Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenapap

PROTETYKA- warto?

Polecane posty

Gość lenapap

od października zamierzam iść na studia protetyczne czy ktoś z was pracuje w tym zawodzie?jeśli tak to proszę mi powiedzieć czy warto pakować kupę kasy na te studia?i czy ciężko jest się przebić na rynku mając własną pracownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze szczerego serca
ja jestem akurat od strony pacjenta, a nie protetyka, takich placówek jest bardzo mało, i wg mnie swoja pracownia w mniejszym mieście była by bardzo oblegana, tylko nie w jakimś wielkim miescie, bo cie zjedzą podatki i konkurencja, ale w mniejszych miejscach był by to niezły biznes, a wystarczy ze będziesz miała troche niższe ceny i już kliet jest, a zęby zawsze beda sie psuć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze szczerego serca
wg mnie centrum to nie wypał ale gdzieś obrzeża to był by niezły pomysł, i np prywatna placówka ale z kontraktem nfz to super pomysł, mój mąż włąśnie tak robi szkieletówkę, za leczenie płaci nfz a za szkieletówkę już prywatnie, pomoc dla pacjenta, a całkowicie prywatna placówka to nie każdego bedzie stac, trzeba patzreć na tych zamoznych i mniej zamoznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
o kontrakatch z NFZ myślałam ponieważ teraz pracuję w szpitalu w analizach ekon.i obsługuję NFZ więc ten temat nie jest mi obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
boze nie idz! jestem po studiach i nie mam pracy ;/ gdzies trzeba sie podszkolic po studiach prawda? nikt nie chca wziac bo kazdy dla siebie pracuje. a zazwyczaj stomatolodzy zostaja przy swoich starych protetykach i ciezko wbic sie na rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze szczerego serca
no wdzisz, i masz zawsze punkt zaczepienia, i pisze ci to osoba po technikum, nietety nie miałam szansy isć na studia, dlatego ci napisałamże patrze ze strony pacjenta, a twój pomysł jest super, tylko trzeba z głową go zaplanować, napiszę ci tak, o zawisci stomatologów prywatnych, mojego meża bolał ząb, niestety to był 1stycznia wiec wszystko pozamykane musieliśmy jechać wieczorem prywatnie, zdrowy zab do leczenia, 2górna, i wiesz co dentysta zrobił??zapytał sie czy bedzie maż chciał leczyc go u nich??maż powiedział ze nie że chodzi do swojego stomatologa, ten sie wkurzył bez pytania mu zęba wyrwał, 2górna!!!!!!no k...a ze tak powiem maż 23lata bez górnej 2!!!!bo tamten się wkurzył zę mąż powiedział ze nie bedzie u niego leczył!!!no ale cóż, teraz znaleźliśmy własnie taką placówke prywatną z nfz, i mąż musi zrobić protezę szkieletowa włąśnie przez bark górnej 2, a ta placówka jeszcze dodatkowo ma praktyki dla nowych stomatologów, wiec jeszcze dostaje dofinansowania za pomoc w kształceniu nowych dentystów, wiem moze moja historia jest dla ciebie bezuzyteczna ale tylko tak chciałąm ja przytoczyć, powodzenia ci życze bo jak masz głowę na karku to zrobisz niezły biznes,tylko o jedno cię proszę pieniadze to nie wszystko, i one ci nie mogą przysłonić całego świata, tak jak niektórym stomatologom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
tak ale bardzo dużo młodych stomatologów co roku kończy studia i wielu z nich otwiera swoje gabinety wiec oni tez beda potrzebowac protetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze szczerego serca
jak jest z praktyka to nie wiem, ale tak gdzie mój maż jest pacjentem jest tak jak pisałam włąsnie ta praktyka, i jak wiem chętnych nie maja dużo, włąsnie dlatego że jest mało osób po protetyce, oni doskonale szkolą, i pomagają w znaleźieniu pracy, często takze sami zatrudniają zeby było to doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze szczerego serca
autorko wg mnie to dobry pomysł, napewno lepszy niz obity marketing i zarzadzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
dzieki za radę historia niczym z horroru!ale dobrze że wszystko dobrze się zakończył!mam nadzieję że wszystko mi się uda a kasa??????nie przysłoni mi oczu ale na pewno pomoże pospłacać zadłużenia i wybudować wymarzony dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
to co mowisz o nowych stomatologach to racja ale zazwyczja sa w wiekszym miescie, no i trzeba sie przygotowac na to ze zawsze wina bedzie zwalana na technika jesli cos nie tak bedzie ;/ okropna niesprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze szczerego serca
powodzenia ci życzę, :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faffafafafaf
Jak najbardziej polecam !! To bardzo dobry biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
ludzie !!!! wy chyba nie wiecie co piszecie ;/ nikt kto nie byl na tych studiach nie wie co to za katorga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
prawie w każdej pracy panuje moda na zwalanie winy na każdego więc nie przrejmuję się tym a w lublinie są 2 akademie medyczne które kształcą stomatologów więc trochę ludzi co roku opuszcza szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenapap
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
Witam! Jestem protetykiem od 5 lat i nie narzekam na brak pracy. To prawda dobry i przyszlościowy zawód, i otworzenie własnej pracowni na obrzerzach miasta to jest bardzo dobry pomysł. Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał zęby z wiekiem będa się psuć, wiec ta praca zawsze bedzie, tylko trzeba być dobrym, sumiennym, dokładnym i rzetelnym, to będziemy mieć zawsze prace w tym fachu. Nawet po szkole policealnej można już otworzyć własną pracownię. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
Do kociakikocia: Jesli ktoś jest dobrym w swoim fachu to zawsze będzie miał pracę. W tym zawodzie trzeba być sumiennym i dokładnym, to wtedy będzie się miało zlecenia od stomatologów. A poza tym trzeba się dokształcać i być na bierząco :). Nie wystraczy sama szkoła, lecz wazną rolę odgrywa praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewno, tylko należy po prostu trafić na dobrych specjalistów. Inaczej raczej się to przestaje opłacać. Polecam bardzo http://www.popkoadam.pl/ jestem zadowolona. Lepiej się czuję dzięki niemu, znacznie bardziej komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak trzeba to warto jednak, co by nie gadać. Polecam bardzo http://www.popkoadam.pl/# fajnie się z nimi można porozumieć, poza tym ceny nie zwalaja z nóg, robią dobrze i dokładnie, warto jest się zainteresować z całą pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli macie ubytki w uzębieniu to warto się zdecydować na leczenie protetyczne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Stalowej Woli to polecam wam www.dentes.pl Tam zajmują się wykonywaniem protez stałych i ruchomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×