Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

seksowne i piękne panie proszone o pilny kontakt :)

Polecane posty

Ale ja nie chce nikogo nabierać zdzisiu :) Ja wszem i wobec namawiam na zobaczenie mnie w realu ! to nic nie kosztuje ! a wtedy zobaczycie mądrale czy ja, czy wy macie racje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki piękny jesteś?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki piękny jesteś?
kobieta która ma blisko do Kraka :classic_cool: tylko nie wiem czy mi się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki piękny jesteś?
a to mi się nie chce kota w worku nie kupuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślalem że dla truskaweczki... no ale skoro tak, to rozumiem. nudzenie się jest okropne, ale może napisz jeszcze ze sto razy jaki ja to brzydki jestem skoro jestem na tym forum ? co ? znudzilo ci się ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ? może mam zdjęcie na kafe zamieścić ? HE HE HE :) :) :) dobre !!! Nie to nie ! tak jak mówie chętne zapraszam na real, kawa, piwo, a nie na ciągłe smęcenie na forum ! Ja tu dla seksu jestem a nie dla pisania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakbyś byl piękny i młody to same by ci do łóżka wchodziły" twoje słowa, skoro według ciebie nie jestem piękny, to jestem pewnie brzydki, bo jeśli nie to jaki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie na zgode ? z nim ? nigdy ! ja tylko chce by ten gość znikno z moich topików, jak jest taki mądry niech założy coś swojego-zobaczymy co zdziała cwaniak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka sweet
Hej jak ktoś ma ochotę przeżyć seks namiętny bez żadnych ograniczeń zapraszam Kasia wawa 5.1.1. 0.7.0. 6.6.3 zupełnie za free :* słodziaki piszcie i dzwońcie czekam na was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×