Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tęsknię:((((

:(((((((((((((( Tęsknię :((((((((((((((((

Polecane posty

Gość witaj gwiazdko
też tęsknię... teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkka
to dość rzadko tesknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghujiuhygttgyhgf
:) bo to męska istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj gwiazdko
piszę mało,tesknie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkka
zdecyduj tęsknisz zawsze czy teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghujiuhygttgyhgf
to tak identycznie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zawsze.
tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze jest możliwość
Zawsze jest możliwość ze uda nam się odnaleźć wspólną droge. Tylko jak pokonać niepewność czy to tylko Nasza Droga , naszych dwojga serc. Skąd wiedzieć że Tylko ja mogę tulić Twoją dłoń w swoich dloniach. Wszystko bylo takie proste gdy pierwszy raz ruszalismy w spólną drogę. Tęsknię za tymi chwilami , tęsknię za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest mozliwosc
to slowa duse walcz o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
A któż ci powiedział rzekł widzący chaos jego myśli garbus że miłość musi być dobra? Na Szerń, żeglarzu, w imię tego uczucia popełniono na świecie więcej zbrodni niż w imię czegokolwiek innego, wyjąwszy może władzę! To najbardziej podstępne, okrutne i zaborcze uczucie, jakie może dotknąć człowieka, wyzwala bowiem inne: zawiść, zazdrość i gniew. Wszystko, co w nim dobre dotyczy tylko jednej osoby. Pomyśl zatem, synu, nim nazwiesz znów dobrym owo coś, nie będące niczym innym jak kaleką, wynaturzoną, przepoczwarzoną przyjaźnią, która zaiste jest wzniosła i piękna. Mówię ci z całą mocą, że bez miłości świat byłby szczęśliwszy, pod warunkiem, że pozostałaby na nim przyjaźń. Autor: Feliks W. Kres, Król bezmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
Jeśli kochałeś kogoś, kogokolwiek, że jeśli kiedyś miałeś choćby przebłysk miłości, ta miłość może rozwijać się do punktu, w którym dosięgnie Boga. Ale jeśli nigdy nie kochałeś, nie masz w sobie niczego, co może rosnąć. Nie masz ziarna, które może wyrosnąć w drzewo. Autor: Osho (Bhagwan Shree Rajneesh), Seks się liczy część I od seksu do nadświadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż
„Życie wcześnie nauczyło ją, że nie należy przechodzić do porządku nad czymś, co wywołuje ucisk w żołądku, że lepiej dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Jeśli po prostu zbagatelizuje sprawę, to nigdy się nie dowie, co mogłoby się wydarzyć, a to było gorsze niż odkrycie, że na początku popełniło się błąd. Ze świadomością pomyłki można żyć dalej, nie oglądając się za siebie i nie zastanawiając, co mogłoby się wydarzyć. - Nicholas Sparks (z książki List w butelce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Jaa
Gdybym kochała cię tak jak Izolda Tristana, była wierna jak Penelopa czekająca na Odysa, niewinna i czysta jak Alina zamordowana w gąszczu malin. Jeśli poświęciłabym dla ciebie swoje życie jak Aldona dla Konrada, byłabym szlachetna jak Antygona i oddana jak niewolnica miłości. Pewnie byś mnie pokochał... ale jeśli przy tym w deszczowe dni wyrywałabym ci parasol z ręki i kazała biec za sobą w strugach deszczu goniłbyś mnie? albo w zimową noc poprosiłabym abyś poszedł ze mną ulepić bałwana z marchwiowym nosem wstałbyś z łóżka? jeśli nad ranem zadzwoniłabym do ciebie nie odzywając się bo chciałabym tylko posłuchać twego oddechu nie rozłączyłbyś się? a gdybym wyjechała na pół roku mówiąc, że potrzebuję odmiany czekałbyś na mnie? a nawet jeśli chciałabym ściągnąć twój nowy krawat i zrobić sobie z niego pasek do spodni pozwoliłbyś mi na to? Pewnie nie jesteś zdolny do takich poświęceń jestem zbyt kolorowa dla Ciebie nie pasuję do twego czarnego stroju mój uśmiech nie współgra z twymi wykrzywionymi ironicznie wargami mój roztrzepany charakter nie uzupełnia się z twoim poukładanym wizerunkiem świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorącym blaszanym...
pięknie to napisałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj gwiazdko
tak,pięknie, ale ja własnie zrobiłbym to ,ale tylko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny ten
temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Jaa
dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówiłeś Mi Kochanie
czemu musimy za kimś tęsknić? to takie niemądre :( ... tęsknie chodź jesteś tak blisko, a jednocześnie nie mogę Cię mieć na wieczność, na własność i nawet nie wiem kim jesteś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj gwiazdko
wcale nie musimy,ale chcemy,Ty chcesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zanika
ja tez chce bardzo chce:)ale zawsze jest jakies ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimar
czego ona chce? i czego ty chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zanika
czego ona chce?-tego najstarsi gorale nie wiedza czego ja chce?-zapytaj sie gorala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimar
widać mogłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zawsze.
też tęsknię dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówiłeś Mi Kochanie
Dzień dobry... Sen miałam... że byłeś,dotykałeś, kochałeś... Będziesz...?? Tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj gwiazdko
nadal tęsknie za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbhjikjhbjikjhnjk
tu same luny gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówiłeś Mi Kochanie
Piękną nocą wtulona w Ciebie... obudzona Twoim dotykiem... Znów mam ten sen... A dziś już wiem że to nie sen :) Tęsknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×