Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w dzien goracego lata..

Zwiazek z prawnikiem? zaufalibyscie?

Polecane posty

Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
uważaj oni kalkulują zam to środowisko tak samo jak środowisko lekarz oni się nie zwiążą z kobieta która nie ma pochodzenia i wykształcenia i dobrej prac , bądź czuja . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada 5353
dzieki:) ogolnie nigdy nie szukalabym sobie chlopaka prawnika, bo mam takie wlasnie zdanie ze oni sa przebiegli jak waz, i jest to srodowisko kastowe wiec liczy sie nie kim jestes, ale skad jestes.... inne rzeczy to mezalians. Tak mnie los rzucil, ze teraz pracuje z prawnikami.... I tu wpadlam jak sliwka, zauroczylam sie jednym z nich. wolalabym zeby tak nie bylo...ale co mam zrobic. pewnie ma mnie za idiotke, bo nie mam pochodzenia, bogatych rodzicow i jestem tam tylko pracownikiem biurowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada 5353
z tego co zauwazylam to on jest bardzo cwany, bo inne slowo obrazujace to dobrze nie przychodzi mi do glowy....wiesz taki bardzo obyty z niejednego pieca jadl chleb, wiek ok 33-35 lat.... i baardzo pewny siebie. cos widze ze zaczyna ze mna taka lekka gre...tylko nie wiem w jakim celu? na ten moment ja sie wycofalam do pozycji obserwatorki, bo on jest bardzo inteligently i tak jak powiedzialam....cholera wie co on tak naprawde mysli! a mi rozne mysli po glowie kraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
każdy prawnik to inny przypadek kliniczny do leczenia znam jednego, który ubiera damskie ciuszki, robi make-up kiedyś zapytał, czy bieliznę mu pożyczę serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
moja siostra jest lekarzem weterynarzem jest zajebistą ku...wą no niestety...na szczęście nie mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali miec kali chciec
Serio? Oni sa strasznie skomplikowani...wogole ludzie bardzo inteligetni maja przesrane, sorry za wyrazenie, bo za duzo mysla i analizuja! A proste osoby poprostu zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka123
na prawdę, udaje porządnego, ale jest strasznie ostrożny cały czas boi się że mu ktoś nogę podłoży w pracy...takie środowisko... tak, serio się przebiera i pytał o tą bieliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali miec kali chciec
Cos w tym jest.... Lekarze i prawnicy to jedna banda, wyjzej sraja niz dupe maja! Tylko dla tego ze maja lukratywny i prestizowy zawod. A tak naprawde inny czlowiek moze wiedziec wiecej prawdy na temat zycia niz oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadfadfa
randkiprawnikow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yb6yyb
bez przesady, wcale tak nie jest to stereotypy. Prawnicy ( Ci z wyższej półki, bo za cale masy nie ręczę ) to ludzie pełni kultury, z klasą, inteligentni. Czasem źle odbieramy rzeczywistość. W moim przypadku było tak że myślałam że facet jest zarozumiały i na mnie nie spojrzy, a tak na prawdę był porostu nieśmiały ( pomimo że prawnik, wygląd i w ogóle. ),i bał się zagadać. Teraz jesteśmy parę :D wiec trzymam kciuki za Ciebie. Człowiek na poziomie nigdy Cię nie wyśmieje i nie będzie patrzył z góry...tak to już jest więc do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbo
Mnie w domu nauczono ze traktowanie ludzi z góry to największa siara. I wydaje mi się że tak robię Ci najbardziej zakompleksieni. Pracuję w kancelarii jak tłumacz i nigdy mnie nikt nie traktował z góry. Każdy jest miły i kulturalny. Nikt się nie wywyższa...Może ludzie sami złe odbierają pewne sytuacje , sami zakładają z góry że jak ktoś ma takich prestiżowy zwód i tyle osiągnął to jest zarozumiały pewnie i tak dalej. Człowiek sukcesu nie jest bufonem. Spełnieni ludzie są zwykle mili dla innych. Naprawdę zarozumiałość cechuje zakompleksione, niespełnione pipy. Nie wiem ska taka negatywna opinia o prawnikach. Ja ja mówię pracuje i jest ok. Jak Ci się tak podoba koleś to o niego walcz, a nie że to jakiś mezalians kto normalny w dzisiejszych czasach tak myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stduiuje prawo
i co 2 wykladowca jest swietny. studiowalam tez inny kierunek, moze bardziej babski, ale zaden wykladowca nie przykul tak mojej uwagi, jak ci z prawa. mlodzi(po 30), przystojni i inteligentni, widac u wiekszosci, ze kreci ich to co robi. jets to ich pasja, w wiekszosci tez bardzo kulturalni, faceci z klasa po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem z prawniczka w zwiazku nie polecam nie dosyc ze strasznie nudna to jeszcze ciagle sie wywyszala, tak naprawde trakowala mnie jak zabawke erotyczna, spelnialem jej fantazje, tylko sie postawilem, albo zachowalem nieodpowiednio, mnie rzucila z dnia na dzien, bez slowa wyjasnienia, sa to ludzie o wysokim mniemaniu i nie akceptuja slabosci, jak jestes slaby to nie masz zadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi34

chciałabym poznac prawnika onz.izrael@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×