Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tęsknię:((((

:(((((((((((((( Tęsknię :((((((((((((((((

Polecane posty

Gość Twoja gwiazdka.......
niestety musi...chociaż oddalabym wiele żeby mogło być inaczej.Dam radę :) muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak pisze
to zycze duzo sily i powodzenia moze kiedys los sie odmieni :) czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja gwiazdka.......
dzieki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj gwiazdko
to nie prawda! on nie jest szczęśliwy,tęskni i myśli o Tobie każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja gwiazdka.......
on nie może myśleć ani tęsknić pewnie nawet mnie nie pamięta juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest szczęśliwy
bo ma inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.T.M.
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo mi źle
W najczarniejszych chwilach wspomnienie nas trzymających się za ręcę ogrzewa mi serce; wspomnienia Twojego uśmiechu to dla mnie chwile szczęścia; tęsknie za Tobą tak bardzo...zawsze już będziesz miał we mnie przyjaciela; staram się przetrwać bez Ciebie, nawet nie wiesz jak ciężko jest; mam tylko nadzieję, że Ty kochany znalazłeś swoje szczęście. Dziękuję Ci, ze choć przez krótką chwilę byłeś moim szczęściem, że mogłam zaznać od Ciebie tyle radosci i miłości. Kocham Cię i nie przestanę kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka2012
zostawił cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo mi źle
nie jesteśmy razem, dużo rzeczy doprowadziło do tej sytuacji; ale ostatecznie On nie chciał dłużej tkwić w tym naszym zawieszeniu, bo chyba tylko tak mogę to nazwać; chociaż dla mnie to było jak piękny sen; minęło tyle miesięcy a ja wciąż nie mogę się pozbierać; jedynym lekarstwem byłoby móc zapomnieć, tylko, ze ja zapomnieć nie chcę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka2012
dlaczego zawieszeniu? też kiedyś miałam ciężkie chwile z moim Tygryskiem :) rozstaliśmy się na dwa lata gdyż oboje mieliśmy już siebie dość, przez ten cały czas jednak nie potrafiliśmy o sobie zapomnieć i kiedyś przy okazji przypadkowego spotkania powiedziałam mu że tęsknię, umówiliśmy się i się potoczyło znacznie lepiej. on się mocno zmienił, ja też zrozumiałam wiele moich błędów, teraz jesteśmy szczęśliwi i nie wracamy do tego etapu, może u was też jest właśnie taki etap miłości, życzę ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo mi źle
widzisz ja od początku zdawałam sobie sprawę, ze to nierealne...ja i on, razem; starałam się wtedy zagarnąć dla siebie jak najwiecej tego szczęścia, jego ciepła i miłości; gdybym tylko mogła mieć nadzieję, ze jeszcze wszystko potoczy się inaczej, ze mozemy być razem, byłabym nawet teraz najszczęśliwszą osobą na świecie; gdybym mogła mieć choćby cień nadziei; ale nie jest tak, wiem, że to się skończyło, nie da się tego odwócić; czekam tylko kiedy minie wystarczajaco dużo czasu, kiedy przestanie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka2012
co się zatem stało że tej nadziei brka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zaczelo sie na nowo
Znow obudziles uczucie tesknoty...po co dzwoniles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo mi źle
w chwilach największego zwątpienia myślę, że On mnie po prostu nie kochał wystarczająco mocno; chociaż ja sama nie widziałam dla nas szans to czasem myślę, że gdybyśmy oboje wystarczająco mocno tego pragnęli...nie wiem; wiem jednak, że tęsknię za nim jak szalona, on prawdopodobnie za mną nie; nie mam teraz nawet szans na poważną i szczerą rozmowę, a nawet gdyby do niej doszło, boję się tego co mogłabym usłyszeć; sam powiedział mi, żebym nie tęskniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka2012
jest wiele przypadków, w których nie wychodzi za pierwszym razem, miłość jest dziwna i sama to przeszłam, gdy się rozstawalismy powiedziałam mu, że nie kocham, po roku zrozumiałam, że to był błąd i też tkwiłam w bezczynności, czekając na jekiekolwiek wieści od niego, może też zatęskni i zrozumie że to właśnie ciebie potrzebuje, no a może jednak nie jesteście sobie pisani, kiedyś chłopak mojej koleżanki z czasów studenckich powiedział, że najważniejsze to mocno chcieć i wierzyć w to że się uda, powiedział, że nie zawsze się udaje, ale warto mieć nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo mi źle
czasem piszę do Niego jeszcze, chciałam wiedzieć, że u Niego wszystko w porządku, że jest zdrowy, ze się nie przepracowuje; na ostatnie sms-y nie odpisał jednak :( a ja powtarzam sobie, że muszę się trzymać, że i tak jestem szczęściarą, ma za co być wdzięczną i jeszcze kiedyś będę się uśmiechać, chyba... cokolwiek robię, gdziekolwiek jestem, myślę o Nim, wszystko mi Go przypomina, jak razem zajadaliśmy się lodami o północy, jak leżeliśmy przytuleni ciesząc się swoją bliskością, że On nie lubi pietruszki, mnóstwo pięknych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami myślę
że to nigdy nie przejdzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always on my mind........
Nawet nie wiesz jak bardzo tesknie za toba...nawet nie wiesz jak bardzo cie kocham mimo wysztko. Straznie mi cieszko ostatnio...Znasz to,a raczej znalasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always on my mind........
piekna nuta neneme...dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja gwiazdka.......
a ona wie że Ci ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neneme
"Jeśli umrę Z chmur spłynie do twych rąk Światła złoty krąg I to będę ja ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always on my mind.....
szmato ,tak cie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmjugwtyuig
no no najpiękniejsze wyznanie milosne do szmaty jakie udalo mi się przeczytać przez ostatnie dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always never sic biegunka
skurwysynie cholerny, kocham Cie także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiohggh
badzcie odwazni ale nie tu prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always never sic biegunka
:D a niby gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×