Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tęsknię:((((

:(((((((((((((( Tęsknię :((((((((((((((((

Polecane posty

Gość pytania bez odpowiedzi
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla na dnie
pójdę tam, gdzie czas nie biegnie, gdzie chwila zastygła bezruchu. wtedy gdy byliśmy tylko ja i Ty, gdy nie było nikogo poza nami wokół. obejmowały nas tylko słowa, które zapisał wiatr. odnajdę nas w wieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie T...
Los Dla siebie los nas stworzył dwoje, Lecz nas rozdzielił traf żywota I twe słodycze nie są moje, Nie mój twój uścisk i pieszczota. Żyjemy jeno w snach o sobie, Gdzieś na wyżynach ponad światem, Gdzie nawet uśmiech jest w żałobie, Gdzie zimno wiosną jest i latem. Leopold Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T jak Tomasz czy Tytus
oba bardzo piękne imiona i jeszcze pięknę męskie imię na T - Tymoteusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie T...
hahaha wchodzi człowiek w melancholijnym nastroju na forum...Tadzik, wyskakuje i już z nostalgii nici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo Tadzik
no widzisz :D już Ci mniej tęskno do T :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla tola
Tereska Tamara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie T...
moja tęsknota jest zadawniona, odżywa czasem w słotne jesienne wieczory a śmiech sprawia, że znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem T, ale ona
także...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskinsz???????
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzooooo
tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzooooo
szczególnie za tym jak mnie bolcowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla na dnie
"Żyjemy jeno w snach o sobie, Gdzieś na wyżynach ponad światem, Gdzie nawet uśmiech jest w żałobie, Gdzie zimno wiosną jest i latem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krople deszczu kapią
na mnie, gdy czekam wpatrzon w twe okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....................tensknie
kocham cię, Da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajaaaaaaaaa
dzięki za WGB :) 25 lat jej nie słyszałam :D ale wspomnienia, cudownie, Renata pamietasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiesz
no to ja miałam więcej szczęścia bo byłam pod koniec ubiegłego roku na koncercie. Takim bardzo kameralnym ze świetną atmosferą. (to ja wyżej z ta jesienią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajaaaaaaaaa
fajnie :) dla mnie to taka podróż sentymentalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ciągle nic
a ja nadal tęsknię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla na dnie
strumień czasu odpływa rzewnością zapomnienia zabiera nasze sny dławią się marzenia okryte falą objętności unoszą szept pożegnania nie zapomnij, nawet jeśli pragniesz tego, nie zapomnij mojego serca, tak nieudolnie bronię je od śmierci Ty miałeś ochronić zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatęsknię za słońcem, ciepłym morzem, cudownym kochankiem... ale też za górami zimą, choinkami uginakącymi się pod ciężarem sniegu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Bez Ciebie tak teskno i oczom i ustom bez Ciebie nie umiem sie smiac bez Ciebie wiczory sie dluza,bo czasu za duzo bez Ciebie za dnia czesto placze bez Ciebie smutek dopada mnie z rana Bez Ciebie ciezko i zle wiec tesknie za Toba w kazdej mej chwili zjawisz sie znow ?otulisz mnie cieplem?roztopisz ten lod? Prosze zrob to znow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoCoToMiByło
Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych, Nic nas z sobą nie łączyło Prócz wiosennych marzeń zdradnych; Prócz tych woni, barw i blasków Unoszących się w przestrzeni, Prócz szumiących śpiewem lasków I tej świeżej łąk zieleni; Prócz tych kaskad i potoków Zraszających każdy parów, Prócz girlandy tęcz, obłoków, Prócz natury słodkich czarów; Prócz tych wspólnych, jasnych zdrojów, Z których serce zachwyt piło, Prócz pierwiosnków i powojów Między nami nic nie było! I Tęsknie za tym co nie było..:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Tesknota za czyms czego nie moglam dotknac tesknota za czyms czego wczesniej nie czulam tesknota za dotykiem za usmiechem za gestem dloni za pocalunkiem ktory rozpalil moje zimne mysli ... tak tesknie sama nie wiem dokladnie za czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może za czymś, za kimś
"Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka, czy to na dalekiej pustyni, czy w samym sercu gwarnego miasta. I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, to wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość. Liczy się tylko ta chwila i owa niewiarygodna pewność, że wszystko pod niebieskim sklepieniem zostało zapisane jedną Ręką. Ręką, która obdarza miłością i stwarza bliską dusze dla każdego śmiertelnika, który w słonecznym świetle krząta się niestrudzenie, wypoczywa i szuka swego skarbu. Bo jeśliby tak nie było, to marzenie całego ludzkiego rodzaju nie miałoby najmniejszego sensu". (P. Coelho)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×