnie mnie w sobie odciśnij by nie zapomniec ze kocham Cie bardzo ja bede czekac na Twoje powroty bo sensu zycia bez Ciebie nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale jakby nie bylo...miło,ze komus przypadl do gustu... ja juz nie pisze...wena mnie opuscila...a raczej Wen...to całe namietne nasycenie ,ktore w okresach czekania tworzylo linijki wspomnieniem wystukane minelo,zniknelo...jakby z uswiadomieniem sobie,ze to byla utopia odszedl caly romantyzm i pasja...a pasją zawsze bylo u mnie pisanie....i jak wytlumaczyc,ze jedna mala czerwona lampka "bylas tylko chwilą dla niego,zabawą,zapełnieniem krotkiego czasu wyszarpnietej wolnosci" jakby zabralo mi całą moją nostalgiczno-zwariowaną wewnetrznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
a ja odpisałem ...pasował mi on z pewnej racji :) a że to twój i zgadzasz się na wypożyczenie , to Twoja chwała Diablo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie zgadzam...on i tak nigdy ich nie przeczyta... ello jelonku kimkolwiek jestes ;) 🌻 jak znow zaczne pisac,tworzyc o rozkoszach rajskich łomotem serca przeplatanych...znaczy,ze moje serce bic zaczelo na nowo...od jakiegos czasu nie bije...no nadal od lat bije na czyjs tam widok,zapach,dotyk...ale to juz historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
zabiorę odpowiedż na wierszowy zatem ...zostanie gdzieś tam na topiku , kóry nie zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle i tesknie...
Kocham Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie do kogo
tesknicie, jakas litere albo chociaz płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknie za
mężczyzną :-( Ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba co jej ogon obcięli
akurat... kochasz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM CIE P
pamietasz mnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onateskni
tesknie za Toba :( Chcialabym zebys wrocil :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też brak wielu rzeczy
liczysz na to, ze wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu Misiu
jak można mówić że coś się straciło jak sie nawet tego nie miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pomyśl
zawsze się coś miało, ma inaczej nie byłoby tęsknoty można tęsknić za osobą, uczuciem lub czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiu Misiu
czsu nie cofniesz ale osoby i uczucia mozna miec nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, zamiast smęcić na forach zróbcie coś. Albo postarajcie się by ukochana/ukochany wrócił/ła, albo ogarnijcie się, wyjdźcie na miasto, poznajcie kogoś innego i żyjcie szczęśliwie. Zmartwienia sprawiają, że szybciej się starzejemy, więc głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**
fancy coś tam dobra rada :P jak to się mówi "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" także fancy...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesknie dzis bardziej
niz zwykle, nawet wydawalo mi sie dzis, ze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fancy...trzeba czegos zaznac,by moc za tym tesknic i nawet jesli szukac innych doznań,co jesli to nie pomaga?moze czasem nie jest łatwo czyms cos zastapic Lila 😍kooope lat MAŁA{KISS} JA TAK TYLKO REKREACYJNIE :O szukam Veny takiej veny tffórczej i ona mię opusciła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
jesienna miłość jest stateczna, u niej rozsądek ma prawo głosu. Zdumiewa siłą, pyszni się złotem i aromatem dojrzałych owoców. Na twardym stoi fundamencie, w takiej miłości zbędne słowa, zawsze jest pewna swego jutra. To miłość wielosezonowa. Dojrzała miłość nie ma wzlotów, ma bukiet niczym stare wino. W takim uczuciu błogi spokój, spleciony wspomnień pajęczyną. Miłość jesienna jest poważna, ma czułość wiosny i żar lata. Jest taka cenna w ciepłych barwach, brązach, purpurach i szkarłatach. Miłość dojrzała dla koneserów, srebro, platynę we włosach nosi. Misternie ciepłem przetykana jesienna miłość dla smakoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Sa tu kasztany oczy saren co kusza swym broazowym czarem sa drzewa piekne jak poemat i tylko Ciebie tutaj nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×